2 Nisan 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Hayallerinizin veya sezgilerinizin çok kuvvetli olduğu bir gün sizi bekliyor. Onlara güvenin. Elinize bir kağıt kalem alıp not edin, böylelikle sonradan tekrar bakıp ilham alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Boğa Burcu

Sizin için çok önemli olan bir hedefinizi ifade etmenin tam sırası. Bu hedefin çevresinde ne kadar çok kişiyi birleştirebilirseniz, kendinizi o kadar güçlü hissedersiniz. 

Uplifers önerisi: Başkalarının hakkınızdaki düşünceleri ve öngörüleri her zaman gerçekleri yansıtmayabilir. Mutlu olabilmek için kendi isteklerinizi ve hedeflerinizi belirlemeniz gerekir.¨Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

İkizler Burcu

Önem verdiğiniz bir kişi varsa, ona düşüncelerinizden bahsetmek, açılmak için harika bir gün. Alacağınız destek sayesinde profesyonel hayatınızda çok önemli bir fırsat yakalayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Eğer hayatınızı mahvetmek istiyorsanız, bunun en kolay yolu negatif olmaktan geçiyor. Aynı şey iş hayatı için de geçerli. İş hayatı ister istemez hepimiz için zorlayıcı deneyimler getiriyor. Negatif bir bakış açısına sahip olduğunuzda ise bu deneyimler karşısında potansiyelinizi ortaya koymak zorlaşıyor ve hedefi olan, umutlu, tatmin edici bir iş hayatından gittikçe uzaklaşıyorsunuz. “İş hayatınızın kalitesini artırmak ve potansiyelinizi ortaya koymak için 10 etkili adım

Yengeç Burcu

Mentor, profesör veya manevi rehberiniz olarak gördüğünüz bir kişiyle aranızda ilham verici bir konuşma geçebilir. Açık fikirli oluşunuz sayesinde bakış açınızı kolaylıkla genişletebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Aslan Burcu

Finansal konularla ilgili iyi düşünüp, iyi olacağına inanmak başarı şansınızı artırıyor. Pozitif bakış açınız, maddi konularda da size çok fayda sağlıyor. 

Uplifers önerisi: Olanlar olur bazen… Durduramayız, başımıza gelen gelmiştir bir kere. Evet, güzel zamanlarda etrafımızdaki herkes “güzel” söyler. Bir de zor zamanlar vardır ki, işte burada başlar her şey. “Tüm negatif yorumlara rağmen, sürekli pozitif tarafından bakabilmek mümkün mü?

Başak Burcu

Eşiniz veya ortağınızla aranızda geçecek bir konuşma, size hayata dair ilham verebilir. Duygusal, zihinsel ve manevi olarak kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Üretken olduğunuz günlerin bazılarını arka arkaya getirebildiğinizi bir düşünün veya 365 gününüzün de aynı üretkenlikte geçtiğini… İşte, insanların bir yıl içinde yapabildiği inanılmaz, ilham verici, yaratıcı şeylerin bazıları. “Hikayeleriyle size ilham verecek insanların kısa sürede başardığı 7 harika şey

Terazi Burcu

İş yerinde en yaratıcı fikirleri, en efektif şekilde aktarmanın yolunu bulacağınız bir gün sizi bekliyor. Ancak bu başarınızı anlaşmalar, sözleşmeler veya resmi belgelerle ilgili konularda sürdüremeyebilirsiniz. Bu konuda dikkatli olmakta fayda var. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Akrep Burcu

Sizin için özel olan bir kişiyle o çok istediğiniz zihinsel, ruhsal ve duygusal uyumu sonunda yakalıyorsunuz. Duygularınızın harekete geçeceği bir dönem sizi bekliyor. 

Uplifers önerisi: Negatif duygu ve düşünceler mutluluğa giden yolu tıkayarak davranışlarımızı şekillendirirler. Her ne kadar bunun farkında olsanız da, onları görmezden gelip gerçek mutluluğa ulaşmak herkesin kolayca başarabildiği bir şey değil. “Mutluluğunuz için bir an önce vazgeçmeniz gereken davranışlar

Yay Burcu

Yakın zamanda ailenizle veya gayrimenkulle ilgili bir konuda olumsuz bir durum yaşanmış olabilir. Ancak sizin kendinize olan inancınız, sonunda meyvesini veriyor. Bu olumsuz durumdan kurtuluyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Belki ‘bir dakika’lık bir zaman dilimi, kendinizi iyi hissetmenizi sağlamak için size çok kısa geliyordur. Ama bugün başlayacağınız bir dakikayla meditasyonun olumlu etkilerini görüp, ilerleyen günlerde bu zamanı üç, beş belki on dakikaya çıkarmak isteyebilirsiniz. “Sadece bir dakikalık meditasyon ile farkına varacağınız 9 şey

Oğlak Burcu

Bugün kendinizi hayal kurmaktan alıkoymak biraz zor olabilir. Ancak bazı detaylar gözden kaçabilir. Özellikle seyahat halindeyseniz, detayları birkaç kez kontrol etmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Daha verimli bir çalışma performansı yakalamak ve dikkatinizi işiniz üzerinde yoğunlaştırmak için konsantrasyonunuzu güçlendirin. “Verimli bir çalışma performansı için konsantrasyonu güçlendirmenin yolları

Kova Burcu

Finansal kararlarla ilgili bugün biraz daha dikkatli adım atmak iyi olabilir. Fazla optimistik olmak, bazı konulara gereksiz vakit ayırmanıza neden olabilir. Güvendiğiniz kişilerden fikir almayı deneyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Eğer hali hazırda çalışkan, iyi bir kariyere sahip ve iş ilişkilerinizde özenliyseniz refah seviyesine ulaşmışsınız demektir. Yine de kendi kendinize ‘Neden hala refaha ulaşamadım’ diye sorabilirsiniz. Bu sorunun cevabı paraya dönük düşünce şekliniz, hisleriniz ve davranışlarınızda gizlidir. Paranızla yapacağınız doğru seçimler hayatınızı bir anda değiştirebilir. “Zengin insanların asla yapmayacağı 10 finansal hata

Balık Burcu

Duygusal anlamda yoğun bir gün geçirebilirsiniz ve duygularınızı daha kolay ifade edebilirsiniz. Böyle zamanlarda ailenizle, sevdiklerinizle vakit geçirmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Aile üyeleriyle aranızdaki anlaşmazlıkların nedeni, iletişim eksikliği olabilir. İlişkilerinizi geliştirmenize ve düzeltmenize yardımcı olacak öneriler için; “Annenizle sağlıklı bir iletişim kurmak için ipuçları

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!