19 Nisan 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Gökyüzündeki hareketlenmeler sizin lehinize işlemeye başlayabilir. Zamanınızı nasıl değerlendirdiğiniz konusunda oldukça seçiciyseniz bugün muhteşem işler başarabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yapılacak iş çok olup, gün içine pek çok şeyi sığdırmaya çalışmak gerektiğinde zamanı yönetebilmek yaşamı kolaylaştırır. ¨Zaman yönetiminin altın kuralları¨

Boğa Burcu

Birisine karşı hamlenizi yapmış ve işe yarayıp yaramadığını merak ediyor olabilirsiniz. Eğer hala karşınızdaki kişinin tepkisi hakkında bir ipucu yoksa, biraz dedektiflik yapmaya başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızla bir mekandasınız ve uzaktan çok beğendiğiniz ve etkilendiğiniz birini gördünüz ama ilk adımı atamıyorsunuz. Araştırmacıların, farklı flörtleşme tekniklerini farklı mekanlarda deneyerek vardığı sonuçlara göz atarak, ne yapmanız gerektiği konusunda biraz yardım alabilirisiniz. “Bilimsel araştırmalara göre flörtleşmenin en etkili yolları

İkizler Burcu

Hayatınızda yer alan bir kişi sizi hiç tanımıyormuş hissine kapılabilir. Bazı şeyleri paylaşmak istemeseniz de sevdiğiniz kişiyle kaliteli zaman geçirmeniz ilişkiniz açısından sağlıklı olabilir.

Uplifers önerisi: Uzaktaki partnerinizle ilişkiyi canlı ve güçlü tutmak büyük bir ilişki sınavı gibi görülür, hatta birçok kişi tarafından imkansızmış gibi algılanır. Fakat, birbirine mesafe olarak yakın yaşayan sevgililerin yapabileceği kadar kaliteli bir ilişki sürdürmek, uzaktan da mümkün. “Uzak mesafe ilişkileri yürütmek için ipuçları

Yengeç Burcu

Kendi adınıza insan üstü işler başarabileceğiniz bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir. Sihirli değneği sizin kullanmanıza bile gerek kalmadan hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Aslan Burcu

Merkür’ün geriye doğru hareketi kariyer, kültür ve yaratıcılık gibi alanlarda etkisini gösterebilir. Karşınıza çıkan yeni fikirlere açık olmalı ve rüzgarın akışına kapılabilmelisiniz.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Başak Burcu

Eğer araştırmaları yapıp, karşınıza çıkan fırsata karşı sağlam adımlarla ilerlerseniz hiçbir fırtınanın sizi dağıtamayacağına emin olabilirsiniz. Oldukça şanslı olduğunuzu hissedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kişisel gelişim; yerinde saymayan ve sürekli gelişen bir sektör. Her yıl, yapılan yeni araştırmalarla; zaman yönetimi, yaratıcılık, özgüven sahibi olmak ve verimlilik gibi bir çok konuda yeni öneriler ortaya konuyor. Son yapılan araştırmalarda; ¨Daha verimli çalışmanın yolları¨

Terazi Burcu

İş hayatınızla ilgili bazı durumlar artık size bir anlam ifade etmeyebilir. Eğer bu tarz içgüdülerinizi bastırmayı öğrenebilirseniz, iş hayatınızda çok büyük bir gelişme kaydedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “”Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası“”

Akrep Burcu

Eğer zaman makinesine sahip olsaydınız, geleceğe mi yoksa geçmişe mi yolculuk yapardınız? Cevabınız geçmiş ise, kendinizi sıkıntıya sokmayı bırakmanın yollarını aramalısınız.

Uplifers önerisi: Bazı psikologlara göre bilişsel önyargılarımız, özellikle tehlikeli durumlarda, edindiğimiz bilgileri daha etkin şekilde işlememize yardımcı oluyor. Ancak bu durum, hata yapmamıza engel olamıyor. ¨Mantığımıza engel olan bilişsel yanılgılar¨

Yay Burcu

Kısa süre içerisinde aradığınız gerçeklere ulaşabilirsiniz ancak bu durum beklentilerinizden çok farklı bir şekilde olabilir. İlk şaşkınlığı atlatabilirseniz bu sonucunda çok iyi bir haber olduğunu keşfedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kişisel gelişim, ideal benliğinize ulaşabilmenin ve hayatın sunduklarını en iyi şekilde alabilmenin yoludur. ¨24 adımda potansiyelinizi ortaya çıkarın¨

Oğlak Burcu

Karşınıza çıkan fırsata karşı çok istekli olmayabilirsiniz ancak fark edemediğiniz bazı tecrübeleri kaçırıyor olabilirsiniz. Sadece sonuç odaklı olmayı bırakmaya denemelisiniz.

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir.¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Kova Burcu

Sizin için oldukça önemli olan bir insan değişimin bir parçası olabilir. İlk başta alışkanlıklarınızdan vazgeçmek zor gibi gözükse de destekleyici olursanız, sevdiğiniz kişiye yardım edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. “Daha iyi bir dost olmak için yapmanız gerekenler

Balık Burcu

Karşınıza bir fırsat çıktığında ne kadar muhteşem olabileceğinden çok ne tür engellerle karşılaşabileceğinize kafa yoruyor olabilirsiniz. Bir kez olsun karşınızda çıkan fırsata karşı daha kucaklayıcı olmayı deneyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!