19 Mart 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

İrade gücünün simgesi olan Pluto, burcunuzun yöneticisi olan Mars’a güç, destek ve canlılık katıyor. Bu güçle birlikte hayatınızda çok önemli bir zafer elde edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Boğa Burcu

Mars 30 Mart’ta kadar burcunuz etrafında bir tur gerçekleştiriyor. Hedefiniz neyse, ona ulaşmak için bitmek bilmeyen bir enerjiye sahip olduğunuzu hissedebilirsiniz. Çok verimli bir dönemdesiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatta sahip olduğumuz yer, hiçbir zaman bir tane değil. Hepimizin birden fazla rolü var; anne, baba, eş, çalışan, yönetici, çocuk, yoga eğitmeni… Hepimizin hayatının birden fazla yönü var ve bu hayatta başarılı olabilmek için bütüncül yaklaşmalı, hayattan aldığınız deneyimi her alanda yükseltmelisiniz. Bunu sağlamanın en kolay yolu, kendinize bir yapılacaklar listesi oluşturmak. “Checklist: Hedeflerinize ulaşabilmek için kendinize sormanız gereken sorular

İkizler Burcu

Mars ve Pluto arasındaki etkileşim sayesinde çok önemli bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu yüzden sıra dışı fırsatlar için gözünüzü dört açmalısınız. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Yengeç Burcu

Konforlu bölgenizin dışına çıkmanın faydalarını keşfedebilirsiniz. Özellikle de bir hedefiniz veya desteklemek istediğiniz sosyal bir girişim varsa, bu konuda cesaretli davranmak için doğru zaman. 

Uplifers önerisi: Güvenli bölgenizden dışarı adım atabilmek için; alışılagelmişin dışına çıkmanız ya da korkularınızı yenebilmek için normalde size rahat hissettirmeyen bir şeyler denemeniz gerekir. ¨Güvenli bölgenizin dışına çıkabilmeniz için 42 öneri¨

Aslan Burcu

Mars ve Pluto arasındaki ışıltılı birliktelik, sizin yeteneklerinizi ön plana çıkarmanıza yardımcı oluyor. Başarılarınız için alacağınız övgülere ve alkışlara şimdiden hazırlanın. 

Uplifers önerisi: Amerikan sinemasında sıkça gördüğümüz, hayatta hep başarısız olmuş, yeterince zeki, havalı, girişken olmayan karakterler için kullanılan bir sıfattır loser. Loser, yani kaybeden, beceriksiz ve bir türlü dikiş tutturamayan kişidir. Kazanan ise, hedeflerini gerçekleştirmiş, başarmış kişidir. Kazanan ya da kaybeden olmak da tamamen “hayat oyununu” hangi tarafta oynadığınıza bağlıdır. “Kazanan mısın kaybeden mi: Hayat oyununda hangi taraftasın?

Başak Burcu

Eğer seyahat etmek istiyorsanız, biraz daha yaratıcılığınızı kullanarak destinasyon seçmek iyi olabilir. Böylelikle çevrenizdekilerden de sizi bu konuda yüreklendirecek sözler duyabilir, aradığınız desteği bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kişisel seyahatler veya iş seyahatleri için yapılan uzun uçuşlar sağlığımızı ister istemez etkiler. Uzun uçuşların sağlığımızı olumsuz yönde etkilemesini önlemek için, kendimize bir çeşit seyahat öncesi rutini geliştirmemiz ve jetlag’ın olumsuz etkilerini azaltmamız lazım. Zaman diliminiz neresi olursa olsun, sizi her zaman zinde tutacak ve sağlıklı kalmanızı sağlayacak 5 öneriye göz atın. “Uzun uçuşlara hazırlanmak için 5 sağlıklı yöntem

Terazi Burcu

Mars ve Pluto, proaktif yönünüzü destekliyor. Buradan aldığınız güçle finansal anlaşmalar, ailevi konular veya ortaklıklarla ilgili olarak öne çıkmaktan, kendinizi göstermekten çekinmeyin. 

Uplifers önerisi: Duygularınızı ifade etmek iç huzurunuz için en önemli etkenlerden biridir. Öfkenizi ya da üzgünlüğünüzü ifade etmeniz kötü bir şey değildir. “Olumsuz sanılan ama sağlığınız için faydalı 7 davranış

Akrep Burcu

Mars, burcunuzun tamamlayıcısı olan Boğa burcunda yer alıyor. Bu güzel etki sayesinde çevrenizdekiler tarafından fikirleriniz büyük saygı ve destek toplayabilir. 

Uplifers önerisi: Bir konuşmayı kusursuz hale getirmek için dikkat etmeniz gereken birkaç şey var: İyi başlamak, iyi bitirmek ve konuşmanızın ana hattını oluşturan gelişme kısmını eğlenceli ve kısa tutmak. “Bilinen en iyi yolla insanları etkilemek: Topluluk önünde konuşmanın incelikleri

Yay Burcu

Aksiyonun gezegeni olan Mars ile irade gücünü simgeleyen Pluto arasındaki güzel ilişki sizi de etkisi altına alıyor. Verimlilik bugün sizin için büyülü bir kelime olabilir. 

Uplifers önerisi: “Bir atı zorla suya götürebilirsiniz, ama zorla su içiremezsiniz”. Bu Kızılderili atasözünde olduğu gibi, iş hayatında çalışana zorla görev yaptırıldığında, çalışmalarının ne kadar verimli olacağı tartışma konusudur. Modern çağın getirdikleriyle birlikte artık “komuta etme” yöntemiyle iş yaptırmak anlamını oldukça yitirdi. “İş yaşamında “çok çalışmak” ve “verimli çalışmak” arasındaki ilişki nedir?

Oğlak Burcu

Aksiyonun gezegeni olan Mars ile kendini yeniden keşfetme duygusunu harekete geçiren Pluto arasında etkileyici bir bağ söz konusu. Bugün elinizi attığınız her konuda başarılı olabilir, çevrenizdekileri kolayca etkileyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kararlılık, başarıya giden yolda yanınıza alabileceğiniz en değerli özelliklerden biridir. Kararlılığınızı ve inancınızı korumak için motivasyonunuzu canlı tutmayı ihmal etmeyin. “Motivasyonunuzu korumanın 20 etkili yolu

Kova Burcu

Mars, Pluto ile adeta dans ediyor. Bu etkiyle birlikte hayal gücünüz size yepyeni bir vizyon kazandırabilir. Ev ve yuva kavramlarının anlamını yeniden düşünebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Aileniz sizin için çok önemli ve bağlarınız hiç kopmasın istiyorsunuz. “Güçlü aile bağları kurabilmek için izlemeniz gereken 10 adım

Balık Burcu

Mars-Pluto arasındaki uyum sizi de etkisi altına alıyor. Çok güvendiğiniz bir fikri hayata geçirmek için harekete geçebilirsiniz. Böylelikle uzun vadeli hedeflerinize de daha çok yaklaştığınızı hissedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!