2 Kasım 2016 günlük burç yorumları

6 Haziran 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Bugün birçok angarya, gecikme ve hayal kırıklığıyla karşılaşabilirsiniz. Kaos içeren durumlardan kurtulmayı başarıp eve ulaşabilirseniz, kendinizi ödüllendirmeyi ihmal etmeyin.

Uplifers önerisi: Küçük işler günlük karmaşa içinde en sevilmeyen işlerdir genelde. İşlerinizi gruplandırıp tek seferde çözebilirsiniz. Modern zamanların kabusu, erteleme alışkanlığından kurtulabilirsiniz. “Erteleme alışkanlığı günlük yaşantımızı nasıl etkiliyor?

Boğa Burcu

Okulu veya işi asıp felekten bir gün geçirmenin hayaliyle yaşıyor olabilirsiniz. Önünüzdeki işlere odaklanmanızı sağlayacak olan bu hayaller sayesinde elde edeceğiniz tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Okyanus aşırı seyahatleriyle Explore Up köşemizi neşelendiren Irmak Yazım’ın seyahat günlüklerini okuyabilir, yeni destinasyonlarınızı yaşadığı maceralara göre seçebilirsiniz. Uruguay günlükleri: “‘Punta del Este’ avuç içi kadar mutluluk yeter!

İkizler Burcu

Bazı insanlar belirli konularda size akıl danışabilir. Her zaman olumlu düşünen biri olarak gözükebilirsiniz ancak bu sefer size akıl danışmalarının sebebi, gerçekçi değer yargılarınız olabilir. Kendiniz olmaktan çekinmeyin.

Uplifers önerisi: Sadece bilimsel çalışmalar yaparken değil, hayatınızın her aşamasında karşılaştığınız problemlere, başa çıkmakta zorlandığınız paradokslara bir bilim insanı gibi analitik bir gözle bakabilmeniz bazen çözüme ulaşmanız için tek başına yeterli olabilir. ¨Bilim insanı gibi düşünmenin yolları¨

Yengeç Burcu

Yakın zamanda size verilen görevlere karşı isyan etmiş olabilirsiniz. Ancak zamanla bu işi yaptıkça karşınıza çıkabilecek olan fırsatları düşündüğünüzde o kadar da kötü bir iş olmadığını anlayabilirsiniz. Para size tatlı gelebilir.

Uplifers önerisi: Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak, güvenli ve rahat bir yaşam sürmenin anahtarlarındandır. Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır. ¨Para biriktirmenize yardımcı olacak ipuçları¨

Aslan Burcu

Kendiniz için yarattığınız ruhani dünyada mutlu olabilirsiniz. Şu anki gidişattan oldukça memnun olsanız bile, yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz yeni alanlar keşfetmek bu durumu daha da keyifli hale getirebilir.

Uplifers önerisi: Yeni projeler üzerine çalışmak, kendinize uygun hobilerle vakit geçirmek uzun vadede ufkunuzu açacaktır. ¨Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın¨

Başak Burcu

Merkür ve Plüton arasındaki mükemmel açı sayesinde oldukça cazip tekliflerde bulunabilirsiniz. Ortaya koyacağınız stratejiler büyük beğeni toplayıp, ilgi odağı haline gelebilir.

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Terazi Burcu

Uzun vadeli trendlerde Jüpiter’in size müthiş bir etkisi olabilir. Böylece hasıraltı ettiğiniz hayallerinizin peşinden koşabilmek için gerekli cesareti bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin¨

Akrep Burcu

Yeni planlarınız için insanların size destek olmasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Hedef ve beklentilerinizi açıkça anlattığınız sürece doğru insanların ilgisini çekememeniz için hiçbir neden gözükmüyor.

Uplifers önerisi: Yaratıcı fikirler, insanları değişikliğe davet ettiği için hakettiği değeri göremiyor olabilir mi? İşte yaratıcılık korkusunun ardında yatan sebepler “Yaratıcı fikirlere karşı beslenen gizli korkular

Yay Burcu

Önümüzdeki 10 gün boyunca Yay’da yer alacak olan Venüs sebebiyle, lüks harcamalara ya da deneyimlere karşı bir ilginiz olabilir. Doğru yer doğru zaman kombinasyonunu sağlamanız önemli.

Uplifers önerisi: Gerçekten ‘paranın değerini bilen’ insanlar, ister zengin diye isimlendirin ister fakir olarak, yine de para hesabını hepimizden fazla düşünüyorlar. “Param var evet, almamayı seçiyorum yine evet!

Oğlak Burcu

Ailenizdeki kişilerle daha yakın ilişkiler içinde olmayı diliyor olabilirsiniz. İstemek her zaman yeterli olmayabilir, gerçekten elde edebilmek için harekete geçmeli ve yaşanan kırgınlıkları unutmalısınız.

Uplifers önerisi: Aileniz sizin için çok önemli ve bağlarınız hiç kopmasın istiyorsunuz. “Güçlü aile bağları kurabilmek için izlemeniz gereken 10 adım

Kova Burcu

Merkür ve Plüton arasındaki uyumlu açı sebebiyle iyi bir müşteriyle anlaşabilir ya da hayalinizdeki iş pozisyonu için umut verici haberler alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Balık Burcu

Bugün hoşunuza gitmeyen, fazlaca eleştirel olan bazı geri bildirimler alabilirsiniz. Ancak “yapıcı eleştiri” ile hakaretleri birbirinden ayırmanız gerekebilir. Bunu becerebilirseniz kazanan siz olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İlk önce neyi iyi yaptığımızla başlamak gerekiyor işe. İşte bunun için en önemli yöntem “geri bildirim analizi.” Bu analiz; birçok başarılı yönetici tarafından, çalışanların güçlü yönlerini keşfetmek için kullanılan bir araçtır. ¨Kendimizi nasıl tanır ve yönetiriz?¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!