18 Şubat 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Geçtiğimiz bir yıl boyunca yaptığınız çalışmaların, gösterdiğiniz çabanın karşılığını almak vakti geldi. Hayatınızın gittiği yönün, sizin hayattan anladıklarınızın ne kadar derin olduğunu hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Boğa Burcu

Büyük resmin parçası olmak için karşınıza güzel bir fırsat çıkabilir. Gönüllü yapacağınız bir faaliyet veya özel bir proje, sizi bambaşka bir noktaya taşıyabilir. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

İkizler Burcu

Birden çok projeyle birden ilgilendiğinizi veya profesyonel hayatta etrafınızdaki herkese sözler verdiğinizi fark edebilirsiniz. Çevrenizdekileri etkilemek için daha yaratıcı yöntemler bulabilirsiniz. Kendinize bu kadar yüklenmeyin. 

Uplifers önerisi: Yeni biriyle tanıştığınızda, karşınızdaki insanla ilgili bir fikir edinmeniz 1 saniyeden bile kısa bir zaman alıyor. Bu kadar kısa sürede oluşan ilk izlenimin sonradan değişmesi oldukça zor; fakat karşınızdaki kişiye doğru bir izlenim vermenize yardımcı olacak uygulamalara bu noktada başvurabilirsiniz. “Karşınızdaki insanı etkileme sanatı: Doğru ilk izlenim bırakma yöntemleri

Yengeç Burcu

Kendinizi, çok bereketli kazancı olan ve etrafınızda önemli bir etki yaratacağını bir konumda hayal etmek iyi olabilir. Bu size motivasyon verip, sıçrama yapmanızı sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Üretken olduğunuz günlerin bazılarını arka arkaya getirebildiğinizi bir düşünün veya 365 gününüzün de aynı üretkenlikte geçtiğini… İşte, insanların bir yıl içinde yapabildiği inanılmaz, ilham verici, yaratıcı şeylerin bazıları. “Hikayeleriyle size ilham verecek insanların kısa sürede başardığı 7 harika şey

Aslan Burcu

Burcunuzun yöneticisi Güneş, Balık burcuna giriş yapıyor. Pes ettiğiniz, artık olmaz dediğiniz şeylerden umudu kesmeyin ve cesaretinizi toplayın. Kendinizi çok daha güçlü hissederek yapacağınızı sandığınız birçok şeyi başarabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Başak Burcu

Güneş’in Balık burcuna giriş yapması sizi de etkiliyor çünkü Balık tamamlayıcı burcunuz. Genellikle kendinize sakladığınız fikirlerinizi ve duygularınızı artık biraz ortaya çıkarmanın vakti gelmiş olabilir. 

Uplifers önerisi: Kişinin kendini keşfetmesi, her durumda doğal olması, herkese karşı kendini ifade edebilmesi çoğunlukla o kadar kolay değildir. ¨Hayatımızın anlamını ararken nerede kayboluyoruz?¨

Terazi Burcu

Kendinizi biraz daha ön plana çıkarmalısınız. Eğer kendinizi öne koyarsanız, daha efektif çalışıp yaratıcı fikirler ortaya koyabilirsiniz. Üstelik bu, vaktinizi iyi kullanıp kendinizi fazladan vakit ayırmanızı da sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: “Bir atı zorla suya götürebilirsiniz, ama zorla su içiremezsiniz”. Bu Kızılderili atasözünde olduğu gibi, iş hayatında çalışana zorla görev yaptırıldığında, çalışmalarının ne kadar verimli olacağı tartışma konusudur. Modern çağın getirdikleriyle birlikte artık “komuta etme” yöntemiyle iş yaptırmak anlamını oldukça yitirdi. “İş yaşamında “çok çalışmak” ve “verimli çalışmak” arasındaki ilişki nedir?

Akrep Burcu

Eğer aşkı arıyorsanız, Eros’un okları her an sizi bulabilir. Eğer hayatınızda biri varsa, aranızdaki bağın son günlerde iyice güçlendiğini fark edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Yay Burcu

Güneş’in Balık burcuna giriş yapması sizi de etkiliyor. Duygusal zekanızı kullanarak, kişisel bir konuda çok önemli aşama kat edebilirsiniz. Kendinizi tebrik etmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Özellikle iş yaşantımızda ‘’duruş’’ kavramı bizleri günlük hayatlarımızda farkında olmadan belirli şekillere veya tanımlara büründüren etken olarak karşımıza çıkar. Yoga veya meditasyon ile konsantrasyonunuzu arttırabilir, beyin gücünüzü geliştirebilirsiniz. “Yoga ile sağ ve sol beyin dengesi: Duygusal zeka ile kariyerinizde farklılaşın

Oğlak Burcu

Sanatsal yanınızı ortaya koymanın tam zamanı! Fotoğrafçılık, yazı yazma, dans, müzik veya benzeri bir konuda çok başarılı ve yaratıcı fikirler ortaya koyabilirsiniz.  

Uplifers önerisi: Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Siz de yaratıcılığınızın farkına varın. “Yaratıcılığınızın farkına varın: Yaratıcı bireylerin 5 kişilik özelliği

Kova Burcu

Sizin değerli olarak gördüğünüz her şey, size yeni kapılar açmanız için ilham verebilir. Bir süredir unuttuğunuz bir yeteneğinizi yeniden ortaya çıkarmak, kendinize yatırım yapmak için harika bir dönem. 

Uplifers önerisi: Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Siz de yaratıcılığınızın farkına varın. “Yaratıcılığınızın farkına varın: Yaratıcı bireylerin 5 kişilik özelliği

Balık Burcu

En derindeki düşüncelerinize, duygularınıza izin verin, ruhunuz size rehberlik etsin. Alacağınız aksiyonlar ve içinizdeki güzellik, iyilik sayesinde büyüleyici bir atmosfer yaratabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İç huzur; mental ve ruhani açıdan huzurluyken, aynı zamanda duygularımızla da senkronize olma halidir diyebiliriz. Yeterli bilgi ve anlayışa sahip olarak, kişinin stresli ve zorlayıcı dönemlerde sakin kalabilmesi ve sağlıklı düşünebilmesi için çok önemli bir özellik. “İç huzuru yaratmak: Sakinliğe giden 40 yol

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!