18 Ağustos Günlük Burç Yorumları

18 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
18 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Yeni temaslarda bulunmak ve tanıdıklarınızla paylaşımınızı arttırmak için doğru gündesiniz. Romantik bir ilişki yaşayabileceğiniz biriyle tanışmanız da olası.

Uplifers önerisi: Yeni biriyle tanıştığınız bu dönemde, beyninizin size verdiği mesajları değerlendirmekte fayda var; ¨İlişkilerinizde göz ardı etmemeniz gereken 5 his¨ 

Boğa Burcu

Neptün’ün de etkisiyle son zamanlarda ortaya koyduğunuz yaratıcı bir proje sayesinde terfi almanız ya da mükafatlandırılmanız söz konusu.

Uplifers önerisi:  Çalışmalarınızın karşılığını alacağınız bu dönemde, sevdiğiniz kişiyle kutlama yapabilirsiniz. ¨Masrafsız ve keyifli 24 buluşma önerisi¨

İkizler Burcu

Eğitimle ilgili konulara yeniden yönelmek istiyorsanız yapılacaklar listenizi tamamlamanız iyi olur.

Uplifers önerisi:  Yapılacaklar listesi ve hayattaki önemli kararlarınız için 100’lük liste yöntemini kullanabilirsiniz. 100′lük Liste, fikir üretmek, düşüncelerinizi netleştirmek, gizli problemlerinizi çözmek veya aklınıza takılan herhangi bir soruya cevap vermek için kullanabileceğiniz güçlü bir tekniktir.

Yengeç Burcu

Kendinize ait değerli bir mücevher, gayri menkul ya da sanat eseri satmayı düşünüyorsunuz. Küçük bir kazanç elde edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kullanmadığınız eşyaları, giysileri yardıma muhtaçlara verebilir, e-bay gibi sitelerden satabilirsiniz. Yaşamınızı sadeleştirerek mutlu olmanın yollarından biri, fazlalıklardan kurtulmaktır.

 Aslan Burcu

Bu haftasonu sevgilinizle ilişkinize her zamankinden fazla ilgili göstereceksiniz. Son zamanlarda, eğer ilişkiniz iyi gidiyorsa, bu haftasonu bir teklifle karşılaşabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Evlilik teklifi ne kadar heyecan verici olsa da, evlenmeden önce ilişkinizi iyi değerlendirin. ¨Evlenmeden önce bilinmesi gerekenler¨

Başak Burcu 

Bu hafta sona erdikten sonra dinlenmek ve sosyal çevrenizle vakit geçirmek için fırsatınız olacak. Son zamanlardaki yoğunluğunuz azalacak.

Uplifers önerisi: Yoğunluğunuzun azaldığı bu dönemde, kendinize de vakit ayırmayı ihmal etmeyin. Daha sağlıklı bir beden için ¨Live Up¨ kategorimizde yer alan egzersizleri uygulamaya başlayın.

Terazi Burcu

20 Ağustos haftasında zihninizi özgür bırakın. Geleceğe dair büyük projeler üretmeye başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Geleceğe daha güvenle bakabilmeniz ve özgüven kazanabilmeniz için; ¨10 farklı pencereden geleceğe güvenle bakmak¨

Akrep Burcu

Taşınmayı düşünüyorsanız bu hafta bu konuyla ilgili detaylar tamamlanabilir. İşlerin sonuna yaklaşmak hoşunuza gidecek.

Uplifers önerisi: Yeni taşındığınız yer ile ilgili dekorasyon yapmak keyifli olacaktır. Verimli bir çalışma düzeni için; çalışma odanızı düzenleyin. 

Yay Burcu

Yazın sonuna geldiğimizi en çok siz hissediyorsunuz. Sezon bitmeden son bir haftasonu kaçamağı yapmayı deneyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Küçük bir haftasonu kaçamağı için ; ¨Çeşme’de kalınacak en iyi butik oteller¨

Oğlak Burcu

Biraz ara vermek için sahil kenarında küçük bir yerde keyif yapmak isteyebilirsiniz. 20 Ağustos’da gerçekleşecek dolunay bu kararı kolaylaştıracak.

Uplifers önerisi: 

Sakin bir tatil yapmak ve fiziksel ve bedensel olarak rahatlamak için Uplifers Butik Oteller rehberine göz atabilirsiniz.

Kova Burcu

Küçük bir çaba ile işinizle ilgili büyük bir zafere imza atacaksınız. Şirketteki pozisyonunuz daha da güçlenecek.

Uplifers önerisi: İş hayatınızda elde ettiğiniz başarıların devamı için aklınızdan çıkarmamanız gereken çalışma paternleri; ¨Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey¨

Balık Burcu

Son günlerde gördüğünüz rüyaların bir anlamı olmalı. Evrenin size gönderdiği mesajları yorumlamak için kendinize zaman ayırın.

Uplifers önerisi: Meditatif bir moda geçerek düşünceleriniz toparlamak için; calm.com ‘da vakit geçirebilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!