18 Ağustos 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Aslan burcundaki Yeniay, özellikle yaratıcılık anlamında yeni başlangıçlara işaret ediyor. Kendinizi ifade etmekten, yaptığınız her şeye sevginizi ve kendi tarzınızı katmaktan çekinmeyin. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar, özellikle açık alanda yapılan uzun yürüyüşlerin yaratıcılığınızı arttırmak konusunda oldukça etkili olduğunu gösteriyor. “Yaratıcılığı ve üretkenliği artırmak için yürüyüş

Boğa Burcu

Bir süredir bir gayrimenkul konusuyla meşgul olabilirsiniz. Sonunda hayalinizdeki gibi, tam aradığınız bir ev bulabilirsiniz. Sona çok yaklaştınız. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

İkizler Burcu

Spesifik bir konudaki bilgi birikiminizi ve tecrübenizi, yeteneklerinizle buluşturmanın tam sırası! Bu belki de sizin için yeni bir gelir kaynağı olabilir. 

Uplifers önerisi: Kararlılık, başarıya giden yolda yanınıza alabileceğiniz en değerli özelliklerden biridir. Kararlılığınızı ve inancınızı korumak için motivasyonunuzu canlı tutmayı ihmal etmeyin. “Motivasyonunuzu korumanın 20 etkili yolu

Yengeç Burcu

Aslan burcundaki Yeniay, yetenekler ve kazançlar anlamında sizi etkiliyor. Kazancınızı artıracak ve özgüveninizi yükseltecek bir teklif alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak daha güvenli ve rahat bir yaşam sürmenin anahtarlarındandır. ¨Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu¨

Aslan Burcu

Burcunuzda gerçekleşen ve güzelliğiyle insanı büyüleyen Dolunay, en güzel yönlerinizi ön plana çıkarıyor. Kendinize has özelliklerinizi ön plana çıkararak çevrenizde çok önemli bir etki yaratabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Başak Burcu

Üzerinde tutkuyla çalıştığınız yeni projenizle çok önemli müşterilere ulaşabilirsiniz. Bu proje sizin için yurt dışına açılma, sınırlarınızın ötesine geçme anlamı taşıyor.  

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Terazi Burcu

Aslan burcundaki Yeniay, Mars’ın enerjisiyle buluşuyor. Sonuç odaklı ve çalışmayı seven kişilerle, önemli iş bağlantıları kurabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Akrep Burcu

Aslan burcundaki Yeniay, bilinirlik ve ödül alanında sizi etkiliyor. Elde ettiğiniz başarılarla bir ödül kazanabilir ve bu ödül size kamusal alanda ün getirebilir. 

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Yay Burcu

Aslan burcunda etkileyici bir Yeniay yaşanıyor. Uluslararası konular veya hukuki meselelerle ilgili çok güzel gelişmeler yaşanabilir. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz, uluslararası alandaki o önemli eşik noktasını aşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Oğlak Burcu

Aslan burcundaki büyüleyici Yeniay, ortak gelirler anlamında sizi etkiliyor. Bol kazançlı bir yatırım veya ortaklık teklifi alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Kova Burcu

Eğer bekarsanız, kalbinizi çalacak o kişiyle tanışabilirsiniz. Eğer hayatınızda biri varsa, ilişkinizde yepyeni bir aşamaya geçebilirsiniz. Heyecan dolu günler sizi bekliyor. 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Balık Burcu

Hem kişisel hem de maddi konularla ilgili bol kazanımlı bir döneme giriyorsunuz. Yeteneklerinize yenilerini ekleyebilir, yeni bir beslenme ve egzersiz düzenine başlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmak için yeteneklerinizi ve bilgi birikiminizi yanınıza alıp çıktığınız yolda, görünen ya da görünmeyen birçok engelle karşılaşırsınız. ¨Sahip olduğunuz potansiyelin altında performans göstermenizin sebepleri¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!