19 Nisan 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Yakın ilişkilerinizdeki rolünüzü yeniden şekillendirmek için karşınıza güzel bir fırsat çıkabilir. Yüreğinizin kapılarını açarak yapacağınız her konuşma, sizi birbirinize daha çok yaklaştıracaktır. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Boğa Burcu

Sağlık ve wellness konuları bugünkü odak noktanız olabilir. Kendinizle daha kaliteli vakit geçirmek için sahip olduğunuz güce güvenin ve kendinizi biraz akışa bırakmaya çalışın. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza ya da ailenize iyi davrandığınız kadar kendinize de iyi davranıyor musunuz? Son dönemde yapılan araştırmalar; hayatımıza mola verip, kusurlarımızı kabul etmenin daha sağlıklı bir yaşam için atılacak ilk adım olması gerektiğini gösteriyor. “Psikolojik araştırmalarda yeni dalga: Kendinize iyi davranın

İkizler Burcu

Yaratıcı bir konu gündemdeyse, tüm seçenekleri masaya yatırmakta fayda var. Beklemediğiniz yerlerden, beklemediğiniz haberler alabilirsiniz. Bu da size yeni kapılar açabilir. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Yengeç Burcu

Dolunay, Uranüs ile karşı karşıya geliyor. Bu durum bazı belirsizliklere neden olabilir. Özel hayatınızla ilgili konulardaki duygularınızı anlamlandırmak için kendinize biraz zaman tanımalısınız. 

Uplifers önerisi: Duygu; zihinsel, fiziksel ve hormonal bir çok parçadan oluşan bir durumdur. ¨Beyniniz kalbinizi kandırıyor olabilir mi?¨

Aslan Burcu

Bazen anlaşamadığınız konularda anlaşma sağlayabilirsiniz. Yani farklı fikirlere sahip olduğunuzu kabul edebilirsiniz. Karşınızdaki kişiyi dinleyerek ondan bir şeyler öğrenmeye çalışmayı denemelisiniz. 

Uplifers önerisi: Yavaşlamak ve iç sesimizi dinlemek; gerçek fikirlerimizi ve hislerimizi anlamamıza yardımcı olarak, doğru adımlar atmamızı sağlar. Bu, özellikle özel hayatımız ve ilişkilerimizle ilgili konularda göz ardı etmememiz gereken bir durumdur.¨İlişkileriniz konusunda göz ardı etmemeniz gereken 5 his¨

Başak Burcu

En yakın ilişkilerinizden beklentilerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz. İstikrar mı, özgürlük mü yoksa hepsi mi? Esnekliğin de önemli bir unsur olduğunu unutmayın. 

Uplifers önerisi: İlişkide var olan bağımlılık sağlıksız olup, hem bağımlı olan kişiye, hem de bağımlı olunan kişiye zarar verir. Bağımlı olan taraf kaygılı ve depresif olurken, bağımlı olunan kişi de üzerinde bir baskı hisseder. ¨İlişkilerde bağımlılık¨

Terazi Burcu

Bazen hayat bizi çok zorlamadığı sürece nerede duracağımızı bilemeyebiliriz. Dolunay’ın Terazi burcuna gelişi, sizde benzer bir etki yaratabilir. Nerede çizgi çekmeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayatının bir döneminde toksik ilişki olarak adlandırdığımız, bizi yukarı taşımak yerine aşağı çeken ilişkiler ve insanlar olabiliyor. Özellikle ikili ilişkilerde sınırların korunmaması ve iki tarafın da birbirlerinin kişisel alanlarına müdahale etmesi hem ilişkideki bireylerin hem de ilişkinin sağlığını olumsuz etkileyebiliyor. “İlişkide farkında olmadan kontrol edildiğinizin 20 göstergesi

Akrep Burcu

Gizli saklı ne varsa Dolunay’la birlikte ortaya çıkıyor. Ortaya çıkan bu yeni şeyler özellikle yakın ilişkilerinizi etkileyebilir. Bazı sürprizler biraz ortalığı karıştırabilir. 

Uplifers önerisi: Bir yakınma hali, beraberinde gelen suçlamalar… Sonuç: Çözümsüz. Yine anlayamadık, anlaşılamadık, anlaşamadık. Oysaki çoğunlukla biliriz; sempatik ilişkiler yaşamak, ilişkilerde anlaşılmak ve anlaşmak hep empati ile mümkün oluyor. “İlişkilerde empati: Anlayış kasını geliştirmek mümkün

Yay Burcu

Birlikte çalıştığınız ekibe veya içinde bulunduğunuz topluluğa karşı dürüst ve iletişim kanalları açık bir şekilde davranmak iyi olabilir. Böylelikle durduğunuz yeri daha iyi tespit edebilir, tüm tarafları dinleme şansına erişebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Oğlak Burcu

Dolunay burcunuzun tepe noktasına geliyor. İş hayatınızdaki profesyonel bakış açınız adeta parlıyor. Ancak iş hayatınızla ev hayatınız arasındaki dengeyi gözetmeniz iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Kova Burcu

Ev hayatınız veya ailenizle ilgili ani bir değişiklik yaşanabilir. Bu değişim, sizi biraz test edebilir ve dayanıklılığınızı sorgulayabilir. Kendinize ve sevdiklerinize güvenin. 

Uplifers önerisi: Aileniz sizin için çok önemli ve bağlarınız hiç kopmasın istiyorsunuz. “Güçlü aile bağları kurabilmek için izlemeniz gereken 10 adım

Balık Burcu

Beklenmedik bir kural veya karar değişikliği nedeniyle hızlı düşünüp, hızlı harekete geçmeniz gerekebilir. Böyle zamanlarda fikirlerine güvendiğiniz kişilerden destek alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Zihinsel enerjiniz için bir şey yapmak istiyorsanız, öncelikle şunu hatırlayın: Zihniniz yorgun olduğunda önemli kararlar almayın. Belki bu tavsiyeyi daha önce birçok kez duymuş olabilirsiniz, size mantıklı gelmiş olabilir. Peki bu konuda bilim ne diyor? “Yorgun düşmüş bir beyin neden yanlış kararlar vermemize neden olur?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!