17 Temmuz 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Uranüs önümüzdeki iki ay boyunca burcunuzu parasal konularda etkisi altına alıyor. Bu iki ay çok önemli çünkü gelecekteki finansal durumunuzu bu iki ay içinde yaşanacak gelişmeler belirleyebilir. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Boğa Burcu

Profesyonel hayatınızı değerlendirip sizi mutlu eden ne ise onu belirlemenin vakti gelmiş olabilir. Belki isteklerinizi gerçekleştirmek için biraz risk almanız gerekebilir. 

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

İkizler Burcu

Neptün sayesinde profesyonel hayatınızda uzun soluklu başarılar elde edebilirsiniz. Bu başarılar ve iş hayatınızdaki gelişmeler, hayatınızın yönünü değiştirebilir. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İş yerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

Yengeç Burcu

Hayallerinizi gerçekleştirmeye çok yakınsınız. Gelen teklifleri detaylı bir şekilde değerlendirmelisiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmenize olanak tanıyacak finansal desteği bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin¨

Aslan Burcu

Burcunuzun yöneticisi olan Güneş, yakın zamanda burcunuza giriş yapacak. Bunu kendiniz için yeni bir başlangıç olarak görüp, son bir yılda yaptıklarınızı gözden geçirip, kendinizi yeni bir başlangıça hazırlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Başak Burcu

Seyahat, eğitim veya reklamcılık alanında beklenmedik gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Uranüs sayesinde 2026 yılına kadar bu alanlarda önemli gelişmeler yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası

Terazi Burcu

Sürprizlerin gezegeni olan Uranüs, burcunuzu özellikle parasal konularda etkisi altına alıyor. Finansal konularda beklenmedik şekilde güzel gelişmeler yaşanabilir ve bu gelişmelerin geleceğinizi nasıl etkileyeceğine dair düşüncelere dalabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Akrep Burcu

Uranüs, burcunuzu özellikle ilişkiler alanında etkiliyor. Hayatınızdaki ilişkilerle ilgili bazı değişiklikler, yeniden düzenlemeler yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. “Daha iyi bir dost olmak için yapmanız gerekenler

Yay Burcu

Burcunuzun yöneticisi olan Jüpiter, Kasım ayında Yay burcuna keyifli bir dönüş yapmadan önce kendinizle vakit geçirmenin tadını çıkarmalısınız. Biraz yalnız kalmak ve kendinizi dinlemek iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Belki ‘bir dakika’lık bir zaman dilimi, kendinizi iyi hissetmenizi sağlamak için size çok kısa geliyordur. Ama bugün başlayacağınız bir dakikayla meditasyonun olumlu etkilerini görüp, ilerleyen günlerde bu zamanı üç, beş belki on dakikaya çıkarmak isteyebilirsiniz. “Sadece bir dakikalık meditasyon ile farkına varacağınız 9 şey

Oğlak Burcu

Satürn, Mart 2020’ye kadar size dikkat çekici bir olgunluk katıyor. Yolunuza çıkan her şeyi büyük bir ustalıkla yönetme, üstesinden gelme becerisine sahip olduğunuzu hissedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kendiniz olma yolunda önünüze çıkan bu büyük engeli aşabilmeniz için, başkalarının hakkınızda neler düşündüğünü daha az önemsemenize yardımcı olacak önerileri bir araya getirdik. ¨Özgüven formülü: Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Kova Burcu

Mars geri yönlü hareketine başlarken, bu durum sizin için başkalarının üzerindeki etkinizi gözden geçirme fırsatı yaratabilir. Özellikle aileniz üzerindeki etkinizi yeniden fark edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Aile üyeleriyle aranızdaki anlaşmazlıkların nedeni, iletişim eksikliği olabilir. İlişkilerinizi geliştirmenize ve düzeltmenize yardımcı olacak öneriler için; “Annenizle sağlıklı bir iletişim kurmak için ipuçları

Balık Burcu

Burcunuzun yöneticisi olan Neptün, önümüzdeki birkaç yıl boyunca Balık burcunda kalacak. Kişiliğiniz ve başkalarının gözündeki imajınızla ilgili önemli adımlar atabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Değişiklik, aslında bir şeyleri yeniden keşfetmektir. İşinizden veya sevdiğiniz kişiden ayrıldığınız zaman, yeni bir yere taşındığınız zaman, sevdiğiniz birini kaybettiniz zaman yani kısacası hayatınızda büyük bir değişiklik olduğu zamanlarda, nasıl bir olmak istediğinizi de seçmek zorunda kalırsınız. Bu yüzden aslında hayattaki her büyük değişiklik, önemli bir keşiftir. Oysa kendinizi keşfetmek, sınırlarınızı bulmak, içinizde derinlerde saklı olanları ortaya çıkarmak için illa kötü bir şeyin sizi tetiklemesini beklemek zorunda değilsiniz. “Kendinizi keşfetmenin 5 yolu

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!