19 Kasım 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Seyahat etmek ve yeni şeyler öğrenmek için şansınız çok yüksek. Eğer karşınıza bir fırsat çıkarsa, yeni bir maceraya atılmaktan geri durmayın. Özgüveninizi yüksek tutun. 

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

Boğa Burcu

Kişilik, kimlik alanınızı etkisi altına alan Uranüs’ün serbest kalması sizi etkileyebilir. Eğer şimdiye kadar kişisel hayatınızda bir değişim olmadıysa, yakın zamanda olacak demektir. 

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

İkizler Burcu

Jüpiter ve Venüs aşk hayatınızı etki altına almış durumda. Eğer ilginizi çeken birileri varsa, onunla vakit geçirmek, ilişkinizi ilerletmek için harika bir zaman. 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Yengeç Burcu

Mars burcunuzun yaratıcılık alanını etkisi altına alıyor. Kendinizi ifade ederken daha güçlü hissedebilirsiniz. Risk almaya daha meyilli bir yapıdasınız.  

Uplifers önerisi: Amerikan sinemasında sıkça gördüğümüz, hayatta hep başarısız olmuş, yeterince zeki, havalı, girişken olmayan karakterler için kullanılan bir sıfattır loser. Loser, yani kaybeden, beceriksiz ve bir türlü dikiş tutturamayan kişidir. Kazanan ise, hedeflerini gerçekleştirmiş, başarmış kişidir. Kazanan ya da kaybeden olmak da tamamen “hayat oyununu” hangi tarafta oynadığınıza bağlıdır. “Kazanan mısın kaybeden mi: Hayat oyununda hangi taraftasın?

Aslan Burcu

Kariyerinizle ilgili sizi tatmin etmeyen şeyler varsa, bunu kırabilirsiniz. Daha fazla yetki almak, kendinizi ifade etmek için risk alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

Başak Burcu

Venüs’ün güzelleştirici gücü, Jüpiter’n gelecek vadeden yönüyle birleşiyor. Evinizi dekore etmeyi veya yeni bir eve taşınmayı planlıyorsanız, harekete geçmenin tam sırası. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

Terazi Burcu

Mars, kazançlar konusunda sizi etkisi altına alıyor. Para kazanmak ve finansal hedeflerinize ulaşmak için motivasyonunuz çok yüksek. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Akrep Burcu

Motivasyonunuz çok yüksek. Bu enerjinizi yeni hedeflere ulaşmak, yeni riskler almak, yeni yollar keşfetmek için kullanarak başarılara ulaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Tüm hayallerinizin gerçek olduğunu düşünün; ne kadar başarılı, keyifli ve enerjik hissettiriyor, öyle değil mi? Hayallerin adının “hayal” olmasının bir sebebi var elbette, ancak hiçbir hayal ulaşılmaz değil. Hayallerinizi gerçekleştirmek, her şeyden önce zorlu; zaman ve sabır gerektiren bir süreç. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için sahip olmanız gereken özellik, araç ve beceriler

Yay Burcu

Eğer hayalini kurduğunuz bir şey varsa, bir maceraya atılmak istiyorsanız gökyüzü sizden yana. Kozmik elementler birleşerek size şans getiriyor. 

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Oğlak Burcu

Eğer uzun süredir haber almak istediğiniz, merak ettiğiniz bir arkadaşınız varsa, yeni bir haber alabilirsiniz. Sosyalleşmek için enerjinizin gücünü hissedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Dışarı çıkmak, sosyalleşmek ve yeni insanlarla tanışmak, düşündüğünüzden daha faydalı olabilir. “Sosyal yalnızlığın olumsuz etkilerinden korunmak için hayat veren öneriler

Kova Burcu

Mars, kariyerinizi etkisi altına alıyor. Mars’ın motivasyon gücünü hissedebilirsiniz. Mesleğinizde, çalıştığınız alanda ilerleme kaydetmek için en doğru zaman. 

Uplifers önerisi: Eğer hali hazırda çalışkan, iyi bir kariyere sahip ve iş ilişkilerinizde özenliyseniz refah seviyesine ulaşmışsınız demektir. Yine de kendi kendinize ‘Neden hala refaha ulaşamadım’ diye sorabilirsiniz. Bu sorunun cevabı paraya dönük düşünce şekliniz, hisleriniz ve davranışlarınızda gizlidir. Paranızla yapacağınız doğru seçimler hayatınızı bir anda değiştirebilir. “Zengin insanların asla yapmayacağı 10 finansal hata

Balık Burcu

Kariyerinizle ilgili şimdiye kadar tereddüt ettiğiniz şeyler varsa, harekete geçmenin tam sırası. Venüs ve Jüpiter kariyerinizi dört bir yandan koruyup kolluyor. 

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!