18 Ağustos 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Yeni biriyle karşılaşabilirsiniz ve birden romantik bir aşka yelken açabilirsiniz. Veya bir süredir üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili önemli bir aşama kaydedebilirsiniz. Bu aralar sürprizlere açık olun. 

Uplifers önerisi: Önemli olan, hayatın akışı içinde kendi büyülü anlarımızı yaratabilmek ve bu anları paylaşarak çoğaltabilmek… Sürprizlerse, bunun en samimi ve şaşırtıcı yollarından. Bu videolardan ilham alıp, siz de sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. “Hayat sürprizlerle dolu!

Boğa Burcu

Merkür’ün geri yönlü hareketine başladı. Belki de bir kenara attığınız bir projeyi yeniden ele almak için doğru zaman olabilir. Yaratıcılık isteyen bu projeyi yeniden gözden geçirin. 

Uplifers önerisi: Yaratıcı olmak istiyorsanız, trend, tanımlama veya tarz gibi kalıpları önemsemeyin. Özel bir şeyler ortaya koymak ve herkesten farklı olmak istiyorsanız, kendinizi herhangi bir kalıba sokmaya çalışmayın. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

İkizler Burcu

Merkür geri yönlü hareket ederken büyük kararlar almak için çok doğru zaman olmayabilir. Kariyer hedeflerinizi ve mevcut durumunuzu yeniden gözden geçirmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Yengeç Burcu

Bir arkadaşınızla veya kardeşinizle aranızda bir soğukluk olduğunu hissediyorsanız, kendinizi geri çekmek yerine daha fazla iletişim kurmayı deneyebilirsiniz. Merkür geri yönlü hareket ederken en ufak bir pürüz bile tartışmalara neden olabilir. 

Uplifers önerisi: Sonradan aşık olunan arkadaşlar, size aşık olduğunu öğrendiğiniz eski bir arkadaş ve daha bunun gibi pek çok örnek… Böyle şeyler hemen hemen hepimizin hayatında yaşanıyor ve arkadaşlık-aşk kavramlarını sorgulamamıza neden oluyor. “Aşk ve arkadaşlık arasındaki benzerlikler ve farklılıklar nelerdir?

Aslan Burcu

Merkür geri yönlü hareket ederken olası yanlış anlaşılmalara karşı hazırlıklı olun. Bu arada büyük kararlar almaktan, önemli bir alım-satım işi yapmaktan da uzak durmakta fayda var. 

Uplifers önerisi: Zihinsel enerjiniz için bir şey yapmak istiyorsanız, öncelikle şunu hatırlayın: Zihniniz yorgun olduğunda önemli kararlar almayın. Belki bu tavsiyeyi daha önce birçok kez duymuş olabilirsiniz, size mantıklı gelmiş olabilir. Peki bu konuda bilim ne diyor? “Yorgun düşmüş bir beyin neden yanlış kararlar vermemize neden olur?

Başak Burcu

Merkür’ün geri yönlü hareketi, özellikle ilişkilerinizi etkileyebilir. Özel hayatınızdaki ve profesyonel hayatınızdaki ikili ilişkilere, ortaklıklara dikkatli yaklaşmakta fayda var. 

Uplifers önerisi: Çiftler, iletişimsizlik ve beceri eksikliği nedeniyle adil bir tartışmayı nasıl yürütebilecekleri konusunda zorluk yaşayabiliyorlar. “İlişkide yaşanan tartışmaları yapıcı ve olgun şekilde yönetebilmenin 5 yolu

Terazi Burcu

Vücudunuzda ufak bir kırgınlık veya yorgunluk hissedebilirsiniz. Beslenmenize ve uyku düzeninize dikkat ederek bu yorgunluğu kolayca atlatabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Dengesiz beslenme, spor eksikliği, düzensiz uyku ve stres sağlığımızı ve zihinsel sakinliğimizi etkiler. Bu da düşünce dağınıklığı ve motivasyon eksikliği yaratabilir. Yaşam kalitenizi artırmak için sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeniz olmazsa olmazlardan. “Aktif ve sağlıklı bir yaşam için motivasyonunuzu sürekli kılabilmenin yolları

Akrep Burcu

Merkür’ün geri yönlü hareketi başladı. Gökyüzündeki bu hareketlilik, sosyal hayatınızı gözden geçirmenize neden olabilir. Size keyif veren şeylerin peşinden gitmek için daha büyük bir arzu duyabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Daha üretken ve keyifli vakit geçirebilmek, hayatın tadını çıkarabilmek için; yaşama sevincinizi ve heyecanınızı kaybetmeyin. Çevrenizdekilere de bulaştırmaktan çekinmeyin. “Hayatın tadını çıkarabilmek için 50 öneri

Yay Burcu

Merkür geri giderken, eski bir teklif yeniden gündeme gelebilir. Bu beklenmedik gelişme, kariyer yolculuğunuzla ilgili sizi düşüncelere sevk edebilir. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Oğlak Burcu

Siz her ne kadar planlar yapmış olsanız da Merkür’ün geri yönlü hareketi bu planların istediğiniz gibi gitmemesine neden olabilir. Değişikliklere açık olun ve varmak istediğiniz noktayla ilgili esnek düşünmeye çalışın. 

Uplifers önerisi: Değişiklik, aslında bir şeyleri yeniden keşfetmektir. İşinizden veya sevdiğiniz kişiden ayrıldığınız zaman, yeni bir yere taşındığınız zaman, sevdiğiniz birini kaybettiniz zaman yani kısacası hayatınızda büyük bir değişiklik olduğu zamanlarda, nasıl bir olmak istediğinizi de seçmek zorunda kalırsınız. Bu yüzden aslında hayattaki her büyük değişiklik, önemli bir keşiftir. Oysa kendinizi keşfetmek, sınırlarınızı bulmak, içinizde derinlerde saklı olanları ortaya çıkarmak için illa kötü bir şeyin sizi tetiklemesini beklemek zorunda değilsiniz. “Kendinizi keşfetmenin 5 yolu

Kova Burcu

Arkadaşlarınız ve yakınlarınız, önemli bir değişiklik konusunda size cesaret verebilir. Bu değişiklik, hayatınızda yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. 

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Balık Burcu

Merkür’ün geri gitmesi nedeniyle yanlış anlaşılmalar, fikir ayrılıkları yaşanabilir. Ancak kurduğunuz ilişkiler, tüm bunların üstesinden gelebilecek güçte. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar, mutlu bir hayat sürmenin yollarını araştırırken hayatımızdaki en önemli şeyin diğer insanlarla olan ilişkilerimiz olduğu kanısına varıyor. ¨Diğer insanlar neden önemlidir?¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!