18 Haziran 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Mars, Pluto ile iş birliği yapıyor ve bu özellikle kariyerinizle ilgili konularda sizi etkiliyor. Profesyonel anlamdaki güçlerinizi ortaya çıkarabileceğiniz ve önemli kişileri etkileyebileceğiniz bir dönem. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Boğa Burcu

Hayatta bazen en verimli fırsatlar, hiç tahmin etmediğimiz ve her gün gözümüzün önünde olan şeylerden gelebilir. Bazen bir şeyleri isterken utangaç olmamak gerektiğini kendinize hatırlatmalısınız. 

Uplifers önerisi: Bazı kişiler toplum önünde bir konuşma yapması gerektiğinde, önemli bir iş görüşmesine gittiğinde ya da bir grup insan karşısında herhangi bir sunum yapması söz konusu olduğunda kaygı duyar. Performans kaygısı kişinin hayatında oldukça kısıtlayıcı olabilir. “İş yerinde performans kaygısı ve sunum yapma çekingenliğini nasıl aşabilirsiniz?

İkizler Burcu

Mars’ın cesareti, profesyonel hayatınızla ilgili konularda sizi harekete geçiriyor. Kariyerinizle ilgili karar vermeniz gereken bir konu varsa, kendinizi çok daha kararlı ve tutarlı bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarısızlık hissi olan kişilerin başarı algıları çok hassastır. Yaptıkları küçük bir hatayı, iş tesliminde gecikmeyi, toplantıda sessiz kalmış olmayı bile başarısızlık olarak yorumlayabilirler. “Başarısızlık inancını içinizdeki gücü dışarı çıkararak yenin

Yengeç Burcu

Merkür, Yengeç burcunda geri yönlü harekete başlıyor. Dosyalarınızın yedeklerini oluşturun, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı sabırlı olmaya çalışın. 

Uplifers önerisi: Hepimiz zaman zaman tüm olumsuzlukların üst üste geldiği, çözüm yollarının tükendiği, bizi umutsuzluğa sürükleyen; ölüm, hastalık, yalnızlık ya da ekonomik nedenlerden kaynaklanan, zor anlar yaşarız. Yaşadığımız kayıplar ve içinden çıkılamayacak gibi görünen problemler kendimizi kötü hissetmemize sebep olabilir. “Zor zamanlarınızda uzaklaşmanız gereken 5 kötü alışkanlık

Aslan Burcu

Mart ayından bu yana ilişkiler anlamında neler öğrendiğinizi gözden geçirmekte fayda var. Önümüzdeki senelerde, bu dönemde öğrendiklerinizden çok faydalanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Başak Burcu

Merkür’ün geri yönlü hareketi, özellikle arkadaşlıklar anlamında sizi etkiliyor. Kendinizi ifade ederken dikkatli olmaya ve arkadaşlarınızın söylediklerini daha özenli bir şekilde dinlemeye çalışmalısınız. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. “Daha iyi bir dost olmak için yapmanız gerekenler

Terazi Burcu

Merkür’ün geri yönlü hareketi, kariyerinizle ilgili konularda sizi etkiliyor. Mail’lerinizi göndermeden önce tekrar kontrol etmeyi, biraz daha tedbirli davranmayı unutmayın. 

Uplifers önerisi: İş ortamı stresin ortaya çıkmasına elverişli bir ortamdır. İş yerindeki stres faktörlerini ortadan kaldırmak için uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’nun önerileri; ¨İş yerinde stresle nasıl başa çıkılır?¨

Akrep Burcu

Siz her ne kadar sadece kendinizi ifade etmeye çalışsanız da sözleriniz çevrenizdekileri derinden etkileyebilir. Bu kötü bir şey değil, etrafınızdakilere ilham vermenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Yay Burcu

Ailevi konularda sizi etkileyen Mars, bir yandan da kazançlar anlamında Pluto ile iş birliği yapıyor. Bir aile üyesi vasıtasıyla çok kazançlı bir fırsat yakalayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişki şöyle açıklanıyor: Parayı nasıl harcadığınız ne kadar para kazandığınızdan daha önemli. Fakat biliyoruz ki tek başına para mutluluğu satın alamaz ama mantıklı harcamalarla daha iyi hissetme şansınız var. “Para mutluluğu satın alabilir mi?

Oğlak Burcu

Hedeflerinizi, önemli kişilere ulaştırmak için uygun kelimeleri ve fırsatları yakalayabilirseniz, bu sizi çok ileriye taşıyabilir. Fırsatını bulursanız, etkileyemeyeceğiniz kimse yok. 

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Kova Burcu

Mart ayından beri karşınıza çıkan zorlukları, nelerle mücadele ettiğinizi bir düşünün. Bu zorlukların sizi nasıl olgunlaştırdığını gözden geçirin. Böylelikle kişisel gelişim anlamında çok önemli bir adım atabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kişisel gelişim, ideal benliğinize ulaşabilmenin ve hayatın sunduklarını en iyi şekilde alabilmenin yoludur. ¨24 adımda potansiyelinizi ortaya çıkarın¨

Balık Burcu

Mars’ın Pluto ile kurduğu bağ, sizi de etkiliyor. Güçlü insanlarla, etkili isimlerle bir araya gelebilirsiniz. Hayallerinize engel olmayın. Büyük düşünün, büyük şeylere ulaşın. 

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!