2 Nisan 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

İçinde bulunduğunuz süreç, sizin iş hayatınıza bakış açınızı değiştirebilir. Çalıştığınız kurumla ilgili hassasiyetleriniz artabilir. Arkadaş ilişkilerinde önemli olanın nicelik değil nitelik olduğunu fark edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Boğa Burcu

İş hayatı ve kariyerinizle ilgili konuları her zaman ciddiye almış bir insansınız. Ancak şimdilerde, bir şeyi elde etmek için önce hak etmek gerektiğini bir kez daha fark ediyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Eğer hali hazırda çalışkan, iyi bir kariyere sahip ve iş ilişkilerinizde özenliyseniz refah seviyesine ulaşmışsınız demektir. Yine de kendi kendinize ‘Neden hala refaha ulaşamadım’ diye sorabilirsiniz. Bu sorunun cevabı paraya dönük düşünce şekliniz, hisleriniz ve davranışlarınızda gizlidir. Paranızla yapacağınız doğru seçimler hayatınızı bir anda değiştirebilir. “Zengin insanların asla yapmayacağı 10 finansal hata

İkizler Burcu

Eğer yakın zamanda internet üzerinden bir eğitime başladıysanız, kararlılığınız sayesinde bu konuda çok hızlı ilerleyebilirsiniz. Motivasyonunuzu yüksek tutmalısınız. 

Uplifers önerisi: Kararlılık, başarıya giden yolda yanınıza alabileceğiniz en değerli özelliklerden biridir. Kararlılığınızı ve inancınızı korumak için motivasyonunuzu canlı tutmayı ihmal etmeyin. “Motivasyonunuzu korumanın 20 etkili yolu

Yengeç Burcu

Biraz kendi özünüze dönmek, kendi kaynaklarınızla elinizden geleni yapmak için en doğru zaman. Belki bu şekilde başkalarına da destek olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İlk önce neyi iyi yaptığımızla başlamak gerekiyor işe. İşte bunun için en önemli yöntem “geri bildirim analizi.” Bu analiz; birçok başarılı yönetici tarafından, çalışanların güçlü yönlerini keşfetmek için kullanılan bir araçtır. ¨Kendimizi nasıl tanır ve yönetiriz?¨

Aslan Burcu

İş hayatında veya özel hayatınızda sözler vermek üzere olabilirsiniz. Bir söz vermeden önce, bunu iyice düşündüğünüzden emin olmalısınız. 

Uplifers önerisi: Kendiniz olma yolunda önünüze çıkan büyük engeli aşabilmeniz için, başkalarının hakkınızda neler düşündüğünü daha az önemsemenize yardımcı olacak önerileri bir araya getirdik. ¨Özgüven formülü: Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Başak Burcu

Eğer sağlığınızla ilgili kafanızı karıştıran bir durum varsa, öncelikle sakin kalmayı öğrenmelisiniz. Vücudun bir bütün olduğunu ve sağlıklı olmak için beden, zihin ve ruh arasında bir uyum olması gerektiğini unutmayın. 

Uplifers önerisi: İç huzur; mental ve ruhani açıdan huzurluyken, aynı zamanda duygularımızla da senkronize olma halidir diyebiliriz. Yeterli bilgi ve anlayışa sahip olarak, kişinin stresli ve zorlayıcı dönemlerde sakin kalabilmesi ve sağlıklı düşünebilmesi için çok önemli bir özellik. “İç huzuru yaratmak: Sakinliğe giden 40 yol

Terazi Burcu

Aile üyelerinden biriyle ilgili ciddi bir karar vermeniz gerekebilir. Böyle zamanlarda tüm şartları değerlendirdiğinizden emin olmalısınız. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Akrep Burcu

Yakın olduğunuz bir kişiyle ilişkinizde pürüzler yaşıyor olabilirsiniz. Bazen insanları çok sevmenize rağmen yakın olmanın, birlikte yaşamanın doğru bir tercih olmadığını düşünebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yavaşlamak ve iç sesimizi dinlemek; gerçek fikirlerimizi ve hislerimizi anlamamıza yardımcı olarak, doğru adımlar atmamızı sağlar. Bu, özellikle özel hayatımız ve ilişkilerimizle ilgili konularda göz ardı etmememiz gereken bir durumdur.¨İlişkileriniz konusunda göz ardı etmemeniz gereken 5 his¨

Yay Burcu

Düşüncelerinizdeki olgunluk bazen sizi bile şaşırtabilir. Ancak yine de yanlış yapma korkusu yüzünden kendinizi çok fazla kısıtlamadığınızdan emin olun.  

Uplifers önerisi: Psikolojiyle biraz da olsa ilgilenen herkes, Buda’nın ‘ego’dan kurtulmayla ilgili öğretisini bilir. Buda, genel olarak öğretilerinde kişinin egosundan kurtulması gerektiğini söyler. Ancak bunun düşündüğümüzden çok daha farklı bir anlamı var. Bir diğer ifadeyle Buda’yı aslında yanlış anlıyoruz, ve ABD’li psikoterapist Mark Epstein’a göre; ünlü psikanalist Freud da Buda’nın bireyin benliğinden tamamen kurtulmasını söylediğini düşünürken bu yanlışa düşenlerden. “Ego’dan kurtulmak: Freud aslında Buda’yı yanlış mı anladı?

Oğlak Burcu

Finansal konularda çok büyük bir disiplin ve özveri sergilemeniz gerekiyor. Herkes gibi zor zamanlardan geçerken, sizin biraz daha dikkatli olmanız lazım. 

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Kova Burcu

Satürn’ün geçici olarak Kova burcuna hareket etmesi, sizi de etkiliyor. Kişisel ilişkilerinizle ilgili hedefler söz konusu olduğunda, gereken her şeyi yapmaya hazırsınız. 

Uplifers önerisi: Sıkı durun! En yalnız olduğunuzu düşündüğünüz anda bile, bağırsaklarınızda sayısı 10 ile 100 trilyon arasında değişen bakteriler ile birlikte yaşıyorsunuz. Bağırsaklarınızdaki bu misafirler, tüm vücudunuzdaki hücre sayısından bile daha fazla. “Mutluluk ve bağırsak ilişkisi: Bizi biz yapan aslında bakterilerimiz mi?

Balık Burcu

Uzun süredir aklınızda olan bir hedef, sizin için artık önemsiz olabilir. Kendinize karşı biraz daha nazik ve anlayışlı olmaya çalışmalısınız. Tüm bunların aslında bir nedeni olduğunu düşünmek iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: İç huzur; mental ve ruhani açıdan huzurluyken, aynı zamanda duygularımızla da senkronize olma halidir diyebiliriz. Yeterli bilgi ve anlayışa sahip olarak, kişinin stresli ve zorlayıcı dönemlerde sakin kalabilmesi ve sağlıklı düşünebilmesi için çok önemli bir özellik. “İç huzuru yaratmak: Sakinliğe giden 40 yol

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!