2 Nisan 2016 günlük burç yorumları

2 Nisan 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers burç yorumları için tıklayın!

Koç Burcu

İletişim konusunda yeni bir yaklaşım içine girmeniz arzu ettiğiniz özgürlüğü size sağlayabilir. Küçük bir dokunuş sizi tahmin ettiğinizden çok daha ileri taşıyabilir.

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Boğa Burcu

Bugün finansal açıdan oldukça şanslısınız. Gelir düzeyinizi artırmak için yeni bir yol keşfetmeniz halinde, sürpriz bir gelişmeler yaşanabilir.

Uplifers önerisi: Günlük alışkanlıklarınız, mal varlığınızı belirleyen en büyük etken olabilir. Varlığınızı etkileyen faktörler arasında, davranışlarınızın da yeri vardır. Varlıklı kişilerin yaptığı ve yapmadığı 9 şey

İkizler Burcu

Bugün çevrenizde adeta parlak bir yıldız gibi ön planda olabileceksiniz. Pozitif mizacınızdan maksimum verimi almak sizin elinizde. Artan iletişim yeteneğinizi göz ardı etmeyin.

Uplifers önerisi: Pozitifliğin akışta olmasını sağlamak için, güne yayarak kısa rahatlama araları verin. Her saat başı, 10 saniye ara vermek şeklinde bir düzen yaratabilirsiniz. Bu egzersizler, konsantrasyonunuzu da artıracaktır.  “Hayatınızı değiştirmek için günde 60 saniyeye güvenin

Yengeç Burcu

Hayatınızda önemli bir rol oynayan bir tanıdığınız, yapacaklarıyla olumlu bir gelişmeye ön ayak olabilir. Bu konuda algılarınızı açık tutun. İş bağlantılarınızı gözden geçirerek onlarla iletişim halinde olmayı deneyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İzlediğiniz filmleri gözünüzün önüne getirin: Karakter, büyük bir şirketin CEO’suyla görüşmeye gittiğinde nasıl bir manzarayla karşılaşır? Masa nasıl konumlandırılmıştır? Her zaman, kayıtsız şartsız; masa kapıya bakacak şekilde yerleşmiş durumdadır ve hiçbir zaman kapıya sırt dönülmez. Buna “emir pozisyonu” denir. “Ofisinizin enerjisini pozitife çevirmek için kullanabileceğiniz 5 Feng-Shui öğretisi

Aslan Burcu

Uzaklarda bulunan bir tanıdığınız ya da arkadaşınızdan bir haber alabilirsiniz. Dingin bir ruh haliyle kendinize anda kalmanın olumlu gücünü hatırlatın ve yenilikleri kucaklamayı deneyin.

Uplifers önerisi:  Güvenli bölgenizden dışarı adım atabilmek için; alışılagelmişin dışına çıkmanız ya da korkularınızı yenebilmek için normalde size rahat hissettirmeyen bir şeyler denemeniz gerekir. ¨Güvenli bölgenizin dışına çıkabilmeniz için 42 öneri¨ 

Başak Burcu

Kariyeriniz için önem arz edebilecek bir hamlede bulunabilirsiniz. Gözünüzü ve kulağınızı açık tutarak organizasyon yeteneğinizden faydalanabileceğinizi hatırlayın.

Uplifers önerisi: İş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi geliştirmek çok önemlidir. Kariyerinizi geliştirmenin en önemli öğelerinden biri, çevrenizi genişletmektir. “Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri”

Terazi Burcu

Yepyeni ve daha önce bulunmadığınız ortamlara girebilirsiniz. Bu sürpriz ortam, size yeni bir dünyanın kapılarını aralayabilir ve yeni romantik gelişmelere gebe olabilir.

Uplifers önerisi: Her nerede olursanız olun, karşınıza çıkan partner adayını etkileyebilmek için önce kendinizi etkilemeniz şart. Özgüveninizi yükseltecek öneriler için; “Daha seksi hissetmenin yolları”

Akrep Burcu

Yönetme gücünüzden maksimum düzeyde yararlanabileceğiniz bugünde, sahibi olduğunuz veya yeni elde edeceğiniz yetkiler sihirli değnek görevi görebilir. Kendinize yatırım yapmayı deneyin.

Uplifers önerisi: Hayatta öğreneceğimiz dersler çok ama baş etmek için harekete geçmiyorsak gerçek beni göstermiyoruz demektir. Her ne kadar görmezden gelmeye çalışsak da, almamız gereken dersler farklı biçimlere bürünüp kendini göstermeye devam edecektir. Öyleyse kim olduğumuz ve eksikliklerimiz konusunda inat etmeyi bırakıp, eninde sonunda erişeceğimiz kendinden güçlü bene doğru kapılarımızı aralıyoruz.  “İçimizdeki potansiyeli açığa çıkarmak için kendimizle nasıl konuşmalıyız?

Yay Burcu

İlişkinizi gündemde tuttuğunuz bugünlerde, yaşamınızın romantik alanında risk almak için yürekli bir tutum içinde olabilirsiniz. Cesur olun ancak bunu ısrarcılıkla karıştırmayın.

Uplifers önerisi: Her ilişki birbirinden farklıdır. Ancak temelde, ilişkinin sürdürülmesini sağlayan, partnerleri ortak bir noktada buluşturan hisler ve beklentiler birbirine oldukça yakındır. ¨Erkekler ne ister: Kadınlar için ilişki rehberi¨ ve “Kadınlar ne ister”: Erkekler için ilişki rehberi

Oğlak Burcu

Hayatınızı değiştirmek için yaptığınız hamlelerin sonuçlarını önünüze koyup değerlendirmek isteyebilirsiniz. Elde ettiğiniz veriler size bu noktada cesaret verebilir.

Uplifers önerisi: Yeni bir iş kurmak için harekete geçmiş, ancak iş planı çıkarmaktan adım atmaya başlayamamış olabilirsiniz. “Başladığınız her işi bitirmenize yardımcı olacak öneriler”

Kova Burcu

Eğlenceli ve enerji dolu bir gün sizi bekliyor olabilir. Bulunduğunuz konuma farklı bir perspektiften bakmayı deneyin. İmkansız olarak nitelendirdikleriniz yapılabilir olma yoluna girebilir.

Uplifers önerisi: Motivasyon basitçe, insanın yaptığı işten günlük ilişkilerine kadar her şeye dört elle sarılmasını sağlayan, yaşam enerjisi ve kararlılık veren bir güç. Üstelik ödül, zam, prim gibi dışsal bir etken olmaksızın bulabildiğimiz, son derece etkili bir güç. “Motivasyonunuzu korumanın 20 etkili yolu

Balık Burcu

Herhangi bir konuda tavsiyeye ihtiyacınız olması halinde, kardeşiniz ya da kuzeninize veya bir yakınınıza danışabilirsiniz. Bugünün akışı içinde işinize çok yarayacak tavsiyeler alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşabilmek için, hayatınızın her alanında dengeyi yakalamaya özen gösterin. Programlı ve planlı olduğunuz sürece, kendiniz için de zaman ayırın. “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey“

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!