18 Haziran 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Yakınlarınızla yapacağınız özgüveni yüksek ve olumlu konuşmalar, içinden çıkılmaz bir durumu çözmenizi sağlayabilir. Ancak yine de ağzınızdan çıkan sözlere dikkat etmekte fayda var. 

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Boğa Burcu

Zihniniz sandığınızdan çok daha hızlı hareket ediyor. Eğer hızlıca vermeniz gereken önemli bir karar varsa, cesaretinizi toplamakta pek zorlanmayacaksınız. 

Uplifers önerisi: Zihinsel enerjiniz için bir şey yapmak istiyorsanız, öncelikle şunu hatırlayın: Zihniniz yorgun olduğunda önemli kararlar almayın. Belki bu tavsiyeyi daha önce birçok kez duymuş olabilirsiniz, size mantıklı gelmiş olabilir. Peki bu konuda bilim ne diyor? “Yorgun düşmüş bir beyin neden yanlış kararlar vermemize neden olur?

İkizler Burcu

Yüklü bir harcama yapmanız gerekebilir. İlk başta bu harcamanın altından nasıl kalkacağınızı düşünürken, hızlıca kararlar alabilir ve bu durumun üstesinden gelebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişki şöyle açıklanıyor: Parayı nasıl harcadığınız ne kadar para kazandığınızdan daha önemli. Fakat biliyoruz ki tek başına para mutluluğu satın alamaz ama mantıklı harcamalarla daha iyi hissetme şansınız var. “Para mutluluğu satın alabilir mi?

Yengeç Burcu

Sözlerinizle aksiyonlarınız bugün çok uyumlu. Bu yeteneğinizle başkalarını kendinize hayran bırakıyor ve sizinle ilgili hiçbir tereddüt yaşamamalarını sağlıyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Kararlılık, başarıya giden yolda yanınıza alabileceğiniz en değerli özelliklerden biridir. Kararlılığınızı ve inancınızı korumak için motivasyonunuzu canlı tutmayı ihmal etmeyin. “Motivasyonunuzu korumanın 20 etkili yolu

Aslan Burcu

Almak istediğiniz bir kararla ilgili olarak bir yakınınızla kafa kafaya verip stratejinizi belirlemek için çalışabilirsiniz. Şimdilik bu konuşmaları kendinize saklamak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: İş yaşamında en çok karşılaşılan yönetim, operasyon, ve organizasyon problemlerini; ve yapılan stratejik hataların ne gibi sonuçlar doğurabileceğini, bu hatalardan ne gibi dersler çıkarılması gerektiğini doğru analiz etmek gerekir. ¨Girişimlerinizde başarılı olmak için 15 yöntem¨

Başak Burcu

Eğer kalabalıkların karşısına çıkıp bir konuşma yapmanız gerekiyorsa, kitleleri etkileme gücünüz oldukça yüksek. Dinamizminizle ilham vermeye devam ediyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Terazi Burcu

Cesaretinizi toplayıp kariyerinizle ilgili önemli bir hamle yapabilirsiniz. Bugün vereceğiniz kararlar, ileride çok önemli kazanımlar getirebilir. 

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin¨

Akrep Burcu

Bir sınava girmeniz veya önemli bir projeyi teslim etmeniz gerekiyorsa, başarı şansınız oldukça yüksek. Gökyüzü tüm cömertliğiyle size yardımcı oluyor. 

Uplifers önerisi: Hayatta sahip olduğumuz yer, hiçbir zaman bir tane değil. Hepimizin birden fazla rolü var; anne, baba, eş, çalışan, yönetici, çocuk, yoga eğitmeni… Hepimizin hayatının birden fazla yönü var ve bu hayatta başarılı olabilmek için bütüncül yaklaşmalı, hayattan aldığınız deneyimi her alanda yükseltmelisiniz. Bunu sağlamanın en kolay yolu, kendinize bir yapılacaklar listesi oluşturmak. “Checklist: Hedeflerinize ulaşabilmek için kendinize sormanız gereken sorular

Yay Burcu

Eğer gayrimenkulle ilgili bir harcama yapmanız gerekiyorsa, fiyat araştırması yapıp konuyu ele almak için ideal bir gün. Tam bütçenize uygun bir çözüm bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İster büyük bir hedefiniz için para biriktiriyor olun, ister borç ödüyor olun tasarruf etmenin en kolay yolu masraflarınızı kısmaktan geçer. Ancak masraflarınızdan kısmak isterken yanlış bir strateji uygularsanız, kendinizi bir anda depresyonun içinde veya hayattan keyif almaz bir halde bulabilirsiniz. Çünkü aslında harcamalarınız, sizin hayattaki önceliklerinizi gösterir. “Hayattan aldığınız keyfi yok etmeden para biriktirmenin yolları

Oğlak Burcu

Sevdiğiniz kişiyle veya iş ortağınızla bir tartışma yaşayabilirsiniz. Böyle zamanlarda işleri kendi haline bırakmak yerine biraz sakinleştikten sonra meseleyi açıklığa kavuşturmak ve tartışmayı geride bırakmak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Partnerinizle aranızda tartışmaya sebep olan konularda direk tartışmak yerine ona kendinizi açıklamaya çalışın. Örneğin ev işlerine yardımcı olmadığı için partnerinize sinirlenip kavga etmek ya da ev işlerinin paylaşılmasının neden önemli olduğunu ve sizin için ne anlam ifade ettiğini açıklamak tamamen hoşgörü yeteneğinizle ve kişisel tercihinizle alakalı bir durum. “İlişkinizi uzun süreli kılmanın sihirli formülü: Hoşgörü

Kova Burcu

Sona yaklaştığınız bir projeyle ilgili biraz tansiyonu yüksek dakikalar yaşayabilirsiniz. Endişelenmeyin, uzun süren çabalarınızın karşılığını almaya çok yakınsınız. 

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Balık Burcu

İlginizi çeken bir kişiyle hiç tahmin etmediğiniz bir sohbetin içinde bulabilirsiniz kendinizi. Konuyu kendi tarafınıza çekip, aklınızdan geçenleri gerçekleştirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Çene çalma ya da ayaküstü muhabbet olarak adlandırılabilecek minik sohbetler, içe dönük insanlar için eziyet olmakla beraber sosyalleşme açısından oldukça faydalı. Popüler olan her şeyin sırayla yerilmesi programı kapsamında bu sohbetlerin sıkıcı, sığ ve zaman kaybı olarak gösterildiği yazılar yazıladursun, diğer insanlarla bağ kurma ihtiyacımız hiç azalmıyor. Derin sohbetlere ya da samimi itiraflara olduğu kadar, havadan sudan etkileşimlere de ihtiyaç duyuyoruz. “Sosyalleşmenin ilk adımı: Ayaküstü sohbetler için kurtarıcı ipuçları

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!