18 Ocak 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Yaratıcı bir şekilde kendinizi ifade etmenin, işlerinizi etkili bir şekilde sunmanın yolunu bulursanız, hayalini kurduğunuz fırsatlar ayağınıza gelebilir. 

Uplifers önerisi: İş dünyasında fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür. Eşi benzeri görülmemiş verilerin hızlıca paylaşıldığı bir bilgi toplumunda yaşıyoruz ve bu toplumda PowerPoint slaytlarını okumak, neredeyse en büyük günahlardan biri olarak görülüyor. “İçinizdeki sunum dehasını ortaya çıkarmanın 7 yolu

Boğa Burcu

Yakın dönemde bir iş seyahatiniz olabilir. Ancak siz bu seyahat planlarına yoğunlaşıp diğer konuları göz ardı etmeyin. Etrafınızda birçok yaratıcı ve ilham verici fikirler dolaşıyor. 

Uplifers önerisi: Kendinizi daha iyi hissetmek, kafanızı boşaltmak ve düşüncelerinizi toparlayabilmek için, yürüyüş yapın. Yürümenin faydalarına göz atmak için; “Yaratıcılığı ve üretkenliği arttırmak için: Yürüyüş

İkizler Burcu

İş hayatınızla ilgili bir hedefi gerçekleştirmek için finansal kaynağa ihtiyacınız olabilir. Bu konuda muhasebecinizden veya finans danışmanınızdan harika bir fikir gelebilir. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Yengeç Burcu

Uzun süreli bir ilişki konusu aklınızı kurcalıyor olabilir. Bu konuda mükemmel zamanda bir mesaj, bir fotoğraf veya bir telefon görüşmesi gelebilir ve içiniz bir anda ferahlayabilir. 

Uplifers önerisi: Uzaktaki partnerinizle ilişkiyi canlı ve güçlü tutmak büyük bir ilişki sınavı gibi görülür, hatta birçok kişi tarafından imkansızmış gibi algılanır. Fakat, birbirine mesafe olarak yakın yaşayan sevgililerin yapabileceği kadar kaliteli bir ilişki sürdürmek, uzaktan da mümkün. “Uzak mesafe ilişkileri yürütmek için ipuçları

Aslan Burcu

Eğer kariyerinizin başındaysanız, işinize iyice odaklanın. İşinize ne kadar etik yaklaştığınız, hayalinizdeki pozisyona kavuşmanız için kilit öneme sahip olabilir. 

Uplifers önerisi: Yeni bir hedefle yola çıktık ama bir süre sonra kendimizi yoldan çıkmış halde bulduk. Üstelik bu durum kendimizi berbat hissetmemize neden oldu. Kaybetmiş gibi hissettik. Yeterince güçlü olmadığımız, zeki ve disiplinli olmadığımız için kendimize kızdık. Oysa belki de sorun yeterince güçlü, zeki veya disiplinli olmamak değil, hedeflere işe yaramayan bir şekilde odaklanmaktan kaynaklanıyordur. “Tüm hedeflerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlayacak tek bir kural

Başak Burcu

Eğer birinden çıkma teklifi aldıysanız kabul edin veya hoşlandığınız kişiye siz bir teklifte bulunun. Kalbinizden geçenleri doğru şekilde ifade ettiğiniz sürece mutluluk sizi bekliyor olacak. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızla bir mekandasınız ve uzaktan çok beğendiğiniz ve etkilendiğiniz birini gördünüz ama ilk adımı atamıyorsunuz. Araştırmacıların, farklı flörtleşme tekniklerini farklı mekanlarda deneyerek vardığı sonuçlara göz atarak, ne yapmanız gerektiği konusunda biraz yardım alabilirisiniz. “Bilimsel araştırmalara göre flörtleşmenin en etkili yolları

Terazi Burcu

Eğer hizmet sektöründe faaliyet gösteriyorsanız, Merkür ve Neptün arasındaki anlaşma sizin faydanıza olabilir. Hayalini kurduğunuz programı elde edebilir veya bir sözleşmeyi son aşamaya getirebilirsiniz.  

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Akrep Burcu

Merkür’ün Neptün’e ziyareti, romantik konularda size ihtiyacınız olan cesareti getiriyor. Aşk konusunda risk almanız gerekirse bu sefer kendinizi hazır hissedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

Yay Burcu

Merkür ve Neptün’ün gezegen birlikteliği sizi de etkisi altına alıyor. Ailenizden, sevdiğiniz kişiden veya yakın bir arkadaşınızdan aradığınız desteği, şefkati ve inancı görebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Oğlak Burcu

Merkür’ün Neptün’e yaptığı dostane ziyaret, sizi etkisi altına alıyor. Önemli bir satın almak, sözleşme veya taahhüt üzerine düşünürken, neyin önemli olduğunun tekrar farkına varabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Belki ‘bir dakika’lık bir zaman dilimi, kendinizi iyi hissetmenizi sağlamak için size çok kısa geliyordur. Ama bugün başlayacağınız bir dakikayla meditasyonun olumlu etkilerini görüp, ilerleyen günlerde bu zamanı üç, beş belki on dakikaya çıkarmak isteyebilirsiniz. “Sadece bir dakikalık meditasyon ile farkına varacağınız 9 şey

Kova Burcu

Hoş bir sürprize hazır olun. Uzun süredir giymediğiniz bir ceketinizin cebinde para bulabilir, unuttuğunuz değerli bir takınız olduğunu yeniden hatırlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Önemli olan, hayatın akışı içinde kendi büyülü anlarımızı yaratabilmek ve bu anları paylaşarak çoğaltabilmek… Sürprizlerse, bunun en samimi ve şaşırtıcı yollarından. Bu videolardan ilham alıp, siz de sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. “Hayat sürprizlerle dolu!

Balık Burcu

Önemli bir etkinlik organizasyonuyla meşgul olabilirsiniz. Organizasyon için ihtiyacınız olan önemli bir konuda, eski bir arkadaşınızdan destek alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş yaşamında en çok karşılaşılan yönetim, operasyon, ve organizasyon problemlerini; ve yapılan stratejik hataların ne gibi sonuçlar doğurabileceğini, bu hatalardan ne gibi dersler çıkarılması gerektiğini doğru analiz etmek gerekir. ¨Girişimlerinizde başarılı olmak için 15 yöntem¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!