2 Mart 2017 günlük burç yorumları

6 Haziran 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Jüpiter’in geriye doğru hareketi Koç’ta yer alan Mars’ın karşısında bir şekil oluşturmasına yardımcı oluyor. Bu hareket size daha dürüst ve eğlenceli bir ilişkiye sahip olabilmek için bir vizyon kazandırabilir.

Uplifers önerisi: Daha mutlu bir insan olmak ve daha keyifli bir hayat yaşamak… Bunlar hepimizin istediği, fakat çoğu zaman tam olarak nasıl başaracağımızı bilemediğimiz şeyler. Öte yandan bu konuyla ilgili yapılan birçok psikolojik araştırma, yayımlanan birçok makale mevcut. Peki bu araştırmaların ortak noktaları ne? “Mutluluğunuzu etkileyen bilim onaylı 10 davranış

Boğa Burcu

Karşınıza muhteşem bir fırsat çıkmak üzere olabilir. Bu cazip teklif için hemen harekete geçmeniz gerekebilir. Düzenli devam eden işlerinizi bir kenara koyup bu fırsatın peşinden koşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Risk almak her zaman kötü değildir. Bazen hayatınızın kontrolünü ele alabilmek için kendinizi riski durumlara sokmanız gerekebilir. Ancak emin olun buna değecektir. “Hayatınızın kontrolünü geri kazanmak için sizi cesaretlendirecek alıntılar

İkizler Burcu

Jüpiter’in geriye doğru hareketi size romantizm ve eğlence kavramlarını sorgulatabilir. Etrafınızda yaşanan değişimleri kabullenmeyi başarırsanız, eğlenceyi yakalayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bazı alışkanlıklar ne yazık ki bizi eğlenceden uzak tutuyor, ilişkiden keyif almamızı engelliyor ve bizi travmaya giderek daha fazla yaklaştırıyor. Eğer ilişkinizin gelişerek ilerlemesini ve büyümesini istiyorsanız, bu alışkanlıkları bir kenara bırakmanızın zamanı gelmiş demektir. “Sağlıklı bir ilişki için bu zararlı alışkanlıklardan kurtulun

Yengeç Burcu

Ruhunuzu iyileştirmek ve fiziksel olarak daha iyi hissetmek için kendinize bir şans verin. İşler zora geldiğinde şikayet etmek yerine acılara rağmen devam etmeyi düşünen bir yapınız olsa da biraz dinlenmek size de iyi gelebilir.

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Aslan Burcu

Birilerine karşı kin güdüyor olabilirsiniz. Belki de sizin bilemediğiniz zor şartlar altında ellerinden gelenin en iyisini yaptılar, güvendiğiniz birileri vasıtasıyla daha çok araştırma yapmalısınız.

Uplifers önerisi: Arkadaş sandığınız insanların en azından yarısının sizi arkadaş olarak gördüğünü mü düşünüyorsunuz? Belli ki birçoğumuzun içgüdüleri, tahminleri ve sezgileri gerçeklerden çok uzak. “Arkadaş sandığınız kişiler acaba sizin gerçekten arkadaşınız mı?

Başak Burcu

Uzun zaman önce hayallerinizi gerçekleştirmek için elinizden geleni yapmış olabilirsiniz. Bu hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı bugünlerde tekrar karşınıza çıkabilir. Daha önceki başarısızlıklarınızın sizi engellemesine izin vermemelisiniz.

Uplifers önerisi: Karşınızdaki insanla anlaşmazlığa düştüğünüzde kendinizi desteklemeye devam etmektense akışına bırakmak daha kolay görülüyor. Fakat Buffalo Üniversitesi’nde yapılan bedensel tepkiler üzerindeki bir araştırmaya göre, inançlarınızı savunmak, düşüncelerinizi dile getirmek ve değerlerinizi göstermek pozitif psikolojik deneyime sahip olmanızı sağlıyor. “Mücadeleye devam: İnandığınız değerler ve fikirleri savunma psikolojinize olumlu etki ediyor

Terazi Burcu

Mücadeleci bir ruha sahip olabilirsiniz. Karşınıza çıkabilecek macera dolu fırsatlara, ruh haliniz müsait olmadığı için hayır demekten kaçınmalısınız. Şimdi evet derseniz, zamanı geldiğinde hazır olursunuz.

