17 Ocak 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Teknolojik gelişmeleri takip etmek, size pek çok anlamda başarı kazandırabilir. Özellikle çalıştığınız alandaki yemilikleri takip ederek rakiplerinize ciddi anlamda fark atabilirsiniz.

Uplifers önerisi: “Ucuz alacak kadar zengin değilim” sözünü kim söylemiş bilinmez; ancak sadece uygun fiyatlı olduğu için düşünmeden alınan eşyalarla yaşanan olumsuz tecrübeler pek çok zaman bu sözü haklı çıkarıyor. Özellikle teknoloji söz konusu olduğunda oldukça geçerli olan bu önerme; ilk başta garip gibi görünse de, aslında kaliteli ürünlerin satın alınmasının uzun vadede daha karlı olduğunu en kısa şekilde özetliyor. “Teknolojiye neden ve nasıl yatırım yapmalıyız?

Boğa Burcu

Boğa burcundaki Uranüs, kendinizi yemiden keşfetme döneminde olduğunuzu gösteriyor. Bazen hiç ummadığınız konularda esneklik gösterip konforlu alanınızın dışına çıkabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Güvenli bölgenizden dışarı adım atabilmek için; alışılagelmişin dışına çıkmanız ya da korkularınızı yenebilmek için normalde size rahat hissettirmeyen bir şeyler denemeniz gerekir. ¨Güvenli bölgenizin dışına çıkabilmeniz için 42 öneri¨

İkizler Burcu

Yakın zamanda kendinizi fiziksel veya finansal anlamda zorda hissetmiş olabilirsiniz. Bu konuda bir uzmana danışmak, finans danışmanından veya terapistten destek almak iyi olabilir.

Uplifers önerisi: Yetersiz kaldığınız konularda yardım isteyebilmek, başarıyı yakalamanıza yardımcı olacak özellikler arasındadır. Kendinizi bu konuda geliştirerek, problemlerin üstesinden daha kolay gelebilirsiniz. “Yardım istemek güçsüzlük değildir

Yengeç Burcu

Uranüs burcunuzun arkadaşlıklar alanını etkiliyor. Arkadaşlıklarınız şekil değiştiriyor. Kurduğunuz dostluklar, hayatınızı renklendiriyor.

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Aslan Burcu

Kariyerinizde ve hedeflerinizde bir değişim yaşanabilir. Her ne kadar bu değişime ayak uydursanız da mevcut konumunuzdaki bazı zorluklarla bir süre daha mücadele etmeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası

Başak Burcu

Yurt dışındaki kişilerle kurduğunuz bağlantılar üzerinden yapacağınız her şey, size olumlu kazanımlar getiriyor. Bu kazanımlar hem kişisel hem de finansal anlamda sizi etkiliyor.

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Terazi Burcu

Hayatınızda bazı değişimler söz konusu olabilir ve bu değişimler size finansal anlamda daha fazla özgürlük getirebilir. Bu değişimi yakalamak için sizin de biraz çaba harcamanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Akrep Burcu

Eğer kendinizi akışa bırakabilmeyi başardıysanız, aşk hayatınızla ilgili çok güzel gelişmeler yaşanabilir. Bu gelişmeler sizi bir seçimle karşı karşıya bırakabilir.

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Yay Burcu

Birlikte çalıştığınız kişilerde sürekli bir değişim olduğunu fark edebilirsiniz. Bu değişimi yürüten veya gerekli düzenlemeleri gerçekleştiren kişi siz olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

Oğlak Burcu

Uranüs burcunuzun romantizm alanına doğru ilerliyor. Karşınıza en sıra dışı romantik karşılaşmalar çıkabilir ve bu durum biraz kafanızı karıştırabilir. 

Uplifers önerisi: Her şeyin en iyisine sahip olmak isteyen Y jenerasyonu, ilişki konusunda da son derece hassas. “Modern zamanlarda aşk: Y jenerasyonunun romantik ilişkilerinde en sık yaptığı 10 hata

Kova Burcu

Yaşadığınız yerde artık daha fazla durmak istemediğinizi hissedebilir ve bir mekan değişikliğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Yeni bir şehir veya yeni bir ülke keşfetmek güzel olabilir. 

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Balık Burcu

Geliştirmek istediğiniz çok yaratıcı bir fikir olabilir. Bu fikri geliştirirken patent, noter onayı veya bir marka kimliği yaratmanız gerekebilir. 

Uplifers önerisi: Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Siz de yaratıcılığınızın farkına varın. “Yaratıcılığınızın farkına varın: Yaratıcı bireylerin 5 kişilik özelliği

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!