19 Şubat 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Burcunuzun kariyer alanını etkisi altına alan Mars, size motivasyon aşılıyor. Önemli projeleri, görevleri tamamlama konusunda kendinizde inanılmaz bir güç bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Boğa Burcu

Güçlü Mars, sürprizlerin gezegeni Uranüs’le bir araya geliyor. Hiç aklınızda olmayan bir seyahat kaçamağını size hatırlayabilir ve kendinizi birden yollarda bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sonunda büyük heveslerle hayalini kurduğunuz tatil zamanı gelip çattı; ancak siz hazırlık yapma, özellikle de bavulunuzu toplama konusunda aynı hevese sahip olmadığınızı mı hissediyorsunuz? Hatta bu konuda kafanızın hayli karıştığını da fark ediyor olabilirsiniz. Kabul edelim ki, bavul hazırlamak biraz kafa karıştırıcı bir iş. Fakat bazı basit ipuçlarını uygulayarak bu karmaşık işi kendiniz için son derece kolay bir hale getirebilirsiniz. “Seyahate çıkarken pratik, kullanışlı ve hafif bir bavul hazırlamanın püf noktaları

İkizler Burcu

Neptün, Jüpiter’den aldığı sinyalle iyice güçleniyor. Planlarınız veya bitirmeniz gereken proje tarihleri yaklaşsa bile endişelenmenize hiç gerek yok, çevrenizdeki anlayış çemberi sizi koruyor. 

Uplifers önerisi: İş ortamı stresin ortaya çıkmasına elverişli bir ortamdır. İş yerindeki stres faktörlerini ortadan kaldırmak için uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’nun önerileri; ¨İş yerinde stresle nasıl başa çıkılır?¨

Yengeç Burcu

Eğer evlilik veya bir iş ortaklığını resmiyete dökmek istiyorsanız, biraz beklemek iyi olabilir. Merkür geri yönlü hareketini tamamladığında bu konuya tekrar eğilebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Aslan Burcu

Eğer bir projeniz veya fikrinizle ilgili yatırım almayı bekliyorsanız, bununla ilgili bazı gecikmeler yaşanabilir. Merkür, burcunuzun finansal destekler alanında geri yönlü hareket ediyor. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Başak Burcu

Merkür, Balık burcundayken net düşünmenize engel oluyor ve geri yönlü hareketiyle de kafa karışıklığı yaratıyor. Reaktif davranmak yerine biraz sabırlı olmak size daha fazla kazanım sağlar. 

Uplifers önerisi: Sabır, hepimizin hayatının büyük parçası. Sabır demek inanç demek, sabır demek güven demek, sabır demek teslimiyet demek. “Sabır aslında ne demek: Hayatlarımızda ne için sabrediyoruz?

Terazi Burcu

Merkür’ün geri yönlü hareketinin yarattığı karışıklığa rağmen, Venüs burcunuzun aşk alanında fırıl fırıl dönüyor. İlişkinizle ilgili güzel şeyler olmaya devam ediyor. 

Uplifers önerisi: DIY (kendin yap) tariflerle hayatı kolaylaştıracak araç gereçler yapmak gibi, çok basit psikolojik hilelerle insan ilişkilerini güçlendirmek mümkün. Bunun yanı sıra, bizi takip eden biri olup olmadığını anlamak ya da şu kafamıza takılan sinir bozucu şarkıdan kurtulmak için de yapabileceğimiz şeyler var. Bunlar neler mi? “8 basit psikolojik hileyle insanlara istediklerinizi yaptırmanız mümkün

Akrep Burcu

Uranüs, aşk hayatınızın rutinini değiştiriyor. Endişelenmeyin, bu kötü bir haber değil. İlişkinizle ilgili yeni, şimdiye kadar bilmediğiniz bir enerji alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım

Yay Burcu

Geleceği simgeleyen Jüpiter ile empatiyi simgeleyen Neptün arasındaki etkileyici bağ, sizi de şaşırtıyor. Sizinle ortak şeyler paylaşan aile yakınlarınızla bir araya gelebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Oğlak Burcu

Mars, Uranüs bir burcunuzun yaratıcılık alanında destekleyici bir konuma geçiyor. Kendinizi ifade ederken daha yaratıcı yollar bulabilir, çevrenizdekileri kolayca etkileyebilirsiniz.  

Uplifers önerisi: Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Siz de yaratıcılığınızın farkına varın. “Yaratıcılığınızın farkına varın: Yaratıcı bireylerin 5 kişilik özelliği

Kova Burcu

Ödemelerinizi yaparken her şeyi ikişer defa kontrol etmek iyi olabilir. Merkür’ün geri yönlü hareketi, özellikle parasal konularda sizi etkileyebilir. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Balık Burcu

Merkür’ün geri yönlü hareket ettiği bu dönemi, kendinize yeni ilham kaynakları bularak değerlendirebilirsiniz. Jüpiter, burcunuzun yöneticisi Neptün ile güzel bir açı yakalıyor. Bu da size destek olabilir. 

Uplifers önerisi: Üretken olduğunuz günlerin bazılarını arka arkaya getirebildiğinizi bir düşünün veya 365 gününüzün de aynı üretkenlikte geçtiğini… İşte, insanların bir yıl içinde yapabildiği inanılmaz, ilham verici, yaratıcı şeylerin bazıları. “Hikayeleriyle size ilham verecek insanların kısa sürede başardığı 7 harika şey

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!