Uplifers önerisi: Okyanus aşırı seyahatleriyle Explore Up köşemizi neşelendiren Irmak Yazım’ın seyahat günlüklerini okuyabilir, yeni destinasyonlarınızı yaşadığı maceralara göre seçebilirsiniz. Uruguay günlükleri: “‘Punta del Este’ avuç içi kadar mutluluk yeter!

Akrep Burcu

Birileri sizin için yanıp tutuşuyor olabilir mi? Karşınıza çıkabilecek büyük fırsatlara karşı hazırlıklı olmadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak o kişiye olan karşılıksız sevgi ve şefkatiniz gerekli olan her şeyi size sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Eğer yolunda giden bir ilişkiniz varsa, sizi birbirinize bağlayacak adımları atmak, hayatınızın en mutlu dönemi olabilir. Ancak hayatınızın geri kalanını biriyle beraber geçirmeye karar vermeden önce, bu bağlılığa gerçekten hazır olup olmadığınızdan emin olmanız gerekiyor.¨Evlenmeden önce bilinmesi gereken 12 şey¨

Yay Burcu

Tam anlamıyla bir mükemmeliyetçisiniz ve hayatınızdaki insanların da zaman zaman bu şekilde davranmasını bekliyor olabilirsiniz. Bugün olaylara daha az eleştirel yaklaşıp daha fazla iletişim üzerinde durmalısınız. Eğer başarılı olursanız, ilk baştaki hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Mükemmeliyetçi kişiler bir iş üzerinde çok fazla zaman harcarlar. Detaylara çok fazla odaklanırlar. Bu bazı durumlarda işin ertelenmesine sebebiyet verebilir. En iyiyi hedeflemek gerçekçi olmadığından çalışma motivasyonunu kırar. ¨Mükemmeliyetçilik hayatımızı nasıl etkiliyor?¨

Oğlak Burcu

Yıldızlar sizi yaşam kalitenizi artırmaya teşvik ediyor. İçgüdüsel olarak ne yapacağınızı biliyor olabilirsiniz. Eğer daha derin ve güçlü bir mutluluk hissi için detaylı bir planlama yaparsanız her şey yerine oturabilir.

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişkiyi açıklayabilmek için, neredeyse her gün yeni bir araştırma yapılıyor. Bu araştırmaların sonuçları için; ¨Materyalizm mutluluk dengesini bulmak¨

Kova Burcu

Eski bir tutkunuzun tekrar peşinden koşmanın zamanı gelmiş olabilir. Eğer şimdi harekete geçmezseniz hayatınızda her zaman bir soru işareti kalabilir. İnsan hayata bir kere geliyor.

Uplifers önerisi: Entelektüel ihtiyaçlarınızı karşılamak için sitemizde yer alan TED konuşmacıları dinleyebilir, üzerine düşünmediğiniz konularda düşünme imkanı bulabilirsiniz. Örnek bir çalışma olan nörobiyoloji söylemlerinin pazarlama dünyasındaki yansımalar için; ¨Sinirbilimsel zırvalıklar:uyanık olun¨

Balık Burcu

Aklınız yine her zamanki gibi bir karış havada olabilir. Sırf başkaları eleştiriyor diye kendiniz olmaktan vazgeçmemelisiniz. Size başarıyı getiren şey kendiniz olmanız.

Uplifers önerisi: Başkalarının hakkınızdaki düşünceleri ve öngörüleri her zaman gerçekleri yanstmayabilir. Mutlu olabilmek için kendi isteklerinizi ve hedeflerinizi belirlemeniz gerekir. ¨Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!