19 Haziran 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Hayatınızda çok anlamlı değişiklikler yapmanızı sağlayacak toplumsal konulara eğilebilirsiniz. Doğanızda olan liderlik özelliğiniz sayesinde hedeflerinize kolayca ulaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Liderler uyandıkları andan itibaren dikkat dağıtan şeylerin ve türlü türlü isteklerin bombardımanına uğrar. Akıllı telefonlarında hiç susmak bilmeyen e-mail uyarı sesleri, mesajlar, talepkar telefon konuşmaları, hatırlatmalar liderin tüm ilgisini ve dikkatini adeta boğar. “Zihinsel farkındalığı yüksek bir lider olmak için edinmeniz gereken 7 alışkanlık

Boğa Burcu

İş yerinde size liderlik pozisyonu teklifi gelebilir. Buna hazır olduğunuzu hissedebilirsiniz. Şimdiye kadar yaptıklarınızın meyvelerini toplama zamanı geldi bile. 

Uplifers önerisi: Liderler uyandıkları andan itibaren dikkat dağıtan şeylerin ve türlü türlü isteklerin bombardımanına uğrar. Akıllı telefonlarında hiç susmak bilmeyen e-mail uyarı sesleri, mesajlar, talepkar telefon konuşmaları, hatırlatmalar liderin tüm ilgisini ve dikkatini adeta boğar. “Zihinsel farkındalığı yüksek bir lider olmak için edinmeniz gereken 7 alışkanlık

İkizler Burcu

Daha önce fark etmediğiniz şekilde işinizi geliştirmenin yeni yollarını keşfedebilirsiniz. Sıkı çalışma, sizi yeni başarılara ulaştırabilir. 

Uplifers önerisi: Başarısızlık hissi olan kişilerin başarı algıları çok hassastır. Yaptıkları küçük bir hatayı, iş tesliminde gecikmeyi, toplantıda sessiz kalmış olmayı bile başarısızlık olarak yorumlayabilirler. “Başarısızlık inancını içinizdeki gücü dışarı çıkararak yenin

Yengeç Burcu

Son zamanlarda iş veya özel hayatınızda çok fazla masraf yapmış ve bu masrafların farkına varmış olabilirsiniz. Finansal açıdan daha özgür olabileceğiniz formüller geliştirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişki şöyle açıklanıyor: Parayı nasıl harcadığınız ne kadar para kazandığınızdan daha önemli. Fakat biliyoruz ki tek başına para mutluluğu satın alamaz ama mantıklı harcamalarla daha iyi hissetme şansınız var. “Para mutluluğu satın alabilir mi?

Aslan Burcu

İş hayatında veya özel hayatınızdaki partneriniz, ilişkinizdeki nüansları fark etmeye başlıyor olabilir. Bu, ilişkinizin gelişimi için çok önemli bir adım, karşınızdakini bunun için yüreklendirmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Başak Burcu

İş yerinde hiç ummadığınız ekstra sorumluluklar yüklenebilir üzerinize. Bu sizi endişelendirmesin. Tüm sorumlulukların üstesinden gelebilirsiniz ve bunu kişisel gelişiminiz için önemli bir aşama olarak görebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş ortamı stresin ortaya çıkmasına elverişli bir ortamdır. İş yerindeki stres faktörlerini ortadan kaldırmak için uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’nun önerileri; ¨İş yerinde stresle nasıl başa çıkılır?¨

Terazi Burcu

Eğer çocuğunuz varsa, onun ne kadar hızlı büyüdüğü. karşısında şaşkınlığa düşebilirsiniz. Sevdiklerinizin sizinle birlikte büyümesinin farkına vararak bunun tadını çıkarmalısınız ve onlara daha fazla özgürlük tanımalısınız. 

Uplifers önerisi: Empati günümüzde sık kullanılan bir kelime olarak karşımıza çıkıyor. Empati neredeyse herkesin istediği bir şeydir, ancak çok azı gerçekten nasıl verileceğini veya alacağını bilir. Öz-tatminin vurgulandığı dünyamızda kısa arza rağmen yüksek talep var. Bu, gelecek nesillere, onların etrafındaki kişilere empati duymanın ne anlama geldiğini öğretmek için haklı bir neden. “Çocuklarda empati: Başkalarına değer vermeyi öğretmek

Akrep Burcu

Duygusal anlamda nerede durduğunuzu gözden geçirmek iyi olabilir. Kişisel hayatınıza odaklanıp zorlandığınız noktaların çözümü üzerine çabalamak size iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Kişisel gelişim, ideal benliğinize ulaşabilmenin ve hayatın sunduklarını en iyi şekilde alabilmenin yoludur. ¨24 adımda potansiyelinizi ortaya çıkarın¨

Yay Burcu

Hayatınızdaki ilişkilerin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha fark ediyorsunuz. Aileniz, arkadaşlarınız, yakınlarınız aslında sizin için birer bilgelik kaynağı gibi. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Oğlak Burcu

Paranızı nasıl harcadığınıza biraz daha dikkat edeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Finansal anlamda doğru kararlar verirseniz, gelecekte bunun meyvelerini toplayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişkiyi açıklayabilmek için, neredeyse her gün yeni bir araştırma yapılıyor. Bu araştırmaların sonuçları için; ¨Materyalizm mutluluk dengesini bulmak¨

Kova Burcu

Yaklaşık 2,5 yıl boyunca devam edecek bir gelişim periyoduna giriyorsunuz. Kendinize zaman ayırmak, zamanı iyi kullanmak için biraz çaba harcamak, sizi çok farklı yerlere taşıyabilir. 

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası

Balık Burcu

Üzerinde çalıştığınız teknolojik bir proje varsa, bu konuda büyük bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Yeni teknolojilerin ve sosyal mecraların önemini erkenden kavramak, sizi başarıya götürüyor. 

Uplifers önerisi: “Ucuz alacak kadar zengin değilim” sözünü kim söylemiş bilinmez; ancak sadece uygun fiyatlı olduğu için düşünmeden alınan eşyalarla yaşanan olumsuz tecrübeler pek çok zaman bu sözü haklı çıkarıyor. Özellikle teknoloji söz konusu olduğunda oldukça geçerli olan bu önerme; ilk başta garip gibi görünse de, aslında kaliteli ürünlerin satın alınmasının uzun vadede daha karlı olduğunu en kısa şekilde özetliyor. “Teknolojiye neden ve nasıl yatırım yapmalıyız?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!