19 Mayıs 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Boğa burcundaki Güneş, Oğlak burcundaki Jüpiter ile arasındaki iş birliğini güçlendiriyor. Eğer patronunuzdan veya yöneticinizden bir talepte bulunacaksanız, şu sıralar tam zamanı. 

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. “Motivasyon kaynağı olarak ödül mü özgür irade mi?¨ sorusuna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Boğa Burcu

Boğa burcundaki Uranüs sayesinde, hayatınızdaki olası değişimler için yavaş yavaş kendinizi hazırlayabilirsiniz. Uranüs sizi geçmişten gelen can sıkıcı şeylerden kurtulmanız için teşvik ediyor. 

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası

İkizler Burcu

Dış görünüşünüzle ilgili büyük bir değişiklik yapmayı mı düşünüyorsunuz? Güzelliğin simgesi Venüs, İkizler burcunda geri yönlü hareket ediyor. Bu yüzden değişiklik için biraz beklemekte fayda var. 

Uplifers önerisi: Konu kişisel bakım ürünleri olduğunda, daha az para harcayıp daha yaratıcı çözümlere başvurmak en iyisi. Bunun için banyonuzda ve mutfağınızda ne varsa kullanıp, çeşitli denemeler yapabilirsiniz. “Ev yapımı güzellik malzemeleri

Yengeç Burcu

Güneş, Jüpiter ile sıcak bir bağ kuruyor. Biraz kendinizi olayların akışına bırakmak ve eğlenmek iyi fikir olabilir. İnternet üzerinden birileriyle tanışabilirsiniz. Sohbetin tadını çıkarın. 

Uplifers önerisi: Planlara ve alışkanlıklara olan düşkünlük, hayatı spontane yaşamamıza bazen engel olabiliyor. Düzenimizi kontrol altında tutmak ve güvenli alanımızdan ayrılmamak çekici görünse de alışkanlıklarımıza takılı kalmak zaman zaman hayatın doğal akışını kaçırmamıza neden olabilir; “Hayatı spontane yaşamanın 3 özgürleştirici etkisi

Aslan Burcu

Boğa burcundaki Güneş, Oğlak burcundaki Jüpiter’den çok güzel destek alıyor. Gün içinde atacağınız ufak ufak adımların hepsi, kariyer yolculuğunuzda size önemli kazanımlar getirebilir. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Başak Burcu

İkizler burcunda yakında gerçekleşecek Yeniay, profesyonel anlamda sizi etkiliyor. Yeni kariyer fırsatlarını araştırma konusunda siz de çok istekli olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yapılan psikolojik araştırmalar, en basit hareketlerin bile kendine güven, başkalarını ikna edebilme, empati yapma, bilişsel performansı destekleme gibi yetenekleri artırabildiğini gösteriyor. “Beden dilinizi kullanarak hayattaki performansınızı artırmanın 9 yolu

Terazi Burcu

Başka kültürler üzerine araştırma yapmak, yeni tanıdığınız insanların anlattıkları şeylerin peşinden gitmek size hiç olmadığı kadar cezbedici gelebilir. Hayatınızda yeni ilham kaynakları keşfedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza ya da ailenize iyi davrandığınız kadar kendinize de iyi davranıyor musunuz? Son dönemde yapılan araştırmalar; hayatımıza mola verip, kusurlarımızı kabul etmenin daha sağlıklı bir yaşam için atılacak ilk adım olması gerektiğini gösteriyor. “Psikolojik araştırmalarda yeni dalga: Kendinize iyi davranın

Akrep Burcu

Uranüs, hayatınızda sabit olan ne varsa biraz yerlerini değiştirebilir. İlişkilerinizle ilgili bazı değişiklikler olabilir, sürprizler yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: Klinik çalışmalara ve yıllardır yapılan araştırmalara bakılırsa, duygusal birlikteliklerin sonunda yaşanan ayrılıklar, insan bedenindeki birçok sistemi etkiliyor. Romantik bir ilişkinin bitişine veya sosyal bir reddedilmeye karşı beyin de yoğun bir tepki gösteriyor. “Ayrılığın ardından beyinde neler oluyor?

Yay Burcu

Bazen gerçekle hayal olanı birbirinden ayırt etmek zor olabiliyor. Bu yüzden biraz daha gözlem yapmak, tutarlı olmak ve farklılıklara açık olabilmek adına kararlarınızı ertelemek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Oğlak Burcu

Hayattaki yeteneklerinizi, iyi yaptığınız şeyleri başkalarıyla paylaşmak için cesaretiniz çok yüksek. Bunu sanat, mutfak veya yazı yazarak yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatınızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Kova Burcu

Güneş, Jüpiter ile harika bir iş birliği yapıyor. Evinize bolluk, bereket doluyor. Bu bazen maddi konularla ilgili bazen de aile sıcaklığı, sevgi gibi manevi konularla ilgili olabilir. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Balık Burcu

Venüs’ün geri yönlü hareketi, estetik tercihlerinizle ilgili sizi biraz yavaşlatabilir. Bu yüzden çevrenizden ilham verici fikirler toplayıp son kararı vermeyi biraz erteleyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Değişiklik, aslında bir şeyleri yeniden keşfetmektir. İşinizden veya sevdiğiniz kişiden ayrıldığınız zaman, yeni bir yere taşındığınız zaman, sevdiğiniz birini kaybettiniz zaman yani kısacası hayatınızda büyük bir değişiklik olduğu zamanlarda, nasıl bir olmak istediğinizi de seçmek zorunda kalırsınız. Bu yüzden aslında hayattaki her büyük değişiklik, önemli bir keşiftir. Oysa kendinizi keşfetmek, sınırlarınızı bulmak, içinizde derinlerde saklı olanları ortaya çıkarmak için illa kötü bir şeyin sizi tetiklemesini beklemek zorunda değilsiniz. “Kendinizi keşfetmenin 5 yolu

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!