18 Mart 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

İç dünyanızı düzene sokmak, kendi iç sesinizi dinlemek istiyor olabilirsiniz. İçinizden gelen bu çağrıya kulak verin. Kendi isteklerinizi dinledikçe daha huzurlu bir hayata kavuşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İç huzur; mental ve ruhani açıdan huzurluyken, aynı zamanda duygularımızla da senkronize olma halidir diyebiliriz. Yeterli bilgi ve anlayışa sahip olarak, kişinin stresli ve zorlayıcı dönemlerde sakin kalabilmesi ve sağlıklı düşünebilmesi için çok önemli bir özellik. “İç huzuru yaratmak: Sakinliğe giden 40 yol

Boğa Burcu

Son günlerde sanatla ilgili konular çok ilginizi çekiyor. Belki sanat buluşmalarına katılamıyor olabilirsiniz ancak sizinle benzer zevklere sahip olan kişileri takip edebilir, onların çalışmalarını araştırabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Eğitim konusunda hazırlanmış web sitelerinin muhteşem koleksiyonu sayesinde bilimden fotoğrafçılığa, matematikten bilgisayar programlaya, sanattan ev tadilat işlerine kadar her konuda merak ettiğiniz şeyleri öğrenebilir ve isterseniz ilgili olduğunuz konuda bir ustaya bile dönüşebilirsiniz. “İnternetin nimetlerinden faydalanın: Online akademik web siteleri ve platformlar

İkizler Burcu

Güneş, Balık burcuna enerji veriyor. Bu da özellikle kariyerinizle ilgili konularda sizi etkiliyor. Geçtiğimiz dört hafta boyunca ektiğiniz tohumların meyvelerini toplama vakti geldi. Yakın zamanda iş hayatınızda önemli dönüm noktalarını aşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Yengeç Burcu

Güneş’in Koç burcuna girmesiyle birlikte yarın sizin için yeni bir başlangıç olabilir. Geçtiğimiz haftalarda gösterdiğiniz çabayı hatırlayın ve işinizle ilgili olası kazanımların farkına varın. 

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. “Motivasyon kaynağı olarak ödül mü özgür irade mi?¨ sorusuna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Aslan Burcu

Burcunuzun yöneticisi olan Güneş, yarın Koç burcuna giriş yapıyor. Güneş hala Balık burcundayken finansal konularda bekleyen işlerinizi halletmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Başak Burcu

Güneş, Balık burcundaki son gününü geçiriyor. Sevdiğiniz kişi size romantik bir akşam yemeği hazırlayabilir, ilişkinizi yeniden hareketlendirebilir. 

Uplifers önerisi: Partnerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir buluşma planlamak oldukça zor. Planlarınızı yaparken, partnerinizi tanıyor olmanız ve ilişkinizin gidişatının bilincinde olmanız kadar yaratıcı olmanız da ¨Masrafsız ve keyifli buluşma önerileri¨

Terazi Burcu

Güneş’in Balık burcundaki son gününde, sağlığınızla ilgili önemli adımlar atabilirsiniz. Evde yapabileceğiniz egzersiz düzenini uygulayabilirsiniz. Enerjiniz yüksek, bunun tadını çıkarmalısınız.  

Uplifers önerisi: Vücut ağırlığı kullanılarak yapılan egzersizler (bodyweight egzersizleri), son dönemin en yaygın fitness trendlerinden. Birazdan izleyeceğiniz videoda personal trainer Tee Major, vücut ağırlığınızla yapabileceğiniz en faydalı hareketleri, kendisi uygulayarak öğretiyor. ¨Vücut ağırlığınızla yapabileceğiniz en iyi 44 hareket¨

Akrep Burcu

Güneş, yarından itibaren Balık burcundan ayrılıyor. Bu da özellikle yaratıcılık anlamında sizi etkileyebilir. Bu yüzden yaratıcılığınızı kullanabildiğiniz kadar kullanmalı, tadını çıkarmalısınız. 

Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatınızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Yay Burcu

Eğer bir şeyleri yeniden dekore ediyor veya modelini değiştiriyorsanız, bunun için şansınız yok. Güneş’in Balık burcundaki son gününün tadını çıkarabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

Oğlak Burcu

Güneş’in Balık burcundaki varlığı, özellikle iletişim anlamında sizi etkiliyor. Sosyal medyada veya yazılı olarak kendinizi ifade etmedeki başarılarınızın tadını çıkarmalısınız. 

Uplifers önerisi: “Ucuz alacak kadar zengin değilim” sözünü kim söylemiş bilinmez; ancak sadece uygun fiyatlı olduğu için düşünmeden alınan eşyalarla yaşanan olumsuz tecrübeler pek çok zaman bu sözü haklı çıkarıyor. Özellikle teknoloji söz konusu olduğunda oldukça geçerli olan bu önerme; ilk başta garip gibi görünse de, aslında kaliteli ürünlerin satın alınmasının uzun vadede daha karlı olduğunu en kısa şekilde özetliyor. “Teknolojiye neden ve nasıl yatırım yapmalıyız?

Kova Burcu

Güneş, yarından itibaren burcunuzun kazançlar alanından ayrılıyor. Finansal konulara biraz daha fazla odaklanabilir, bu konuda haberler alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak daha güvenli ve rahat bir yaşam sürmenin anahtarlarındandır. ¨Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu¨

Balık Burcu

Yaptığınız çalışmalar, söylediğiniz sözlerle kolaylık ilgili odağı olabilirsiniz. Bu gücünüzü, özellikle fon bulmak, projelerinize destek sağlamak için kullanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!