18 Ekim 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Merkür ve Jüpiter burcunuzun finansal sektöründe bir araya geliyor. Hayır işleri veya taşınma işlerini organize etmek için harika bir gün olabilir. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Boğa Burcu

İş hayatınızla ilgili yeni bağlantılar kurmak veya yeni bir ortaklık anlaşması imzalamak için uygun bir zaman olabilir. Profesyonel hayatınızda yeni gelişmelere açık olun. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

İkizler Burcu

İşinizle ilgili oldukça yaratıcı fikirler bulabilirsiniz. Üstelik, kendinizi ifade etme beceriniz sayesinde insanların tüm ilgisini çekmek sizin için hiç zor olmayacak. 

Uplifers önerisi: İş dünyasında fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür. Eşi benzeri görülmemiş verilerin hızlıca paylaşıldığı bir bilgi toplumunda yaşıyoruz ve bu toplumda PowerPoint slaytlarını okumak, neredeyse en büyük günahlardan biri olarak görülüyor. “İçinizdeki sunum dehasını ortaya çıkarmanın 7 yolu

Yengeç Burcu

Sevdiğiniz kişiye duyduğunuz ilgi ve sevginin doruklarındasınız. Ona aklınızdan geçenleri söylediğinizde, kendini özel hissetmekte ne kadar haklı olduğunu anlayacak. 

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizi mutlu edebilmek ve kendi mutluluğunuzu pekiştirebilmek için, küçük sürprizler yapmaktan çekinmeyin. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı arayın, “seni seviyorum” deyin, ya da sarılın. ”Kendinizi iyi hissetmenin 99 adı

Aslan Burcu

Satmak veya kiralamak istediğiniz gayrimenkullerinizle ilgili şanslı bir gün geçirebilirsiniz. Tam istediğiniz gibi bir alıcı veya kiracı bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişki şöyle açıklanıyor: Parayı nasıl harcadığınız ne kadar para kazandığınızdan daha önemli. Fakat biliyoruz ki tek başına para mutluluğu satın alamaz ama mantıklı harcamalarla daha iyi hissetme şansınız var. “Para mutluluğu satın alabilir mi?

Başak Burcu

Kendinizi alışverişle şımartmak güzel bir fikir olabilir. Şansınız yerinde, uzun süredir aradığınız ama bulmakta zorlandığınız şeyleri kolayca bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sektörlerin farklı alanlarına dair fikir sahibi olabilmek ve sektörün önde gelen isimlerinin fikirlerine yer verebilmek için başlattığımız Follow Up köşesinde, moda sektörünün önde gelen isimleriyle alışveriş alışkanlıkları üzerine konuştuk: ¨Moda sektörünün alışveriş alışkanlıkları¨

Terazi Burcu

Eğer uzun süredir satın almayı planladığınız bir şey varsa, bugün harekete geçmek için uygun bir gün olabilir. Şansınız yerinde, pazarlık gücünüz oldukça yüksek. 

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Akrep Burcu

Her türlü yeni başlangıç için harika bir gün sizi bekliyor. Özellikle üzerinde kalıcı etki yaratmak istediğiniz birileri varsa, bugünü iyi değerlendirmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Yay Burcu

Merkür ve Jüpiter arasındaki bağlantı, yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü harekete geçirebilir. Özellikle gizli bazı işler yürütürken bu yeteneklerinizden faydalanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Siz de yaratıcılığınızın farkına varın. “Yaratıcılığınızın farkına varın: Yaratıcı bireylerin 5 kişilik özelliği

Oğlak Burcu

Eğer sizden bir konuşma veya sunum yapmanız istenirse, hiç telaşa kapılmayın. Merkür ve Jüpiter’in birlikteliği sayesinde dudaklarınızdan dökülen kelimelerle herkesi büyüleyecek bir güce sahip olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş dünyasında fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür. Eşi benzeri görülmemiş verilerin hızlıca paylaşıldığı bir bilgi toplumunda yaşıyoruz ve bu toplumda PowerPoint slaytlarını okumak, neredeyse en büyük günahlardan biri olarak görülüyor. “İçinizdeki sunum dehasını ortaya çıkarmanın 7 yolu

Kova Burcu

Özellikle yazılarını ve fikirleriniz sayesinde bugün önemli başarılar elde edebilirsiniz. Kitlelerle nasıl iletişim kuracağınız konusunda içgüdüsel bir gücünüz olabilir. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Balık Burcu

Merkür ve Jüpiter’in karşılaşması sayesinde bugünü seyahat ederek veya seyahat planları yaparak geçirmek harika bir fikir olabilir. Dil bariyerine takılmayın, iletişim kurmanın bir yolunu bulmak sizin için zor olmayacaktır. 

Uplifers önerisi: Tek başınıza seyahat etmek mecaracı ruhunuzu besleyeceği gibi, kendinize güveninizi de yükseltir. Ünlü gezi bloggerı Keith Jenkin’ten; ¨Tek başına seyahat etmek için 10 sebep¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!