18 Haziran günlük burç yorumları

Koç Burcu

Aksiyon gezegeni Mars, İkizler kuşağındaki yeni ayla ortak hareket ederek sizi önceliğiniz olan konuya odaklanmaya yönlendirebilir. Bunu iyi değerlendirmeniz kolay olabilir.

Uplifers önerisi: Hayatınızı daha mutlu bir hale getirmek sizin elinizde. Atacağınız adımlarla ve günlük yaşamınızda uygulayacağınız ufak şeylerle kendinizi daha iyi hissedecek, yaşamdan zevk alacak ve her anın tadını çıkaracaksınız. “Daha iyi bir yaşam için 20 hayat sırrı”

Boğa Burcu

Salı günkü yeni ayla beraber artan gücünüz aracılığıyla, yeni bir finansal strateji geliştirebilirsiniz. Olası seçeneklerinizi gözden geçirmek için iyi bir gün olabilir.

Uplifers önerisi: Günlük alışkanlıklarınız, mal varlığınızı belirleyen en büyük etken olabilir. Varlığınızı etkileyen faktörler arasında, davranışlarınızın da yeri vardır. Business Insider’da yayınlanan bu makale, gelir düzeyi yüksek kişilerin yaptıkları ve yapmadıklarıyla ilgili farklı bir gözlem sunuyor. “Varlıklı kişilerin yaptığı ve yapmadığı 9 şey

İkizler Burcu 

Yeni ay, göz önünde olmaya yatkın mizacınızı bugün daha da memnun edebilir. Mekan neresi olursa olsun, tüm özgüveninizle iletişim kurmaya açık olacaksınız.

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar, mutlu bir hayat sürmenin yollarını araştırırken hayatımızdaki en önemli şeyin diğer insanlarla olan ilişkilerimiz olduğu kanısına varıyor. “Diğer insanlar neden önemlidir?

Yengeç Burcu

Uzun zamandır heyecanla beklediğiniz bir görüşme varsa, bugün kendiniz için en iyi tarihi seçmeye yatkın olabilirsiniz. Tarihi not edin. Etkin şekilde çalışabileceğiniz bugünlerde, iletişiminiz de iyi olacak.

Uplifers önerisi: Gün içinde yaptığımız ciddi işlere gereğinden fazla odaklanıp hayatı kaçırdığımızın farkına varmak için bile zaman bulamayabiliyoruz. ¨Gün içinde kendine zaman ayırmanın kısa yolları¨

Aslan Burcu

Bir sunumunuz veya gündeminizde olan bir grup aktivitesi varsa, çevrenize karşı hassasiyet göstermekten çekinmeyin.

Uplifers önerisi:  Herhangi bir nesnenin ya da bir kişinin değerini belirleyen şey sizin ona yüklediğiniz anlamdır. Yüklediğiniz anlam bir nesneyi çok kıymetli yapabilir. Yine aynı şekilde yüklenen anlamlara göre hayatınızdaki bir kişiyi yüceltebilirsiniz. “Çevrenizdeki her şeyin değeri, sizin ona biçtiğiniz değer kadardır

Başak Burcu

Yeni ayın haritanızda parladığı bu dönemin başlangıcında, etkileyici bir başarı hayatınıza girmek üzere yolda olabilir.

Uplifers önerisi: Bazı konularda fikir vermesi ve yeni bir bakış açısı kazandırması için izleyeceğiniz bir filmin bile büyük etkileri olabilir. “Hukuk ve adalet konusunu işleyen, tüm zamanların en iyi 5 filmi

Terazi Burcu

Zaman, inandığınız değerlere odaklanma ve seçtiğiniz yola çıkma zamanı. Yeni bilgi edinmeye olan merakınız yüksek olacağındani kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Hepimiz zaman zaman tüm olumsuzlukların üst üste geldiği, çözüm yollarının tükendiği, bizi umutsuzluğa sürükleyen; ölüm, hastalık, yalnızlık ya da ekonomik nedenlerden kaynaklanan, zor anlar yaşarız. Yaşadığımız kayıplar ve içinden çıkılamayacak gibi görünen problemler kendimizi kötü hissetmemize sebep olabilir.  “Zor zamanlarınızda uzaklaşmanız gereken 5 kötü alışkanlık

Akrep Burcu

Kredi almak ya da emeklilik gibi işleriniz varsa, bugün işler çok yolunda gidebilir. Köklü araştırmalar yapma yeteneğiniz sayesinde hızlıca organize olabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Yay Burcu

Bir süredir devam eden bir ilişkiniz varsa ve çözmek istediğiniz konular varsa, bu meseleleri konuşup geride bırakarak, ilişkinizde yeni ve etkin olabilecek bir sayfa açabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kişinin yaşadığı duyguların sonuçlarını kontrol edebilmesi için, önce duygularını fark etmesi ve bunları nasıl ifade edeceğini bilmesi gerekir. Aksi takdirde duygularımız bizi kontrol edecektir. “Duyguları tanımanın ve ifade edebilmenin önemi

Oğlak Burcu

2015 yılının beklentilerinizi daha iyi karşılayabileceğini düşündüyseniz, bu dileğiniz İkizler burcundaki yeni ayla birlikte gerekli motivasyonu elde etmenizle gerçekleşebilir. Özellikle egzersiz ve sağlıklı beslenme konularına odaklanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Vücut ağırlığı kullanılarak yapılan egzersizler (bodyweight egzersizleri), son dönemin en yaygın fitness trendlerinden. Birazdan izleyeceğiniz videoda personal trainer Tee Major, vücut ağırlığınızla yapabileceğiniz en faydalı hareketleri, kendisi uygulayarak öğretiyor. “Vücut ağırlığınızla yapabileceğiniz en iyi 44 hareket

Kova Burcu

Kendinizi aktif ve rahatlamış hissedebileceğiniz bugünde, İkizler’de gerçekleşen yeni ayla birlikte enerjiniz hafta sonuna kadar sürebilir.

Uplifers önerisi:  Zihninizin farkında olmanızı istemediği 7 sır adlı kitabın yazarı Lisa Esile, neden duramadığımız konusunu irdelemiş ve belli başlı 4 düşünce ve davranış biçimini özetlemiş. “Kendinizi sürekli daha fazlasını istemekten alıkoymanıza yardımcı olabilecek 4 düşünme ve davranış şekli

Balık Burcu

Hanenizle ilgili araştırmalar yapmak isteyebilir, aile sırları keşfi yapabilirsiniz. Çekirdek çevrenize odaklanacağınız bir süreç.

Uplifers önerisi: Eğer ailenizde sorun yaşadığınız kişi anneniz ise; ¨annenizle daha sağlıklı bir ilişki kurmanın yollarına¨göz atabilirsiniz.

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!