2 Ekim 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Nisan ayının sonundan bu yana geri yönlü hareket eden Pluto, gösterdiğiniz tüm çabayı boşa çıkaracak şekilde sizi zorlamış olabilir. Pluto nihayet bugünden itibaren ileri yönlü harekete geçiyor. Profesyonel anlamda önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Boğa Burcu

Dönüşümün gezegeni Pluto, bugünden itibaren doğrusal yönlü harekete geçiyor. Eğer önemli bir sunum yapmanız gerekiyorsa, sizi dinleyenlere derinlemesine incelenmiş bir çalışma sunabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazı kişiler toplum önünde bir konuşma yapması gerektiğinde, önemli bir iş görüşmesine gittiğinde ya da bir grup insan karşısında herhangi bir sunum yapması söz konusu olduğunda kaygı duyar. Performans kaygısı kişinin hayatında oldukça kısıtlayıcı olabilir. “İş yerinde performans kaygısı ve sunum yapma çekingenliğini nasıl aşabilirsiniz?

İkizler Burcu

Çalıştığınız kurum bir süredir ödeme sıkıntıları yaşamış olabilir. Güzel haber; o günler artık geride kaldı. Finansal anlamda toparlanma dönemine giriyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Yengeç Burcu

Yaratıcılığınızı kullandığınız bir konuda, önemli rakiplerle karşı karşıya gelmiş olabilirsiniz. Ancak artık bu rakipleri geride bırakıp kendinize odaklanmanın, gücünüzü ortaya koyacak seçimler yapmanın tam zamanı. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Aslan Burcu

Geçmişten, çocukluğunuzdan gelen bir kırgınlık yeniden su yüzüne çıkmış olabilir. Ancak dönüşümün simgesi olan Pluto’nun yeniden doğrusal yönde harekete geçmesiyle birlikte bu kırgınlığı kolayca aşmanın yollarını bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kapanmış kapılar ve işte o bizim bugün bitmiş olan genel olarak dışarıdan bakıldığında “başarısız” diye isimlendirdiğimiz, “bir hataydı” veya “çoktan bitmesi gerekiyordu” dediğimiz ilişkilerimiz bugünümüzü nasıl etkiliyor? Bunu hiç düşündünüz mü? “Geçmişin başarısız ilişkilerini bugüne dönüştürmeye: Hayat beni aşka inandır!

Başak Burcu

Pluto’nun doğrusal pozisyona geçmesi sizi de etkisi altına alıyor. Romantik konular, çocuklar veya yaratıcılıkla ilgili konularda aradığınız ilhamı ve gücü kolayca kendinizde bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarısızlık hissi olan kişilerin başarı algıları çok hassastır. Yaptıkları küçük bir hatayı, iş tesliminde gecikmeyi, toplantıda sessiz kalmış olmayı bile başarısızlık olarak yorumlayabilirler. “Başarısızlık inancını içinizdeki gücü dışarı çıkararak yenin

Terazi Burcu

Ev ekonomisi veya evinizi ilgilendiren finansal konular hakkında bazı sorunlarla mücadele ediyor olabilirsiniz. Pluto’nun doğrusal konuma geçmesi imdadınıza yetişiyor. Gelirinizde yaşayacağınız artış sayesinde eliniz rahatlıyor. 

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Akrep Burcu

Yeteneklerinizi geliştirmek için eğitimlere veya internet üzerinden bazı webinar tarzı etkinliklere katılabilirsiniz. Ne kadar çok şey bilirseniz, o kadar etkili bir isim olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Eğitim konusunda hazırlanmış web sitelerinin muhteşem koleksiyonu sayesinde bilimden fotoğrafçılığa, matematikten bilgisayar programlaya, sanattan ev tadilat işlerine kadar her konuda merak ettiğiniz şeyleri öğrenebilir ve isterseniz ilgili olduğunuz konuda bir ustaya bile dönüşebilirsiniz. “İnternetin nimetlerinden faydalanın: Online akademik web siteleri ve platformlar

Yay Burcu

Hayatınızdaki gereksiz veya kullanmadığınız şeyleri azaltmak veya tümden kurtulmak, size tarifsiz bir özgürlük duygusu kazandırabilir. Bu durum sizi güvende tutmaya da yardımcı olabilir. 

Uplifers önerisi: İnsanoğlunun çektiği acıların en büyük kaynağının bağlanma alışkanlığı olduğunun altını çizen Buda, mutluluğun anahtarını “bırakmayı öğrenmek” olarak gösteriyor.¨Bırakma sanatı: Vazgeçmeyi öğrenmek¨

Oğlak Burcu

Karizmanın simgesi Pluto, geri yönlü hareketini tamamlayıp doğrusal yönlü harekete geçiyor. Bu durum özellikle dış görünüşünüz anlamında sizi etkiliyor. Yeni kıyafetler almanın veya saç şeklinizde değişikliğe gitmenin tam sırası. 

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Kova Burcu

Pluto doğrusal harekete başlıyor ve bu durum özellikle kişisel hayatınızı etkisi altına alıyor. Bir meditasyon programına katılmak veya inzivaya çekilmek size çok iyi gelebilir, kendinizle ilgili yepyeni şeyler keşfedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ruhani bir yolculuğa çıkmak için meditasyon yaparak farkındalığınızı arttırabilirsiniz. Hayatla kurulan bağları güçlendiren meditasyon, aynı zamanda bağların koparılmasına da olanak verir. ¨Meditasyon: Zihninizi boşaltmak için ipuçları¨

Balık Burcu

Pluto’nun doğrusal yönlü harekete geçişi sizi de etkisi altına alıyor. Gelen tekliflere hayır dememeye özen gösterin. Yeni insanlarla tanışarak bambaşka kültürlerden arkadaşlıklar edinebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Çene çalma ya da ayaküstü muhabbet olarak adlandırılabilecek minik sohbetler, içe dönük insanlar için eziyet olmakla beraber sosyalleşme açısından oldukça faydalı. Popüler olan her şeyin sırayla yerilmesi programı kapsamında bu sohbetlerin sıkıcı, sığ ve zaman kaybı olarak gösterildiği yazılar yazıladursun, diğer insanlarla bağ kurma ihtiyacımız hiç azalmıyor. Derin sohbetlere ya da samimi itiraflara olduğu kadar, havadan sudan etkileşimlere de ihtiyaç duyuyoruz. “Sosyalleşmenin ilk adımı: Ayaküstü sohbetler için kurtarıcı ipuçları

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!