19 Haziran 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Merkür, Jüpiter ve Neptün arasındaki mükemmel uyum size güzellikler getiriyor. Gayrimenkul veya finansal konularla ilgili yakın zamanda çok güzel bir gelişme yaşanabilir ve bunu kutlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Boğa Burcu

Merkür, Jüpiter ve Neptün mükemmel bir uyum içinde. Gökyüzündeki bu ahenk sayesinde önemli bir kurum veya kişiden çok büyük bir destek görebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Üretken olduğunuz günlerin bazılarını arka arkaya getirebildiğinizi bir düşünün veya 365 gününüzün de aynı üretkenlikte geçtiğini… İşte, insanların bir yıl içinde yapabildiği inanılmaz, ilham verici, yaratıcı şeylerin bazıları. “Hikayeleriyle size ilham verecek insanların kısa sürede başardığı 7 harika şey

İkizler Burcu

Gökyüzündeki üç gezegen, nadir görülen bir uyum içinde. Bunun tadını çıkarabilir ve gezegenlerin size sunduğu fırsatlarla verimliliğinizi artırmanın yollarını arayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Yengeç Burcu

Ele almanız gereken hassas bir konu olabilir. Sevdiğiniz kişinin, çocuğunuzun veya bir öğrencinizin duygularını incitmeden bir konuşma yapmak istiyorsanız, öncelikle içgüdülerinize güvenmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Aslan Burcu

Merkür, Jüpiter ve Neptün ile uyum içinde. Gökyüzündeki bu nadir gerçekleşen kozmik olay, sizi de etkisi altına alıyor. Sorunlarınızı çözüme kavuşturduğunuz an, öyle bir şey fark edebilirsiniz ki bu size yeni bir bakış açısı kazandırabilir. 

Uplifers önerisi: Yolumuza çıkan engeller, çoğu zaman bizi cesaretsizliğe sürükler. Bu noktada yapmamız gereken aslında çaresiz hissetmek değil, bakış açımızı değiştirmek olmalıdır. ¨Engelleri aşmanın yolu: Cesur olmak¨

Başak Burcu

Yalnızlık size her zaman kendinizi iyi hissettiriyor olabilir. Ancak bugünlerde arkadaşlarınızla veya sizinle aynı bakış açısına sahip iş arkadaşlarınızla bir arada olmak daha iyi olabilir.

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Terazi Burcu

Gökyüzünde Merkür, Neptün ve Jüpiter arasında nadiren görülen dans, sizi de etkisi altına alıyor. Fikirleriniz her zamankinden daha çok yankı uyandırabilir ve bu durum ne yöne giderseniz gidin sizi başarıya götürebilir.

Uplifers önerisi: Kişisel gelişim, ideal benliğinize ulaşabilmenin ve hayatın sunduklarını en iyi şekilde alabilmenin yoludur. ¨24 adımda potansiyelinizi ortaya çıkarın¨

Akrep Burcu

Akrep burcunda yer alan Jüpiter, Merkür ve Neptün’ün desteğini alıyor. Hayata dair pozitif bakış açınız size çok büyük kazanımlar getirebilir. 

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği

Yay Burcu

Merkür’ün Jüpiter ve Neptün’le olan pozitif birlikteliği sizi etkisi altına alıyor. Hiç ummadığınız birinden ummadığınız bir yardım görebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

Oğlak Burcu

Merkür, Jüpiter ve Neptün kozmik üçlüsü arasındaki muhteşem uyum sizi de etkisi altına alıyor. Güven ve uyum duyguları ruh halinizi yükseltebilir, moralinizi yerine getirebilir. 

Uplifers önerisi: Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. ¨Kendimizle pozitif iletişim kurmanın önemi¨

Kova Burcu

Merkür, Jüpiter ve Neptün güçlerini birleştiriyor. Yaptığınız işe daha fazla odaklanarak bu kozmik birleşimden maksimum düzeyde faydalanabilirsiniz. İş etiğiniz ve profesyonelliğinizle takdir toplayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Daha verimli bir iş hayatı kazanmanız için sunduğumuz önerilerde, Human Business Works CEO’su Chris Brogan’ın önerilerine dikkat verelim: Brogan’a göre, bu formülü bir hafta boyunca uygulamak, bir sonraki haftayı daha üretken geçirebilmeniz için yeterli. ¨Üretkenlik formülü¨

Balık Burcu

Merkür, Jüpiter ve Neptün arasında nadir görülen bir uyum yakalanmış durumda. Bu kozmik uyum sizi seyahate çıkmak, ilham verici bir hobi edinmek veya sevdiğiniz işi yaparak para kazanmak konusunda heveslendirebilir. 

Uplifers önerisi: Kararlılık, başarıya giden yolda yanınıza alabileceğiniz en değerli özelliklerden biridir. Kararlılığınızı ve inancınızı korumak için motivasyonunuzu canlı tutmayı ihmal etmeyin. “Motivasyonunuzu korumanın 20 etkili yolu

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!