19 Haziran 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Yeni girişimlerin tam zamanı. Eğer internet üzerinden yeni bir iş girişiminde bulunmak veya kendi ürününüzü, fikrinizi pazarlamak istiyorsanız harekete geçmek için doğru zamandasınız. 

Uplifers önerisi: İş yaşamında en çok karşılaşılan yönetim, operasyon, ve organizasyon problemlerini; ve yapılan stratejik hataların ne gibi sonuçlar doğurabileceğini, bu hatalardan ne gibi dersler çıkarılması gerektiğini doğru analiz etmek gerekir. ¨Girişimlerinizde başarılı olmak için 15 yöntem¨

Boğa Burcu

Zam istemek, terfi etmek veya evrenden başka bir isteğiniz varsa, taleplerinizi sıralamanın tam zamanı. Önemli bir kişiden veya yerden finansal destek görebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişki şöyle açıklanıyor: Parayı nasıl harcadığınız ne kadar para kazandığınızdan daha önemli. Fakat biliyoruz ki tek başına para mutluluğu satın alamaz ama mantıklı harcamalarla daha iyi hissetme şansınız var. “Para mutluluğu satın alabilir mi?

İkizler Burcu

Dışarı çıkmak, arkadaşlarınızla buluşmak, tadını çıkarmak için harika bir gün. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek bir organizasyon planı yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Evinizde parti vermek ve eğlenmek istiyorsanız ama diyetinizi bozma fikri de hoşunuza gitmiyorsa; Uplifers olarak hazırladığımız kokteyl tarifleri tam aradığınız şey. ¨Evde hazırlayabileceğiniz düşük kalorili kokteyl tarifleri¨

Yengeç Burcu

İsteklerinizi dile getirmek ve çevrenizdekilerden destek görmek istiyor olabilirsiniz. Eğer aradığınız bu desteği hemen bulamazsanız gücenmeyin, karşınızdaki kişiler de sizin taleplerinize nasıl yanıt vereceklerini düşünüyor olabilirler. 

Uplifers önerisi: Yetersiz kaldığınız konularda yardım isteyebilmek, başarıyı yakalamanıza yardımcı olacak özellikler arasındadır. Kendinizi bu konuda geliştirerek, problemlerin üstesinden daha kolay gelebilirsiniz. “Yardım istemek güçsüzlük değildir

Aslan Burcu

Bazen yaptığınız işi, sorumluluklarınızı çok fazla ciddiye alıyor olabilirsiniz. Biraz ara verip telefonunuzu kapatmak, maillerinizi daha sonra okumak size iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza ya da ailenize iyi davrandığınız kadar kendinize de iyi davranıyor musunuz? Son dönemde yapılan araştırmalar; hayatımıza mola verip, kusurlarımızı kabul etmenin daha sağlıklı bir yaşam için atılacak ilk adım olması gerektiğini gösteriyor. “Psikolojik araştırmalarda yeni dalga: Kendinize iyi davranın

Başak Burcu

Arkadaşlarınız, çevrenizdeki kişiler sizi önemsiyor. Bir arkadaşınız, karşısına çıkan bir fırsatla ilgili olarak ilk sizi düşünebilir ve arayabilir. Güzel fırsatlar için ilk akla gelen isim olmanın tadını çıkarın. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Terazi Burcu

Eğer bekarsanız, hiç ummadığınız bir yerde sizi etkileyecek biriyle tanışabilirsiniz. Biraz ara vermenin ve yazın tadını çıkarmanın vakti geldi. 

Uplifers önerisi: Çene çalma ya da ayaküstü muhabbet olarak adlandırılabilecek minik sohbetler, içe dönük insanlar için eziyet olmakla beraber sosyalleşme açısından oldukça faydalı. Popüler olan her şeyin sırayla yerilmesi programı kapsamında bu sohbetlerin sıkıcı, sığ ve zaman kaybı olarak gösterildiği yazılar yazıladursun, diğer insanlarla bağ kurma ihtiyacımız hiç azalmıyor. Derin sohbetlere ya da samimi itiraflara olduğu kadar, havadan sudan etkileşimlere de ihtiyaç duyuyoruz. “Sosyalleşmenin ilk adımı: Ayaküstü sohbetler için kurtarıcı ipuçları

Akrep Burcu

Şanslı Jüpiter’in etkisini, burcunuzun gelirler alanında hissedebilirsiniz. Siz istemeyi bildiğiniz sürece elinize güzel bir para geçebilir. Yeni yatırımlar düşünebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yatırım denince akla, önce finansal anlamda zenginlik gelir. Ancak sizi zengin kılan asıl yatırım; kendi büyümenizi ve gelişiminizi sağlayacak, daha iyi bir hayat kurmanıza yardımcı olacak, “kendi”nize yapacağınız yatırımdır. ¨Hayatınıza yatırım yapın¨

Yay Burcu

Hem profesyonel hem de özel hayatınızdaki ilişkileriniz açısından olumlu bir hava hakim. Sevdiğiniz ve güvendiğiniz kişiler hem maddi hem de manevi olarak size cömertçe yaklaşıyor. 

Uplifers önerisi: İş yerindeki verimliliğinizi artırmak için evdeki alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Özel hayatınızda bazı ufak değişiklikler yaparak iş hayatındaki verimliliğinizi ve işten aldığınız tatmini artırabilirsiniz. “Evdeki alışkanlıklarınızı değiştirerek iş hayatında mutluluğu yakalayın

Oğlak Burcu

Şu sıralar yapacağınız her işe biraz daha dikkatli ve özenli yaklaşmakta fayda var. Eğer yanlış anlaşılmalar söz konusuysa, doğru iletişimle bunu aşabilirsiniz ve kolaylıkla çözüme kavuşturabilirsiniz.  

Uplifers önerisi: Psikolojiyle biraz da olsa ilgilenen herkes, Buda’nın ‘ego’dan kurtulmayla ilgili öğretisini bilir. Buda, genel olarak öğretilerinde kişinin egosundan kurtulması gerektiğini söyler. Ancak bunun düşündüğümüzden çok daha farklı bir anlamı var. Bir diğer ifadeyle Buda’yı aslında yanlış anlıyoruz, ve ABD’li psikoterapist Mark Epstein’a göre; ünlü psikanalist Freud da Buda’nın bireyin benliğinden tamamen kurtulmasını söylediğini düşünürken bu yanlışa düşenlerden. “Ego’dan kurtulmak: Freud aslında Buda’yı yanlış mı anladı?

Kova Burcu

Eğer iş değiştirmeyi düşünüyorsanız, tutkularınızın peşinden gitmenin tam zamanı. Tanıdıklarınızla iletişime geçerek bir başlangıç yapabilirsiniz. Networking her zaman işe yarar. 

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Balık Burcu

Üzerinde çalıştığınız konuyla ilgili geleneksel ve kabul edilmiş yöntemler sizi tatmin etmeyebilir. İşleri daha farklı yapmak istiyorsunuz ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor olabilirsiniz. Böyle zamanlarda en iyi yol, herhangi bir yerden başlamak. 

Uplifers önerisi: Güvenli bölgenizden dışarı adım atabilmek için; alışılagelmişin dışına çıkmanız ya da korkularınızı yenebilmek için normalde size rahat hissettirmeyen bir şeyler denemeniz gerekir. ¨Güvenli bölgenizin dışına çıkabilmeniz için 42 öneri¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!