2 Mayıs 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Gün boyunca içiniz içinize sığmıyor olabilir. Önceliklerinizi belirleyip kendinize bir yol haritası çıkarmalısınız. Eğer kendinizi organize edebilirseniz çok verimli bir gün geçirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kişisel gelişim; yerinde saymayan ve sürekli gelişen bir sektör. Her yıl, yapılan yeni araştırmalarla; zaman yönetimi, yaratıcılık, özgüven sahibi olmak ve verimlilik gibi bir çok konuda yeni öneriler ortaya konuyor. Son yapılan araştırmalarda; ¨Daha verimli çalışmanın yolları¨

Boğa Burcu

Güneş’in Boğa’nın tam orta noktasına yerleşmesiyle birlikte kendinizi çok daha istekli halde bulabilirsiniz. Özellikle hayatınızda büyük değişiklikler yapmak istiyorsanız tam zamanı olabilir.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “”Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası“”

İkizler Burcu

Merkür ve Uranüs’ün birlikteliği sonucu aklınıza binbir türlü farklı fikir gelebilir. İş arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizde çok değişik ilişkilere sahip olduğunuzu fark edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Arkadaş sandığınız insanların en azından yarısının sizi arkadaş olarak gördüğünü mü düşünüyorsunuz? Belli ki birçoğumuzun içgüdüleri, tahminleri ve sezgileri gerçeklerden çok uzak. “Arkadaş sandığınız kişiler acaba sizin gerçekten arkadaşınız mı?

Yengeç Burcu

Birilerinin sizden hoşlanabileceği fikri karşısında özgüvensiz hissedebilirsiniz. Kendiniz olun ve size nasıl davranıldığını izleyin. Bir insanın sizi neden sevebileceğini kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. ¨Kendimizle pozitif iletişim kurmanın önemi¨

Aslan Burcu

Çok istediğiniz bir şeye doğru adım adım ilerliyor olabilirsiniz. Ancak bazı şeyleri kafanıza fazlasıyla takmak sizi negatif enerjiyle doldurabilir. İşleri akışına bırakırsanız mantıklı bir şekilde büyük resime bakabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Başak Burcu

Birisine sormaya çekindiğiniz sorularınız olabilir. Yapmayı düşündüğünüz bir şey hakkında bu insanın fikirlerini öğrenmekten dolayı bazı çekinceleriniz olabilir ancak düşünüp taşındıktan sonra eğer bir cevap almanız gerektiğini hissediyorsanız bu soruları sormanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Terazi Burcu

Merkür’ün aile sektörünüzde yer almasıyla birlikte ev hayatınızda normalden daha eğlenceli zamanlar geçirdiğinizi fark edebilirsiniz. Bundan yola çıkarak diğer aile bireyleriyle bir araya gelmeyi düşünmelisiniz.

Uplifers önerisi: Aileniz sizin için çok önemli ve bağlarınız hiç kopmasın istiyorsunuz. “Güçlü aile bağları kurabilmek için izlemeniz gereken 10 adım

Akrep Burcu

Yeni planlarınız için insanların size destek olmasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Hedef ve beklentilerinizi açıkça anlattığınız sürece doğru insanların ilgisini çekememeniz için hiç bir neden gözükmüyor.

Uplifers önerisi: Yaratıcı fikirler, insanları değişikliğe davet ettiği için hakettiği değeri göremiyor olabilir mi? İşte yaratıcılık korkusunun ardında yatan sebepler: “Yaratıcı fikirlere karşı beslenen gizli korkular

Yay Burcu

Başarılı olmak için kararlı, tutkulu ve iyimser olmalısınız. İsteklerinize ulaşmak için yaratıcı olursanız birden fazla yol olduğunu keşfedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar, özellikle açık alanda yapılan uzun yürüyüşlerin yaratıcılığınızı arttırmak konusunda oldukça etkili olduğunu gösteriyor. “Yaratıcılığı ve üretkenliği arttırmak için yürüyüş”

Oğlak Burcu

Evlilik ve ailenizle ilgili konular tüm gün boyunca aklınızı meşgul edebilir. Merkür ve Uranüs’ün birlikteliği  bu konuları aklınıza tekrar tekrar getirebilir.

Uplifers önerisi: Aileniz sizin için çok önemli ve bağlarınız hiç kopmasın istiyorsunuz. “Güçlü aile bağları kurabilmek için izlemeniz gereken 10 adım

Kova Burcu

Son zamanlarda yaşadığınız hayal kırıklığı bir anlamda sizin için iyi olmuş olabilir. Hiçbir şey kaybetmediniz, bunun aksine muhteşem bir şeyler yapabilmek için bazı fırsatlar elde ettiniz. Beklediğiniz fırsat karşınıza çıkabilir.

Uplifers önerisi: İlk anda hazırlıksız olduğumuz, belki işittiğimizde çok üzüldüğümüz veya ‘’son’’ olarak gördüğümüz tüm fırsatlar o an aklımıza gelen felaket senaryolarından çok daha farklı yönlere gidebilir. Bu noktada çok eski bir felsefeyi referans alabiliriz: Yoga. “Karma felsefesi ve Yoga ile yaşamınızdaki olumsuzlukları fırsata çevirin

Balık Burcu

Merkür’ün geriye doğru hareketi hala devam ediyor. Bu hareket sırasında Uranüs ile hizalanması sizin ekonomik sektörünüzde gerçekleşecek. Bu size işlerin istediğiniz gibi gitmesi konusunda bir avantaj sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Hepimiz zaman zaman tüm olumsuzlukların üst üste geldiği, çözüm yollarının tükendiği, bizi umutsuzluğa sürükleyen; ölüm, hastalık, yalnızlık ya da ekonomik nedenlerden kaynaklanan, zor anlar yaşarız. Yaşadığımız kayıplar ve içinden çıkılamayacak gibi görünen problemler kendimizi kötü hissetmemize sebep olabilir. “Zor zamanlarınızda uzaklaşmanız gereken 5 kötü alışkanlık

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!