19 Aralık 2015 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Sözel iletişimde çığır açacağınız bir gün sizi bekliyor olabilir. Bu yönünüzü önemli bir toplantıda kullanmak size yeni kariyer fırsatları sunabilir.

Uplifers önerisi: Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Boğa Burcu

Kendinizi bir anda hukuki bir meselenin içinde bulabilirsiniz. Bu aşamada argümanlarınızı güçlü şekilde savunmak ve iyi bir avukatla çalışmak gerekecektir.

Uplifers önerisi: Bazı konularda fikir vermesi ve yeni bir bakış açısı kazandırması için izleyeceğiniz bir filmin bile büyük etkileri olabilir. “Hukuk ve adalet konusunu işleyen, tüm zamanların en iyi 5 filmi

İkizler Burcu

Eğer geleceğinizi etkileyecek bir finansal dönüm noktasındaysanız, karar almadan önce finansal danışmanınızdan fikir alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Geleceğin neler getireceğini bilme arzusu, korku duygusundan kaynaklanır. ‘‘Ya karşılaşacağım şeyle baş edemezsem?’’ düşüncesi ve sürekli önlem almaya çalışmak bizi hiç bir şeyden korumayacağı gibi strese de neden olur. Çünkü hayatımızda kontrol, ele geçirebileceğimiz bir şey değildir. “Gelecek kaygısının bireylerin günlük yaşamı üzerindeki etkisi”

Yengeç Burcu

İletişimden kaçmak yerine partnerinizle sakin ve dürüst bir üslupla konuşursanız aranızdaki sorunlar kolayca hallolabilir.

Uplifers önerisi:  Fikir ayrılıkları yaşamak, her ilişkide olan, normal bir durumdur. Eğer bu fikir ayrılıklarını birbirinizi geliştirmek için kullanırsanız, faydalı bile olabilir. Fikir ayrılığı yaşamak, karşınızdaki insanın size yeni bir şeyler katabileceğini gösterir. Bu yüzden ilişkinizde görüş ayrılıklarını konuşarak, sakin bir dille çözmek çok etkili sonuçlar yaratabilir. “Mutlu ilişkiye giden yol, fikir ayrılıklarında sağlıklı bir iletişim kurmaktan geçiyor

Aslan Burcu

Bugün ofiste esen esrarengiz havaya, doğru yaklaşımınızla hemen hakim olabilir ve iletişim konusunda atağa kalkabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Tavrınızın altınızda çalışan personel üzerinde baskı kurmadığından emin olmak için, ¨iş yerinde stres faktörleri¨ne göz atın ve muhtemel hatalardan kaçının.

Başak Burcu:

Eğer partnerinizle evlilik kararı alma aşamasındaysanız, taraflardan birinin bu konuda rahatsızlık duyduğu şeyler olabilir.

Uplifers önerisi: 2006 yılında yapılan bir araştırmaya göre, özveri ve fedakârlık alışverişinde bulunan kişilerin diğerlerine nazaran daha mutlu evlilikleri oluyor. ¨Yedi adımda mutluluk¨

Terazi Burcu:

Önemli bir konu için bir araya gelinecek bir aile toplantısında, konuyu yöneten ve karar bağlayan kişi olarak bulunabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yakın zamanda yapılan bir araştırmaya göre, eşinizin ailesiyle kuracağınız ilişkiler; uzun vadede ilişkinizin nereye varacağı konusunda da belirleyici etken. Yaşadığınız sorunlar, eşinizin ailesiyle ise, onlarla ¨iyi geçinmenin yollarına¨ göz atabilirsiniz.

Akrep Burcu

Eğer iş ya da okulla ilgili bir araştırma yürütüyorsanız, bu araştırmada başarılı sonuçlar almak için harekete geçebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Daha verimli bir çalışma performansı yakalamak ve dikkatinizi işiniz üzerinde yoğunlaştırmak için konsantrasyonunuzu güçlendirin. “Verimli bir çalışma performansı için konsantrasyonu güçlendirmenin yolları

Yay Burcu

Yeteneklerinizi ve niteliklerinizi doğru pazarlayabilmek adına bir strateji geliştirme kararı verebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Girişimcilikten, yatırımcılığa varan serüveninde sektörlerin farklı alanlarına dair fikir sahibi olabilmek ve sektörün önde gelen isimlerinin fikirlerine yer verebilmek için hazırladığımız Follow Up köşesindeki yazılarımızı okuyup, ilham alabilirsiniz. “Follow Up: Farklı sektörlerin uzmanlarının iş yaşamında hedef belirlemenin önemi hakkındaki görüşleri ve öneriler

Oğlak Burcu

Boş sözlerden ve dedikodudan özellikle kaçınacağınız, bilgeliğin ön planda olduğu bir döneme giriyor olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatta kendi yolunuzda emin adımlarla ilerlerken, Budizm öğretisinden, yaşam hakkında güzel dersler çıkarıp bazı güçlü felsefeler ve bakış açıları edinebilirsiniz. “Buda’dan yaşam felsefenizi değiştirecek 20 hayat öğretisi

Kova Burcu

Önemli bir kararın eşiğinde olabilirsiniz. Eğer öyleyseniz diğer insanların görüşlerine kulaklarınızı tıkamanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır.

Balık Burcu

Özellikle internet ve sosyal medya üzerinde kendinizle ilgili paylaşacağınız bilgilerle ilgili tedbirli olmak zorunda hissedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sosyal ağlar, teknolojik gelişmeler ve güncel haberler konusunda sürekli kendimizi güncellememiz için ideal. Ancak toplumda yalnız yaşayan ve kendisini yalnız hisseden bireylerin sayısının hızla çoğalmasının ardındaki en önemli sebeplerden biri hiç kuşkusuz sosyal ağlar. Sosyal ağlarla olan etkileşiminizin sizi yalnızlığa sürükleyecek boyutlara gelmesine izin vermeyin. “Sosyal medyanın hayatımıza getirdiği en büyük yenilik: Yalnızlık”

Günlük burç yorumlarına göre verdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!