17 Nisan 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Pluto’nun enerjisini arkanıza alarak iş hayatınızda önemli değişimler başlatabilirsiniz. Bu değişimler sizi geri kalan kariyer yolculuğunuz boyunca etkileyecek, güzel kapılar açabilir. 

Uplifers önerisi: Eğer hayatınızı mahvetmek istiyorsanız, bunun en kolay yolu negatif olmaktan geçiyor. Aynı şey iş hayatı için de geçerli. İş hayatı ister istemez hepimiz için zorlayıcı deneyimler getiriyor. Negatif bir bakış açısına sahip olduğunuzda ise bu deneyimler karşısında potansiyelinizi ortaya koymak zorlaşıyor ve hedefi olan, umutlu, tatmin edici bir iş hayatından gittikçe uzaklaşıyorsunuz. “İş hayatınızın kalitesini artırmak ve potansiyelinizi ortaya koymak için 10 etkili adım

Boğa Burcu

Devletle ilgili veya resmi konularla iligili bir iş üzerinde aylardır çalışıyor olabilirsiniz. Sonunda bu konu, sizin istediğiniz gibi bir noktaya ulaşıyor. Dilekleriniz gerçek oluyor. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

İkizler Burcu

Finansal istikrarınızı geliştirecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Finansal konulardaki yönetim becerinizin arttığını fark ediyorsunuz. Bu gücünüzü kutlamak iyi bir fikir olabilir. 

Uplifers önerisi: Ne kadar çok şeye sahibiz, hiç düşündünüz mü? Bizden önceki nesillere kıyasla bolluk, hatta fazlalık içinde yaşıyoruz. Ancak sahip olduklarımızla mutlu olma katsayımız giderek azalıyor. Peki bu durumu nasıl tersine çevirebiliriz? “Az parayla çok haz getirmeyi hedefleyen tutumlu hedonizm nedir?

Yengeç Burcu

İşinizle ilgili bir konuda, bir profesyonelin desteğine ihtiyacınız olabilir. Bu bir avukat, finans uzmanı veya asistan olabilir. Tam kafanızdaki gibi bir kişiyle karşılaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Aslan Burcu

Sağlığınızla ilgili konulara odaklanmak ve bu konuda ufak da olsa adım atmak iyi olabilir. Sağlıklı bir yaşam rutini oluşturmak için önünüzdeki engelleri tespit ederek işe başlayabilirsiniz. Gerekirse arkadaşlarınızdan veya bir uzmandan yardım alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmek yolunda ilham alabilmeniz için, Okinawa insanlarının sırlarına göz atabilirsiniz. ¨Dünyanın en uzun ömürlü insanlarından sağlıklı yaşam sırları¨

Başak Burcu

Kendinizi ifade etme ve başkalarınız ikna etme gücünü bugün adeta zirve yapıyor. Profesyonel hayatınızda başarıya ulaşmaya çok yakınsınız. 

Uplifers önerisi: Bir konuşmayı kusursuz hale getirmek için dikkat etmeniz gereken birkaç şey var: İyi başlamak, iyi bitirmek ve konuşmanızın ana hattını oluşturan gelişme kısmını eğlenceli ve kısa tutmak. “Bilinen en iyi yolla insanları etkilemek: Topluluk önünde konuşmanın incelikleri

Terazi Burcu

Bazen olayları anlamak için, biraz dışarıdan bakıp gözlem yapmak gerekir. Son zamanlarda yaşanan değişimleri gözden geçirerek hem özel hayatınızda hem de profesyonel hayatınızda daha net bir bakış açısına sahip olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayattaki mutluluğunuzun büyük bir bölümü düşünce şeklinizin nasıl olduğuna bağlıdır. Eğer yaşamınızda devamlı bir şeylerin ters gittiğini düşünüyor ve kendinizi öyle düşünmeye alıştırıyorsanız, olumsuz yöndeki düşünceleriniz var olan neşenizi, enerjinizi ve huzurunuzu da alıp götürür, dolayısıyla bir nevi kendinizi olmayan bir kaosun içine çekmiş olursunuz. Öncelikle şunu kabul etmelisiniz ki düşünce şeklinizi değiştirmezseniz, hayatınızda değişmesini istediğiniz her şey yerinde durmaya devam eder. “Hayatınızı daha huzurlu ve mutlu yaşamanızı sağlayacak 52 pozitif olumlama

Akrep Burcu

Ailevi ilişkilerinizle ilgili bazı şeylerin yeniden masaya yatırılması, belki biraz düzenlenmesi gerekebilir. Ailenizle ilişkilerinizi yapıcı bir şekilde düzenlemek istiyorsanız olgunlukla ve sabırla hareket etmelisiniz. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Yay Burcu

Kariyer yolculuğunuzda bazı değişiklikler yapmak için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirip onların peşinden gitmek için harika bir zaman! 

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Oğlak Burcu

Yöneticileriniz veya çalıştığınız sektördeki önemli kişilerin dikkatini çekebilir, saygınlığını kazanabilirsiniz. Bu, kendinizi daha güçlü hissetmenizi ve daha fazla sorumluluk almanızı sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Kova Burcu

Kapalı kapılar ardında yapacağınız pazarlıklardan çok güçlü ayrılabilirsiniz. Özgüveninizi yüksek tutun, sadece kendinizi düşünmek yerine herkesi kapsayan fikirlerin peşinden gidin ve stratejik olmayı unutmayın. 

Uplifers önerisi: Kararlılık, başarıya giden yolda yanınıza alabileceğiniz en değerli özelliklerden biridir. Kararlılığınızı ve inancınızı korumak için motivasyonunuzu canlı tutmayı ihmal etmeyin. “Motivasyonunuzu korumanın 20 etkili yolu

Balık Burcu

Yayıncılıkla ilgili bir alanda, bir iş arkadaşınızın fark ettirmeden size çok yardımcı olduğu ortaya çıkabilir. Bu arkadaşınıza dostluğunuzu ve sevginizi hissettirerek teşekkür edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!