2 Aralık günlük burç yorumları

2 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları
2 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Maceralara açık olduğunuz bir gündesiniz. Yeni gezi planları ilginizi çekebilir. Özellikle yeni kültürler ve yeni insanlar tanıyabileceğiniz bir yurt dışı tatili planlamak size iyi gelecektir.

Uplifers önerisi: Okyasnusaşırı seyahatleriniz için Explore Up yazarımız Irmak Yazım’ın Karayipler ve Hindistan turlarını okumadan hazırlık yapmış sayılmazsınız. 

Boğa Burcu

Üzerinde çalıştığınız yeni bir proje size sandığınızdan daha fazla prim kazandıracak. Bugün beklenmedik bir çok olayla karşılaşabilirsiniz. Spontane gelişmelere hazırlıklı olmalısınız.

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

İkizler Burcu

Hayatınızda yer alan önemli birisi size iş arkadaşlarınız aracılığıyla önemli bir sürpriz yapabilir. İşinizde yükseleceğiniz ve finansal anlamda kazanımlar getirecek gelişmeler söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Keyifli bir döneme girerken, 15 dakikada mutlu olmanızı sağlayacak kısa filmlere de bir göz atın!

Yengeç Burcu

Kendinizle gurur duymamak için hiçbir nedeniniz yok. Kariyerinizle ilgili oldukça pozitif ve beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi geliştirmeniz size daha büyük fırsatların kapılarını açacaktır.

Uplifers önerisi: İş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi geliştirmek çok önemlidir. Kariyerinizi geliştirmenin en önemli öğelerinden biri, çevrenizi genişletmektir. ¨Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri¨

Aslan Burcu

Hayatınızla ilgili değişiklikler yaptığınız bu dönemde, beklenmedik bir seyahat planı gündemde olabilir. Yapacağınız kısa süreli bir seyahat sizi rahatlatacak ve daha yaratıcı işler ortaya çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Uplifers önerisi: Yeni seyahat planları yapıyorsanız, Explore Up yazarlarımızdan Gökçen Gökyer’in sonbahar tatil önerilerine göz atabilirsiniz. 

Başak Burcu

Yapacağınız yeni yatırımlar finansal olarak uzun dönemde kar etmenizi sağlayabilir. Cesur adımlar armadan önce yapacağınız yatırımın üstünde iyi düşünmeli ve süreci iyi analiz etmelisiniz.

Uplifers önerisi: Girişimcilikten, yatırımcılığa varan serüveninde Uzman TV, itiraf.com gibi sitelerin kurucusu Ersan Özer’in ¨Başarı ve motivasyon önerileri¨ bu süreçte faydalı olacaktır.

Terazi Burcu

Bugünlerde gündeminizde yalnızca işiniz var. Gerçekçi olmayan beklentileriniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Hedeflerinizi belirlerken daha gerçekçi ve mantıklı olmanızda yarar var.

Uplifers önerisi:  Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir.¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Akrep Burcu

Yeni yetenekler geliştirmek istediğiniz bu dönemde, kişisel gelişiminizle ilgili eğitimlere katılmak size daha geniş bir perspektif sağlayacak. Çalışmak istediğiniz konuları önceden planladığınız ve ne istediğinizi bildiğiniz için bu süreç sizin için oldukça verimli geçecek.

Uplifers önerisi:  Kişisel gelişim, ideal benliğinize ulaşabilmenin ve hayatın sunduklarını en iyi şekilde alabilmenin yoludur.¨24 adımda potansiyelinizi ortaya çıkarın.¨

Yay Burcu

İkili ilişkilerinizde pozitif bir tutum izleyeceğiniz bir gün olacak. Olaylara olumlu yönleriyle bakmak size yapacağınız anlaşmalarda pozitif olarak geri dönecek.

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu“

Oğlak Burcu

Bugün aileniz ve evinizle ilgili konular ön planda olabilir. Beklenmedik değişimler sizi rahatsız edebilir ancak bu küçük değişimler uzun dönemde size ve ailenize olumlu olarak geri dönecektir.

Uplifers önerisi: Ailenizle bağlarınızın kuvvetli olması, problemlerinize geçici çözümler bulmak yerine, kalıcı çıkış yolları bulmanıza yardım eder. ¨Aile içi iletişimin önemi¨

Kova Burcu

Geçmiş deneyimleriniz ve eğitiminiz işiniz konusunda gelişmeniz için fırsatlar sağlayacak. Etrafınızdaki insanlar detaycı olmanızı ve problemlere analitik çözümler getirmenizi takdir ediyor. Bu yönünüzü iş yaşamınızda ön plana çıkararak başarılı projeler gerçekleştirebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Sosyal ve iş hayatında başarıya, hedefleri önceden net bir şekilde belirlenmiş kişiler tarafından ulaşılır. Başarılı kişiler ne istedikleri üzerinde detaylı düşünür ve plan yaparlar. .¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Balık Burcu

Yaratıcılığınız ve olaylara geniş bir perspektiften bakabiliyor oluşunuz başarılı işlere imza atmanızı sağlayacak. Özellikle grup çalışmalarında bulunmak ve iş arkadaşlarınızla fikir alışverişinizde bulunmak bakış açınızı geliştirebilir.

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!