2 Ocak 2017 günlük burç yorumları

6 Haziran 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Herkesten gizleyerek büyük bir projeye başlayabilirsiniz. İşlerin yolunda gitmesi açısından gizliliğe önem vermeniz gereken bu süreci gezegenlerde destekliyor. Jüpiter’in önümüzdeki hafta gerçekleşecek doğrudan hareketine kadar sabırlı olmalısınız.

Uplifers önerisi: Yeni ve çok parlak bir hayat planı hedeflendikten sonra, ilk dürtümüz bunu birileriyle paylaşmaktır, ama Derek Sivers hedeflerimizi bir sır olarak saklamamızın daha iyi olacağını söylüyor. ¨Hedeflerinizi kendinize saklayın¨

Boğa Burcu

Macera evinizin ışıldaması sonucu yeni seyahatlere hazırlıklı olun. Venüs’ün Merkür’le birlik olup diğer gezegenle etkileşime geçmesi de bu hareketinizi destekleyebilir.

Uplifers önerisi: Sanal gerçeklik denince, aklımıza bir oyundan daha fazlası geliyor artık. Gerçeklikle sanal dünyayı ayıran çizgi iyice bulanıklaştı. Yeni teknolojilerle bilgiyi algılama ve alma biçimi de değişti. “Sanal dünyada seyahatin gerçeklikle aynı olmayacağının 5 kanıtı

İkizler Burcu

Büyük bir patron ya da yatırımcıyla önemli bir bağlantı kurabilirsiniz. Ancak önemli bir sözleşme imzalamadan önce Merkür’ün ileriye doğru hareketini beklemenizde fayda olabilir.

Uplifers önerisi: Networkingin ne olduğundan çok ne olmadığını bilmek, konuya çok daha detaylı yaklaşmanıza ve networkingle ilgili konulara farklı bir bakış açısıyla yaklaşmanıza yardımcı olacaktır. “Bağlantılarınızı geliştirmek için kullanabileceğiniz ‘networking’ teknikleri: Salt maruz kalma etkisi

Yengeç Burcu

Güneş ilişki sektörünüzde yer alıyor. Bunun etkisiyle birlikte hayatınızdaki insanların hiç görmediğiniz yönleri ortaya çıkabilir. Dışarıya yalnız çıkmamak size yeni kapılar açabilir.

Uplifers önerisi: Dışarı çıkmak, sosyalleşmek ve yeni insanlarla tanışmak, düşündüğünüzden daha faydalı olabilir. “Sosyal yalnızlığın olumsuz etkilerinden korunmak için hayat veren öneriler

Aslan Burcu

Hayattaki gizemleri ve sırları kontrol eden evinizin gökyüzünden gelen ışıklarla parıldaması sonucu doğaüstü olaylara olan ilginiz ve merakınız artabilir.

Uplifers önerisi: Okyanus aşırı seyahatleriyle Explore Up köşemizi neşelendiren Irmak Yazım’ın seyahat günlüklerini okuyabilir, yeni destinasyonlarınızı yaşadığı maceralara göre seçebilirsiniz. Uruguay günlükleri: “‘Punta del Este’ avuç içi kadar mutluluk yeter!

Başak Burcu

Gerçek aşk sektörünüzün, cennet gibi üç gezegeni misafir etmesi sonucu hayatınızın insanı karşınıza çıkabilir. Algılarınızı kapatmayıp, karşınızdaki kişilere şans vermelisiniz.

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

Terazi Burcu

2016’dan kalan ve sizleri aşağıya çeken üzüntü, korku ve pişmanlıkları bir kenara bırakmalısınız. Eğer gerçekten arayıp, seçerseniz mutluluk sizin olmak için bekliyor olabilir.

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Akrep Burcu

Yıl sonuna doğru aklınıza gelen muhteşem fikirlere, düşüncelerine değer verdiğiniz kişiler tarafından bazı eleştiriler getirilmiş olabilir. Eğer bu revizyonları gerçekleştirebilirseniz, özgüveninizle birlikte yapamayacağınız hiçbir şey kalmayacaktır.

Uplifers önerisi: Kişisel gelişim; yerinde saymayan ve sürekli gelişen bir sektör. Her yıl, yapılan yeni araştırmalarla; zaman yönetimi, yaratıcılık, özgüven sahibi olmak ve verimlilik gibi bir çok konuda yeni öneriler ortaya konuyor. Son yapılan araştırmalarda; ¨Daha verimli çalışmanın yolları¨

Yay Burcu

Başarılı olmak için kararlı, tutkulu ve iyimser olmalısınız. İsteklerinize ulaşmak için yaratıcı olursanız birden fazla yol olduğunu keşfedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar, özellikle açık alanda yapılan uzun yürüyüşlerin yaratıcılığınızı arttırmak konusunda oldukça etkili olduğunu gösteriyor. “Yaratıcılığı ve üretkenliği arttırmak için yürüyüş

Oğlak Burcu

Seyahat ve iletişiminizin Mars, Ay ve Neptün’ün ışıldaması sonucu şarj edilmesiyle birlikte hayatınızın temposu bir anda kendini katlayabilir. Yoğun gündemlere hazırlıklı olmalısınız.

Uplifers önerisi: Yapılacak iş çok olup, gün içine pek çok şeyi sığdırmaya çalışmak gerektiğinde zamanı yönetebilmek yaşamı kolaylaştırır. ¨Zaman yönetiminin altın kuralları¨

Kova Burcu

Son zamanlarda yaşadığınız hayal kırıklığı bir anlamda sizin için iyi olmuş olabilir. Hiçbir şey kaybetmediniz, bunun aksine muhteşem bir şeyler yapabilmek için bazı fırsatlar elde ettiniz. Beklediğiniz fırsat karşınıza çıkabilir.

Uplifers önerisi: İlk anda hazırlıksız olduğumuz, belki işittiğimizde çok üzüldüğümüz veya ‘’son’’ olarak gördüğümüz tüm fırsatlar o an aklımıza gelen felaket senaryolarından çok daha farklı yönlere gidebilir. Bu noktada çok eski bir felsefeyi referans alabiliriz: Yoga. “Karma felsefesi ve Yoga ile yaşamınızdaki olumsuzlukları fırsata çevirin

Balık Burcu

Mars, Neptün ve Ay’ın birinci eviniz olan kişilik sektörünüzde güçlü ışınlar göndermesi sonucu yaratıcılığınız tavan yapabilir. Yaratıcılığınızı doğru şekilde kanalize etmelisiniz.

Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatımızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!