2 Aralık 2019 günlük burç yorumları

2 Aralık

Koç Burcu

Jüpiter Oğlak burcuna giriş yapıyor. Bu sizin için profesyonel hayatınızda yeni bir başlangıç anlamında gelebilir. Size ilham veren bir kişinin peşinden giderek iş hayatınızda yeni adımlar atabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Boğa Burcu

Jüpiter’in Oğlak burcuna giriş yapması sizi de yakından ilgilendiriyor. Önümüzdeki 12 ay boyunca yeni başlangıçlar yaşanabilir. Benzersiz mutluluklar yaşayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yılbaşı zamanı, tatil sonrası ya da yeni bir karar aldığınızda herkes iyi hisseder çünkü yeni kararlar alınır, sözler verilir… Mutlu olmanın seçimizin olduğunu unutmayın. Böylece sadece tatillerde ve iyi şeyler olduğunda değil, her an mutlu olabileceğinizi bilirsiniz. Biraz pozitif yaklaşımlar tüm senenizi değiştirir. “Sadece yeni başlangıçlarda değil, 365 gün boyunca hatırlamamız gerekenler

İkizler Burcu

Jüpiter, Zodyak’ın yürütücü, yöneticisi konumundaki Oğlak burcuna giriş yapıyor. Sizin açınızdan Aralık 2020’ye kadar finansal anlamda çok önemli gelişmeler yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Yengeç Burcu

Hayatınızdaki ilişkilerinizden biri, sizi adeta test ediyor. Ancak bu durumun sizi üzmesine izin vermeyin. Jüpiter’in Oğlak burcuna giriş yapmasıyla, şimdiye kadarki çalışmalarınızın karşılığını alıyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Daha verimli bir çalışma performansı yakalamak ve dikkatinizi işiniz üzerinde yoğunlaştırmak için konsantrasyonunuzu güçlendirin. “Verimli bir çalışma performansı için konsantrasyonu güçlendirmenin yolları

Aslan Burcu

Jüpiter burcunuzun sağlık, mutluluk, iyilik alanını ziyaret ediyor. Enerjinizin yükseldiğini hissedebilirsiniz. Karşınıza çıkan zorluklara karşı daha hazır ve dayanıklısınız. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Başak Burcu

Güzel geleceğin habercisi olan Jüpiter, bugünü sizin için çok özel kılıyor. Aşk hayatınızda yepyeni bir başlangıç yaşanabilir. Güzel gelişmelere açık olun. 

Uplifers önerisi: Başkalarının hakkınızdaki düşünceleri ve öngörüleri her zaman gerçekleri yansıtmayabilir. Mutlu olabilmek için kendi isteklerinizi ve hedeflerinizi belirlemeniz gerekir.¨Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Terazi Burcu

Jüpiter’in Oğlak burcuna giriş yapması, sizi derinden etkiliyor. Köklerinize inmek, aile ilişkilerinizi yeniden hatırlamak için karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Akrep Burcu

Bilgeliğin ve adaletin simgesi Jüpiter, 20 Aralık 2020’ye kadar Oğlak burcundaki yolculuğuna bugün başlıyor. Zihninizin daha açık, yeni düşüncelere karşı daha ılımlı olacağınız bir dönem başlıyor sizin için. 

Uplifers önerisi: Duygu; zihinsel, fiziksel ve hormonal bir çok parçadan oluşan bir durumdur. ¨Beyniniz kalbinizi kandırıyor olabilir mi?¨

Yay Burcu

Jüpiter’in Oğlak burcuna giriş yapması, özellikle elde edilen kazançlar, sahip olduğunuz mallar anlamında sizi etkileyebilir. Uzun vadeli yatırım yapmak, yeni planlar yapmak için doğru zamandasınız. 

Uplifers önerisi: Arkadaş sohbetlerinde, özellikle de içki sofrasında ülkeyi ya da dünyayı kurtarmak geleneklerimiz arasında… Bir de “kendini kurtaranlar” var, harika iş fikirleriyle ortalığı yıkıp geçirecek, dünyaya bir şeyler katacak ama en önemlisi, kendisi tez zamanda köşeyi dönecek olanlar… Oysa zeka her zaman zekice fikirler üretileceğini garanti etmiyor. Hatta bazı durumlarda insanın ve yatırımının ayağına dolanabiliyor bile. “Fazla zeka, her tür yatırımda ayağınıza dolanabilir

Oğlak Burcu

Jüpiter burcunuza giriş yapıyor ve size inanç, dayanıklılık, sabır veriyor. Sizi zorlayan, beklenmedik bir hedefin peşinden gitmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor. Kişisel anlamda imkanlarınızın en iyisine sahip olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin¨

Kova Burcu

Jüpiter’in Oğlak burcuna giriş yapması, burcunuzun en gizli noktalarına temas ediyor. İçinizde sahip olduğunuz inanç, her zamankinden daha kuvvetli hissedilebilir. Aradığınız her türlü desteği, kendi içinizde kolayca bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Balık Burcu

Hayat boyu hedefleriniz yolunda ciddi bir ilerleme kaydedebilmeniz için önünüzde 12 ay var çünkü Jüpiter 12 ay boyunca Oğlak burcunda olacak. Bu 12 ay boyunca çevrenizden aldığınız destekle hayatınızda önemli başarılar elde edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatta sahip olduğumuz yer, hiçbir zaman bir tane değil. Hepimizin birden fazla rolü var; anne, baba, eş, çalışan, yönetici, çocuk, yoga eğitmeni… Hepimizin hayatının birden fazla yönü var ve bu hayatta başarılı olabilmek için bütüncül yaklaşmalı, hayattan aldığınız deneyimi her alanda yükseltmelisiniz. Bunu sağlamanın en kolay yolu, kendinize bir yapılacaklar listesi oluşturmak. “Checklist: Hedeflerinize ulaşabilmek için kendinize sormanız gereken sorular

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!