19 Temmuz 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Güneş yaklaşırken, Merkür de geri yönlü hareketine devam ediyor. Geçmişte yaşadıklarınızı bugün çok daha iyi anlayabilir, olaylara farklı açıdan bakabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kapanmış kapılar ve işte o bizim bugün bitmiş olan genel olarak dışarıdan bakıldığında “başarısız” diye isimlendirdiğimiz, “bir hataydı” veya “çoktan bitmesi gerekiyordu” dediğimiz ilişkilerimiz bugünümüzü nasıl etkiliyor? Bunu hiç düşündünüz mü? “Geçmişin başarısız ilişkilerini bugüne dönüştürmeye: Hayat beni aşka inandır!

Boğa Burcu

Merkür, Yengeç burcuna doğru geri yönlü hareket ediyor. Daha önce yaptığınız bir anlaşmayı yeniden gözden geçirmek veya programınızı yeniden düzenlemek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: İş yerindeki verimliliğinizi artırmak için evdeki alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Özel hayatınızda bazı ufak değişiklikler yaparak iş hayatındaki verimliliğinizi ve işten aldığınız tatmini artırabilirsiniz. “Evdeki alışkanlıklarınızı değiştirerek iş hayatında mutluluğu yakalayın

İkizler Burcu

Geri yönlü hareket eden Merkür, burcunuzu finansal anlamda etkiliyor. Önemli bir satış veya satın alma fırsatını yeniden değerlendirme şansı elde edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Yengeç Burcu

Geri yönlü hareketine devam eden Merkür, şimdilerde Yengeç burcuna geçiyor. Kendinizi ifade etme şeklinize daha fazla dikkat etmekte fayda var. 

Uplifers önerisi: Kişinin kendini keşfetmesi, her durumda doğal olması, herkese karşı kendini ifade edebilmesi çoğunlukla o kadar kolay değildir. ¨Hayatımızın anlamını ararken nerede kayboluyoruz?¨

Aslan Burcu

Geri yönlü hareket eden Merkür, Aslan burcundan çıkıp Yengeç burcuna giriyor. Önemli bir konu hakkındaki düşüncelerinizi, kafanızda kurguladığınız senaryoları yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Zihinsel enerjiniz için bir şey yapmak istiyorsanız, öncelikle şunu hatırlayın: Zihniniz yorgun olduğunda önemli kararlar almayın. Belki bu tavsiyeyi daha önce birçok kez duymuş olabilirsiniz, size mantıklı gelmiş olabilir. Peki bu konuda bilim ne diyor? “Yorgun düşmüş bir beyin neden yanlış kararlar vermemize neden olur?

Başak Burcu

Geçmişte kurduğunuz önemli bir ilişki, yeniden ortaya çıkabilir. Burcunuzun yöneticisi olan Merkür’ün Yengeç burcuna doğru geri yönlü hareketi, önünüze yeni kapılar açılmasını sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Terazi Burcu

Yöneticiniz, müdürünüz, en önemli müşteriniz veya çok önem verdiğiniz başka bir kişi size önemli br konuda, önemli bir mesaj verebilir. Üstelik bu mesajın zamanlaması da çok önemli bir şeye işaret edebilir. 

Uplifers önerisi: İş yaşamında en çok karşılaşılan yönetim, operasyon, ve organizasyon problemlerini; ve yapılan stratejik hataların ne gibi sonuçlar doğurabileceğini, bu hatalardan ne gibi dersler çıkarılması gerektiğini doğru analiz etmek gerekir. ¨Girişimlerinizde başarılı olmak için 15 yöntem¨

Akrep Burcu

Merkür’ün geri yönlü hareketine devam ederken Aslan burcundan Yengeç’e geçmesi sizi de etkiliyor. Geçmişte vazgeçtiğiniz, bıraktığınız bir fırsat yeniden karşınıza çıkabilir. 

Uplifers önerisi: 2013 yılında “FoMO” sözcüğü Oxford İngilizce sözlüğüne bile girmişti. Sözcüğün açılımı “fear of missing out” yani fırsatları kaçırma korkusu. Her ne kadar bu kavram yeni sözlüklere girmiş olsa da aslında hepimizin belleğinde çok eskilerden beri var olan bir duygu. “Sosyal medyanın pekiştirdiği ‘fırsatları kaçırma korkusu’ndan kurtulmanın yolları

Yay Burcu

Geri yönlü hareket eden Merkür, burcunuzun refah alanını etkisi altına alıyor. Bir yatırımı yeniden gözden geçirmek, yeni bir pazarlama stratejisi uygulamak veya işinizle alakalı başka bir konuyla ilgilenme karlı sonuçlar getirebilir. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Oğlak Burcu

İletişimin gezegeni olan Merkür, Yengeç burcuna giriş yapıyor. Karşınızdaki kişiyi dinlemenin, sizi ne kadar ileri götüreceğini ve nasıl fırsatlar yaratacağını keşfedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Kova Burcu

Geri yönlü hareket eden Merkür, burcunuzu özellikle günlük aktiviteler anlamında etkisi altına alıyor. Sağlık ve wellness konularına ilgi gösterme fırsatı bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İç huzur; mental ve ruhani açıdan huzurluyken, aynı zamanda duygularımızla da senkronize olma halidir diyebiliriz. Yeterli bilgi ve anlayışa sahip olarak, kişinin stresli ve zorlayıcı dönemlerde sakin kalabilmesi ve sağlıklı düşünebilmesi için çok önemli bir özellik. “İç huzuru yaratmak: Sakinliğe giden 40 yol

Balık Burcu

Merkür’ün geri yönlü hareketi size aşk, kendini ifade gücü getiriyor. Siz kalbinizi açtıkça, doğrulara ulaşmak ve gerçek duygularınızı keşfetmek daha kolay olacak. 

Uplifers önerisi: Duygularınızı ifade etmek iç huzurunuz için en önemli etkenlerden biridir. Öfkenizi ya da üzgünlüğünüzü ifade etmeniz kötü bir şey değildir. “Olumsuz sanılan ama sağlığınız için faydalı 7 davranış

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!