19 Ekim 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Finansal konularda güzel bir sürpriz sizi bekliyor. Maaşınıza zam alabilir, beklenmedik bir yerden bir gelir elde edebilir veya hiç olmadı uzun zamandır giymediğiniz bir kıyafetinizin cebinde para bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Boğa Burcu

İş dünyasında daha dinamik bir pozisyona kavuşmanızı sağlayacak bir dizi değişiklik sizi bekliyor. Bu değişiklikler özellikle de eğitim ve seyahat alanında gerçekleşebilir. 

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası

İkizler Burcu

Hayatınızda önemli bir dönüm noktası yaşanabilir. Ancak bu konuda sizin de biraz kendinize izin vermeniz gerekiyor. Düşüncelerinizi ifade etmekten çekinmeyin ve iş birliklerine açık olun. 

Uplifers önerisi: Kişinin yaşadığı duyguların sonuçlarını kontrol edebilmesi için, önce duygularını fark etmesi ve bunları nasıl ifade edeceğini bilmesi gerekir. Aksi takdirde duygularımız bizi kontrol edecektir. ¨Duyguları tanımanın ve ifade edebilmenin önemi¨

Yengeç Burcu

Sevdiğiniz kişi sizden çok özel bir şey isteyebilir. Bu istek ailenizde ve yakın çevrenizde biraz şaşkınlık yaratsa da sizin hayatınızda yeni bir kapı açabilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. “Daha iyi bir dost olmak için yapmanız gerekenler

Aslan Burcu

Bugün iş yerinde en çok gözde çarpan isimlerden biri olabilirsiniz. Eğer bir rapor yazılması, sunum hazırlanması veya bir görüşme yapılması gerekiyorsa, ilk akla gelen isim siz olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

Başak Burcu

Farklı koşullara uyum sağlama isteğiniz bugün sizin için bir kurtarıcı olabilir. Detaylara dikkat etmek e alternatif planlar yapmak bugün çok işinize yarayabilir. 

Uplifers önerisi: İş ortamı stresin ortaya çıkmasına elverişli bir ortamdır. İş yerindeki stres faktörlerini ortadan kaldırmak için uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’nun önerileri; ¨İş yerinde stresle nasıl başa çıkılır?¨

Terazi Burcu

Ailenizle ilgili bir konuda sorumluluk bilinciyle hareket etmeniz gerekiyor. Belki de sıra dışı bir çözüm, aslında içinde bulunduğunuz durum açısından en uygun çözüm olabilir. 

Uplifers önerisi: Ailenizle bağlarınızın kuvvetli olması, problemlerinize geçici çözümler bulmak yerine, kalıcı çıkış yolları bulmanıza yardım eder. ¨Aile içi iletişimin önemi¨

Akrep Burcu

Normalde yapmayacağınız bir şeyi yapabilir ve bir konuda risk alabilirsiniz. Bu durum sizin başkaları üzerindeki etkinizi pekiştirebilir ve çevrenizdekileri şaşırtabilir. 

Uplifers önerisi: Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Siz de yaratıcılığınızın farkına varın. “Yaratıcılığınızın farkına varın: Yaratıcı bireylerin 5 kişilik özelliği

Yay Burcu

Btçe veya parasal konularda bir meseleyi çözmeniz için son dakikada bir talep alabilirsiniz. Bu durum sizin dikkatinizi tamamen başka bir alana yoğunlaştırmanızı gerektirebilir. 

Uplifers önerisi: Girişimci veya yönetici olarak yapmanız gereken çok fazla şey olabilir. Hem çalışanlarınızla iletişim halinde kalmaya, hem de müşteriden gelen e-mail ve telefonlara cevap vermeye çalışırken odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz. Çevrenizdeki ¨gürültüyü¨ susturmak, konsantrasyonunuzu ve üretkenliğinizi arttırmak için esastır. “Odaklanma sorununa karşı beyninizi eğitin

Oğlak Burcu

Bugünkü odak noktanız kariyeriniz olabilir. İlham verici ve yenilikçi konular, hayal gücünüzü geliştirmenize olanak tanıyabilir ve size yepyeni pencereler açabilir. 

Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatınızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Kova Burcu

Üzerinde çalıştığınız konuda önemli bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Ancak bir taraftan da seyahat ve ailenizle ilgili konularda bir dizi beklenmedik olay ortaya çıkabilir. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Balık Burcu

Kalabalıkların karşısına çıkabilir ve onların dikkatini çekmeye çalışabilirsiniz. Hitap ettiğiniz kişilere, size yeni bir vizyon katan yenilikleri anlatmanız işe yaratabilir. 

Uplifers önerisi: Bir konuşmayı kusursuz hale getirmek için dikkat etmeniz gereken birkaç şey var: İyi başlamak, iyi bitirmek ve konuşmanızın ana hattını oluşturan gelişme kısmını eğlenceli ve kısa tutmak. “Bilinen en iyi yolla insanları etkilemek: Topluluk önünde konuşmanın incelikleri

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!