19 Eylül 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Eğer yalnızsanız, iş arkadaşlarınızdan biri sizinle çok iyi anlaşacağını düşündüğü birileriyle sizi tanıştırabilir. Yeni tekliflere açık olun. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızla bir mekandasınız ve uzaktan çok beğendiğiniz ve etkilendiğiniz birini gördünüz ama ilk adımı atamıyorsunuz. Araştırmacıların, farklı flörtleşme tekniklerini farklı mekanlarda deneyerek vardığı sonuçlara göz atarak, ne yapmanız gerektiği konusunda biraz yardım alabilirisiniz. “Bilimsel araştırmalara göre flörtleşmenin en etkili yolları

Boğa Burcu

Romantizm vaktiniz geldi! Kalbinizi çalacak birileriyle tanışmanız için veya sevdiğiniz kişiyle unutulmayacak kadar romantik bir deneyim yaşamak için tüm evren yanınızda. 

Uplifers önerisi: Partnerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir buluşma planlamak oldukça zor. Planlarınızı yaparken, partnerinizi tanıyor olmanız ve ilişkinizin gidişatının bilincinde olmanız kadar yaratıcı olmanız da ¨Masrafsız ve keyifli buluşma önerileri¨

İkizler Burcu

14 Ekim’e kadar Venüs ev ve aileyle ilgili konuları etkisi altına alıyor. Ev hayatınız veya ailenizle ilgili önemli bir destek görebilir, bir süredir çözülmeyi bekleyen sorunları çözebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Yengeç Burcu

Yayıncılık, iletişim veya satış alanında çalışıyorsanız, 14 Ekim’e kadar iş hayatınızda önemli başarılara imza atabilirsiniz. Ağzınızdan dökülen kelimeler, hiç ummadığınız kadar etkili olabilir. 

Uplifers önerisi: İş dünyasında fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür. Eşi benzeri görülmemiş verilerin hızlıca paylaşıldığı bir bilgi toplumunda yaşıyoruz ve bu toplumda PowerPoint slaytlarını okumak, neredeyse en büyük günahlardan biri olarak görülüyor. “İçinizdeki sunum dehasını ortaya çıkarmanın 7 yolu

Aslan Burcu

Eğer patronunuzdan zam istemeyi veya iş yeri sahibiyseniz ürünlerinize veya hizmetlerinize zam yapmayı düşünüyorsanız, bunu 14 Ekim’e kadar yapmaya çalışın. Gökyüzü 14 Ekim’e kadar size destek olabilir. 

Uplifers önerisi: Başkalarının hakkınızdaki düşünceleri ve öngörüleri her zaman gerçekleri yanstmayabilir. Mutlu olabilmek için kendi isteklerinizi ve hedeflerinizi belirlemeniz gerekir.¨Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Başak Burcu

Bugünden itibaren 14 Ekim’e kadar Venüs, Başak burcuna doğru hareket ediyor olacak. Senede bir kez gerçekleşen bu durum, hem içinizi hem de dışınızı güzelleştirmek, mutlu etmek için aradığınız motivasyonu size sunabilir. 

Uplifers önerisi: Yatırım denince akla, önce finansal anlamda zenginlik gelir. Ancak sizi zengin kılan asıl yatırım; kendi büyümenizi ve gelişiminizi sağlayacak, daha iyi bir hayat kurmanıza yardımcı olacak, “kendi”nize yapacağınız yatırımdır. ¨Hayatınıza yatırım yapın¨

Terazi Burcu

Yeteneklerinizi kullanarak önemli başarılar elde etmek için doğru bir zaman. Ancak bunu büyük bir gürültüyle değil sessizlik içinde yaparsanız, elde edeceğiniz başarı daha büyük olur. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Akrep Burcu

Eğer yalnızsanız, bu aralar arkadaşlarınızdan gelen tekliflere biraz daha sıcak bakmalısınız. Hiç ummadığınız bir ortamda, hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: AYeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Yay Burcu

Bugünden itibaren 14 Ekim’e kadar, taleplerinizi dile getirmek için eliniz daha güçlü olabilir. Zam veya terfi istemeyi düşünüyorsanız, doğru zaman. 

Uplifers önerisi: İlk önce neyi iyi yaptığımızla başlamak gerekiyor işe. İşte bunun için en önemli yöntem “geri bildirim analizi.” Bu analiz; birçok başarılı yönetici tarafından, çalışanların güçlü yönlerini keşfetmek için kullanılan bir araçtır. ¨Kendimizi nasıl tanır ve yönetiriz?¨

Oğlak Burcu

Sevdiğiniz kişiyle birlikte uzun süredir çıkmak istediğiniz o tatile çıkabilirsiniz. Sezon sonundaki indirimlerden yararlanmak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Dünya ve ülke çapında birçok seyahat noktası için sezon dışında olduğumuz bir dönemdeyiz. Bu dönemde yapacağınız bir tatilde, hem otel ve uçuşları daha uygun fiyatlara bulabilir hem de daha az kalabalıkla karşılaşırsınız. “Sezon dışı seyahatin avantajları ve dezavantajları

Kova Burcu

14 Ekim’e kadar Venüs, Başak burcu yönünde hareket ediyor olacak. Siz de bu tarihe kadar finansal anlamda veya işinizle ilgili önemli kazanımlar elde edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Balık Burcu

Bugünden itibaren 14 Ekim’e kadar sevdiğiniz kişi veya ortağınızla aranızda çok olumlu bir atmosfer oluşabilir, her iki taraf da işbirliğine daha açık bir yaklaşım sergileyebilir. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!