17 Ocak 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Mars ile Ay arasındaki bağ sizi de etkisi altına alıyor. Kelimeleriniz o kadar güçlü ki taleplerinizi reddetmek mümkün olmuyor. Bunun kıymetini bilin.

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Boğa Burcu

Bugün fiziksel ve zihinsel olarak tüm enerjinizi gelirlerinizi artırmaya kanalize edebilirsiniz. Bu tutkunuzun karşılığını alacağınız yaratıcı fikirler üretebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

İkizler Burcu

Yeni başlangıçlar için harika bir gün. Bu yeni bir reklam kampanyası, yeni bir proje veya sosyal medya projesiyle ilgili olabilir. Bu başlangıcın tadını çıkarın.

Uplifers önerisi: Yılbaşı zamanı, tatil sonrası ya da yeni bir karar aldığınızda herkes iyi hisseder çünkü yeni kararlar alınır, sözler verilir… Mutlu olmanın seçimizin olduğunu unutmayın. Böylece sadece tatillerde ve iyi şeyler olduğunda değil, her an mutlu olabileceğinizi bilirsiniz. Biraz pozitif yaklaşımlar tüm senenizi değiştirir. “Sadece yeni başlangıçlarda değil, 365 gün boyunca hatırlamamız gerekenler

Yengeç Burcu

Mars burcunuzun tepe noktasına ilerliyor. Bunun kıymetini bilin. Yeni başlangıçlar için veya kariyer hedeflerinize ulaşmak için harika bir dönemden geçiyorsunuz.

Uplifers önerisi: İş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi geliştirmek çok önemlidir. Kariyerinizi geliştirmenin en önemli öğelerinden biri, çevrenizi genişletmektir. ¨Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri¨

Aslan Burcu

Kalabalıkların karşısına geçip etkileyici bir konuşma yapabilirsiniz. Konuşmanız sadece eğlenceli değil aynı zamanda motivasyon gücü yüksek olabilir.

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Başak Burcu

Ay burcunuzun tepe noktasında bulunuyor. Bugün gizlenip saklanmak için hiç uygun değil. Kalabalıkların karşısına çıkabilir, bir ödül alabilir veya ufak çapta da olsa ün kazanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bir konuşmayı kusursuz hale getirmek için dikkat etmeniz gereken birkaç şey var: İyi başlamak, iyi bitirmek ve konuşmanızın ana hattını oluşturan gelişme kısmını eğlenceli ve kısa tutmak. “Bilinen en iyi yolla insanları etkilemek: Topluluk önünde konuşmanın incelikleri

Terazi Burcu

Uzmanlık alanınız olmayan bir konuda bir yetkili isme ihtiyacınız varsa, tam aradığınız kişiyi bulabilirsiniz. Bugün şanslı gününüzdesiniz.

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Akrep Burcu

Kariyer anlamında yenilik arıyorsanız şansınız oldukça yüksek. Stratejik bakış açınız sayesinde zafer sizin olacak.

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Yay Burcu

Eğer yakın zamanda birileriyle flört etmeye başladıysanız, işler sandığınızdan çok daha hızlı ilerleyebilir. Bir anda kendinizi heyecanlı bir aşk hikayesinin ortasında bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Duyguların sadece rasyonelleştirilmesi değil, bilinçli bir şekilde algılanması veya nitelendirilmesi de bir o kadar önemli ve karmaşıktır. Peki ya duygularımız bize hep doğruyu mu söyler? ¨Beynimiz kalbimizi kandırıyor olabilir mi?¨

Oğlak Burcu

Evinizi hızlıca dekore etme ve düzenleme konusundaki yeteneğinizi konuşturacağınız bir gün sizi bekliyor. Bu tür sıkıcı işleri eğlenceye dönüştürme becerinizin kıymetini bilmelisiniz.

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

Kova Burcu

Bir süredir üzerinde çalıştığınız yaratıcı fikri bugün projelendirmek için harika bir fırsat karşınıza çıkabilir. Bu fırsatın yarattığı ivmeyle birlikte kariyerinizde çok önemli bir atılım yakalayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni bir projeye başlarken, başarılı insanların farklı 12 davranışına göz atmayı unutmayın: ¨Başarılı insanların ortak özellikleri¨

Balık Burcu

Ailevi yatırımlarınız veya gayrimenkulle ilgili bir konu gündeme gelebilir. Eğer bir gayrimenkul satışı yapmak istiyorsanız, pazarlık gücünüz oldukça yüksek.

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!