19 Haziran günlük burç yorumları

Koç Burcu

Gökyüzünün konumu, pek çok harika fikir sahibi olabileceğinizi ve bu fikirleri paylaşmaya açık olabileceğinizi müjdeliyor. Hayran olunabilecek bir dikkatle işinizi yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Neredeyse hepimiz, ne kadar zeki olursak olalım, beynimizi daha etkin kullanabilmenin ve daha zeki olabilmenin yollarını ararız. Beyin fırtınası yapmadan önce; ¨Zekamızı geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 25 yöntemi¨

Boğa Burcu

İki çok etkili gezegen olan Mars ve Güneş’in olumlu etkilerinden faydalanabileceğiniz bir gün. Finansal alanda şanslı olduğunuz bugün, nakit akışınızı artırmak için bir hamlede bulunabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

İkizler Burcu 

Güneş ve burcunuzda Salı günü gerçekleşmiş olan ay, yapılacaklar listenizde en etkili şekilde ilerleme kaydetmenize olanak sağlıyor. Risk alma isteğiniz ortaya çıkabilir.

Uplifers önerisi: Çoğumuz için karar verme süreci zordur. Alınan karar hayatımızda var olan düzeni değiştireceği için korkarız. İnsana güvende hissettiren şey bilindik olan, tanıdık gelendir…Uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’ndan; ¨Karar verme zorluğu¨

Yengeç Burcu

Bugün rüyalarınızı gerçekleştirme isteğiniz perçinlenebilir. Enerjinizi ve belirli bir alanda hareket etme gücünüzü iyi değerlendirirseniz, dilekleriniz gerçek olmaya daha da yaklaşabilir.

Uplifers önerisi: Davranışlarınız, tercihlerinize bağlıdır ve koşullarınıza göre her zaman farklı bir davranışı tercih etme seçeneğiniz vardır. “Davranışların kontrolünü dengeleyebilmek neden önemlidir?”

Aslan Burcu

Bu hafta sonunun getireceği sosyalliğin tadını çıkarabilirsiniz. Diğer insanlarla eğlenceli ya da eğitici aktiviteler yapmak için uygun bir zamanda olacaksınız.

Uplifers önerisi:  Sosyal aktiviteler yaşam kalitenizi yükseltir. ¨Yaşam kalitenizi artırmak için 10 öneri¨

Başak Burcu

Yaşamınızın kariyer alanında güneş gibi parlayabileceğiniz bugünde, iyi değerlendirmeler yapabilirsiniz. Hafta sonuna ise sosyal anlamda çok renkli girebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Girişimci veya yönetici olarak yapmanız gereken çok fazla şey olabilir. Hem çalışanlarınızla iletişim halinde kalmaya, hem de müşteriden gelen e-mail ve telefonlara cevap vermeye çalışırken odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz. Çevrenizdeki ¨gürültüyü¨ susturmak, konsantrasyonunuzu ve üretkenliğinizi arttırmak için esastır. “Odaklanma sorununa karşı beyninizi eğitin

Terazi Burcu

İş yaşamınızda verimli bir sürece girebilirsiniz. Odaklanma gücünüz yüksek olacak. Hafta sonu ise sosyal alanda yıldızınız parlak olabilir.

Uplifers önerisi:  Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. “Daha iyi bir dost olmak için yapmanız gerekenler

Akrep Burcu

Kendinize zaman ayırmak ve seyahat planları yapmak için çok uygun bir sürece giriyorsunuz. İş yaşamınız ve serbest zamanınız arasındaki dengeyi bulmak, gündeminizde olabilir.

Uplifers önerisi:  Tek başınıza seyahat etmek mecaracı ruhunuzu besleyeceği gibi, kendinize güveninizi de yükseltir. Ünlü gezi bloggerı Keith Jenkin’ten; ¨Tek başına seyahat etmek için 10 sebep¨

Yay Burcu

Mars ve Güneş gibi iki güçlü gezegenin ortaklık/ilişkiler alanınızı etkilemesiyle, ilişkinizde yeni ve olumlu gelişmelere ön ayak olabilecek bir sayfa açabilirsiniz. İlişkiniz yoksa, size heyecan verebilecek yeni biriyle tanışabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Aşkı tanımlarken vücutta yaşanan bedensel değişimler yoluyla tanımlamalar yapılması, sık karşılaşılan bir durum. ‘İki kalbin birlikte atması.’ söylemi de, birbirini çok seven insanların birbirine ne kadar bağlı olduklarını göstermek için sıklıkla kullandıkları bir metafor. “Tek ritimde iki kalp: Araştırmalar birbirini seven kişilerin kalp atışlarının senkronize olduğunu gösteriyor

Oğlak Burcu

Yarım kalan işlerinizi tamamlamak ve odaklanmak istediğiniz projelere el atmak için iyi bir süreçtesiniz. Pazar günü ise, biraz daha ilişki ve romantizm odaklı olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink,  dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. Motivasyon kaynağı olarak; ¨ödül mü özgür irade mi? ¨ soruna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Kova Burcu

Romantizm ve gerçek aşk konuları bu hafta sonu gündeminizi epey meşgul edebilir. Pazar günü ise odağınız iş ve kariyer konularına kayabilir.

Uplifers önerisi:  Hayatınızı daha mutlu bir hale getirmek sizin elinizde. Atacağınız adımlarla ve günlük yaşamınızda uygulayacağınız ufak şeylerle kendinizi daha iyi hissedecek, yaşamdan zevk alacak ve her anın tadını çıkaracaksınız. “Daha iyi bir yaşam için 20 hayat sırrı

Balık Burcu

Güneş, hane alanınızdan Pazar günü çıkıyor. Önümüzdeki süreçte eğlence, yenilenme ve aşk konuları gündeminizi meşgul edebilir. Bu yüzden evle ilgili son hazırlıklarınızı tamamlamalısınız.

Uplifers önerisi:  Orijinal aynı zamanda da hesaplı Feng Shui hediyeleri tam size göre olabilir. Feng Shui düzenine uygun yaşamak, evin içindeki pozitif enerjiyi ortaya çıkararak arkadaşlarınızın veya ailenizin evini daha huzurlu bir yer haline getirebilir. “Sevdiklerinizin evindeki enerjiyi yükseltecek Feng Shui hediye önerileri

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!