19 Temmuz 2016 günlük burç yorumları

6 Haziran 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Eğitim konularıyla alakadar olabilirsiniz bugünlerde. Eğer hali hazırda eğitim sektöründe çalışıyor iseniz, öğrencilerinizden çok güzel tepkiler alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Çocuğunuza kazandıracağınız öz güven, bırakacağınız en değerli miras olabilir. Kendine güvenen ve huzurlu bir birey yetiştirmek, topluma da katkı sağlayacaktır. “Kendine güvenen çocuklar yetiştirmenin ve huzurunuzu korumanın 3 yolu

Boğa Burcu

Pek hoşunuza gitmeyen öneriler duyabilirsiniz bugünlerde. Aile ve ev hayatınız konusunda alacağınız tavsiyeler sonucu ulaşmak istedikleriniz için daha çok çalışmanız gerektiğini fark edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir.¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

İkizler Burcu

Hayatınızı paylaştığınız kişiyle oturup konuşmanız gereken konular olabilir. Özellikle araştırma ve iletişim gerektiren bu konuları konuşmayı ihmal etmemelisiniz.

Uplifers önerisi: Birazcık yavaşlayıp sezgilerinize kulak verirseniz, size doğruyu olduğu gibi gözlerinizin önüne serecek, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sizi uyaracak ya da insanları anlamak ve iletişim kurmak konusunda size yeni yollar gösterecektir.¨Özel hayatımızda sezgilerin yeri¨

Yengeç Burcu

Merkür ve Venüs’ün birlikteliği sonucu günlük harcamalarınıza ket vurmanız gerekebilir. Bazı alışkanlıklarınızı gözden geçirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hepimiz zaman zaman tüm olumsuzlukların üst üste geldiği, çözüm yollarının tükendiği, bizi umutsuzluğa sürükleyen; ölüm, hastalık, yalnızlık ya da ekonomik nedenlerden kaynaklanan, zor anlar yaşarız. Yaşadığımız kayıplar ve içinden çıkılamayacak gibi görünen problemler kendimizi kötü hissetmemize sebep olabilir. “Zor zamanlarınızda uzaklaşmanız gereken 5 kötü alışkanlık

Aslan Burcu

Yaratıcılık konusunda kendinizi zorlamanız gerekebilir. Her ne kadar yaratıcılığın ön planda olduğu bir burç olsanız bile çok fazla takılıp kaldığınız bir detay yaratıcılığınızı kesintiye uğratabilir.

Uplifers önerisi: Çok sevilen ve sıkça kullanılan “Simple is beautiful” (Basit/Sade güzeldir) anlayışı, yoğun ve yorucu tempomuza pek de uydurabildiğimiz bir yaşam felsefesi değil. Oysa sade bir yaşam sürdürmek için illa şehirden uzakta bir kulübede, bin bir çeşit hayvan ve bitki içinde yaşamak ya da teknolojinin tüm nimetlerinden uzak durmak gerekmiyor. “Daha sade bir yaşam sürdürmek için 10 ipucu

Başak Burcu

Ev ve aile hayatınız bugün için tüm dikkatinizi istiyor olabilir. Çünkü uzun süredir çözülemeyen sorunlar artık patlak verme noktasına gelmiş olabilir.

Uplifers önerisi: Eğer ailenizde sorun yaşadığınız kişi anneniz ise; ¨annenizle daha sağlıklı bir ilişki kurmanın yollarına¨göz atabilirsiniz.

Terazi Burcu

İş hayatınızda verdiğiniz kararlarda objektifliğinizi kaybedip, bazı konuların etkisi altında kalabilirsiniz. Bu gibi durumları takım arkadaşlarınızla paylaşmak işe yarayabilir.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Akrep Burcu

Uygulamaya koyduğunuz planlardan memnun olmak en doğal hakkınız. Sizin katkılarınızı görebilecek bir iki kişi sayesinde ortaya koyduğunuz emeğin boşa gitmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Üretkenliğinizin yüksek olduğu zamanlarda kendinizi ödüllendirip biraz alışveriş yapmaya ne dersiniz? Uplifers’ın moda dünyasıyla ilgili önerilerine göz atın.

Yay Burcu

Seyahat planlarınız konusunda zor bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu hangi uçağı seçmek gibi bir konu olacağı gibi gitmek istediğiniz yere en kolay nasıl ulaşabileceğiniz ile alakalı da olabilir.

Uplifers önerisi: Çoğumuz için karar verme süreci zordur. Alınan karar hayatımızda var olan düzeni değiştireceği için korkarız. İnsana güvende hissettiren şey bilindik olan, tanıdık gelendir…Uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’ndan; ¨Karar verme zorluğu¨

Oğlak Burcu

İçinizdeki sorumlu kişilik çok büyük bir değişimin öncüsü olabilir. Şu anki gidişattan memnun değilseniz değişikliği düşünmek sizin için faydalı olabilir.

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Kova Burcu

İyi niyetinizi ortaya koyup yardım etmek istediğiniz kişilerle ilgili farkına varacağınız gerçekler, hoşunuza gitmeyebilir. Aslında iyilik yapmak istediğiniz kişilerin sorunlarınızın gerçek kaynağı olduğunu fark edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Zaman zaman kızdığınız, tansiyonu artıran veya hak etmediğinizi düşündüğünüz olaylar yaşayabilirsiniz. Önemli olan ise, tam bu noktalarda nasıl tepki verdiğinizdir. Buradaki sinir, aslında bu anlarda sizi ele geçiren “fevri, asabi, sınır tanımaz” tarafınızı tanımlayabiliyor. Öyle ki ego etkisi ile belki o an, sadece kızgınlıkla ortamı ve ilişkileri tartmadan siniriniz doğrudan dışarıya çıkabiliyor.”Yoga felsefesi ile 5 dakikada sinirlerinize hakim olmanın yolları

Balık Burcu

Yapılacak çok şey ancak çok az zaman olduğunu fark edebilirsiniz. Yapabildiklerinize odaklanıp bunlarla yetinmeye odaklanmalısınız.

Uplifers önerisi: Hayat çok kısa ve her anımız oldukça değerli. Durum böyleyken, aslında odaklanmamız gereken tek şey mutlu olmak. Landingstanding.com’un yazarlarından Meg Rulli’den “Hayatın tadını çıkarabilmek için 50 öneri

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!