2 Kasım 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Sevdiğiniz kişiyle önemli bir sırrınızı paylaşmaya karar vermiş olabilirsiniz. Bu dürüstlüğünüz ilişkinizi besleyebilir ve aranızdaki bağın güçlenmesine yardımcı olabilir. 

Uplifers önerisi: Partnerinizle aranızda tartışmaya sebep olan konularda direk tartışmak yerine ona kendinizi açıklamaya çalışın. Örneğin ev işlerine yardımcı olmadığı için partnerinize sinirlenip kavga etmek ya da ev işlerinin paylaşılmasının neden önemli olduğunu ve sizin için ne anlam ifade ettiğini açıklamak tamamen hoşgörü yeteneğinizle ve kişisel tercihinizle alakalı bir durum. “İlişkinizi uzun süreli kılmanın sihirli formülü: Hoşgörü

Boğa Burcu

Bir iş arkadaşınızdan veya dostunuzdan çok özel bir davet alabilirsiniz. Bu davete katılarak hem etrafınızdakilerin üzerinde önemli bir etki bırakabilir hem de çok değer verdiğiniz biriyle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Çene çalma ya da ayaküstü muhabbet olarak adlandırılabilecek minik sohbetler, içe dönük insanlar için eziyet olmakla beraber sosyalleşme açısından oldukça faydalı. Popüler olan her şeyin sırayla yerilmesi programı kapsamında bu sohbetlerin sıkıcı, sığ ve zaman kaybı olarak gösterildiği yazılar yazıladursun, diğer insanlarla bağ kurma ihtiyacımız hiç azalmıyor. Derin sohbetlere ya da samimi itiraflara olduğu kadar, havadan sudan etkileşimlere de ihtiyaç duyuyoruz. “Sosyalleşmenin ilk adımı: Ayaküstü sohbetler için kurtarıcı ipuçları

İkizler Burcu

Size kendinizi iyi hissettiren, sevdiğiniz şeyleri yapmak için zaman ayırmak ve bunun için programınızı yeniden düzenlemek iyi olabilir. Güne sevdiğiniz şeyi yaparak başladığınızda her şeyin daha kolay ilerlediğiniz göreceksiniz. 

Uplifers önerisi: Gün içinde yaptığımız ciddi işlere gereğinden fazla odaklanıp hayatı kaçırdığımızın farkına varmak için bile zaman bulamayabiliyoruz. ¨Gün içinde kendine zaman ayırmanın kısa yolları¨

Yengeç Burcu

Güneş, Neptün’le güzel bir ahenk yakalıyor. Bunun da etkisiyle etrafınızdaki değişime başka bir gözle bakıp, ilham verici yepyeni bir yanını görebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Aslan Burcu

Güneş ve Neptün arasındaki parlak birliktelik sizi de etkisi altına alıyor. Eğer evinizle ilgili bir hayaliniz veya satın almak istediğiniz bir ev varsa, bu hayallerinizle ilgili yakında önemli gelişmeler yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: Gündelik hayat koşuşturması içinde birçok insan, durup da dalında bir çiçeği koklayacak zamanı bulamaz; ancak evimizde bir dekorasyon değişikliği planladığımızda aklımıza ilk koklanacak çiçekler gelir, doğaya gideriz. Tasarım adına, doğada bizim hayal gücümüzün çok üstünde bir ilham kaynağı vardır. “Doğanın bize öğrettiği harika dekorasyon fikirleri

Başak Burcu

Güneş ve Neptün arasındaki uyum sayesinde sizi güzel bir akşam bekliyor. Önemli bir işi tamamlayarak kendinize fazladan zaman yaratabilir ve bunun için bir kutlama yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Terazi Burcu

Güneş ve Neptün’ün buluşması sizi de etkisi altına alıyor. Etrafınızdakileri etkileyecek şeyler giymek size büyük bir keyif verebilir çünkü nerede ne zaman kiminle karşılaşacağınız belli olmaz. Cazibeniz oldukça yüksek. 

Uplifers önerisi: lHer nerede olursanız olun, karşınıza çıkan partner adayını etkileyebilmek için önce kendinizi etkilemeniz şart. Özgüveninizi yükseltecek öneriler için; “Daha seksi hissetmenin yolları

Akrep Burcu

Güneş ve Neptün arasındaki uyum sizi bambaşka bir şekilde etkiliyor. Eğer kalbinizden geçenlerin peşinden giderseniz, aradığınız o güçlü ilham kaynağını bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Yay Burcu

Güneş ve Neptün güçleriniz birleştiriyor. Kalbinizin sesini dinlerseniz, endişelerinizden kurtulmanın yollarını bulabilirsiniz. Biraz beyninize değil yüreğinize kulak vermeye çalışın. 

Uplifers önerisi: Duyguların sadece rasyonelleştirilmesi değil, bilinçli bir şekilde algılanması veya nitelendirilmesi de bir o kadar önemli ve karmaşıktır. Peki ya duygularımız bize hep doğruyu mu söyler? ¨Beynimiz kalbimizi kandırıyor olabilir mi?¨

Oğlak Burcu

İçinde bulunduğunuz sosyal ortamda övgülerle karşılanabilirsiniz. Bu durum ilk başta sizde biraz mahcubiyet yaratsa da aslında egonuzun okşadığı bir gerçek. 

Uplifers önerisi: Psikolojiyle biraz da olsa ilgilenen herkes, Buda’nın ‘ego’dan kurtulmayla ilgili öğretisini bilir. Buda, genel olarak öğretilerinde kişinin egosundan kurtulması gerektiğini söyler. Ancak bunun düşündüğümüzden çok daha farklı bir anlamı var. Bir diğer ifadeyle Buda’yı aslında yanlış anlıyoruz, ve ABD’li psikoterapist Mark Epstein’a göre; ünlü psikanalist Freud da Buda’nın bireyin benliğinden tamamen kurtulmasını söylediğini düşünürken bu yanlışa düşenlerden. “Ego’dan kurtulmak: Freud aslında Buda’yı yanlış mı anladı?

Kova Burcu

Güneş, burcunuzun en tepe noktasında yer alıyor. Liderliği elinize alıp doğru bildiğiniz yoldan giderek, mesleki hayatınızda çok önemli bir dönüm noktası yakalayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Balık Burcu

Güneş’in Neptün ile dansı sizi de etkisi altına alıyor. Katılacağınız etkinliklerle ilgili beklentilerinizi yüksek tutabilirsiniz. Sizi ilham verici tecrübeler bekliyor. 

Uplifers önerisi: Teknoloji ne kadar ilerlemiş olursa olsun; jestlerin, mimiklerin, beden dilinin neden olduğu samimi etkileri oluşturmada halen yetersiz kalıyor. Antik çağlarda dans ile başlayan süreç, yani beden dili ile kendini ifade etme, bugün tüm iletişimlerde en etkili baş aktör! “Hayatı birlikte ‘dans etmeye’ ne dersiniz?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!