17 Mayıs 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Finansal bir ödül kazanabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız proje veya tamamladığınız bir iş sayesinde ekstra bonus kazanabilir veya zam alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Boğa Burcu

Kişisel hedeflerinize ulaşmak için farklı yollar geliştirmeye çalışabilirsiniz. Sıkı çalışmanızın meyvelerini toplamaya hazır olun. Bu durum özgüveninizi de yükseltiyor. 

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. “Motivasyon kaynağı olarak ödül mü özgür irade mi?¨ sorusuna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

İkizler Burcu

Genelde her şeyi hızlı bir şekilde yaşamayı seviyor olabilirsiniz ancak şu sıralar en çok ihtiyacınız olan şey biraz sessizlik ve yalnız kalmak. Kendinizi yeniden şarj etmek, enerjinizi toplamak için biraz ara vermelisiniz. 

Uplifers önerisi: Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlemenin önemi¨

Yengeç Burcu

Sosyalleşmek, değer verdiğiniz arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirmek her zamankinden daha değerli olabilir. Yakın bir arkadaşınız sizin üzerinizde çok pozitif bir etki bırakabilir. 

Uplifers önerisi: Çene çalma ya da ayaküstü muhabbet olarak adlandırılabilecek minik sohbetler, içe dönük insanlar için eziyet olmakla beraber sosyalleşme açısından oldukça faydalı. Popüler olan her şeyin sırayla yerilmesi programı kapsamında bu sohbetlerin sıkıcı, sığ ve zaman kaybı olarak gösterildiği yazılar yazıladursun, diğer insanlarla bağ kurma ihtiyacımız hiç azalmıyor. Derin sohbetlere ya da samimi itiraflara olduğu kadar, havadan sudan etkileşimlere de ihtiyaç duyuyoruz. “Sosyalleşmenin ilk adımı: Ayaküstü sohbetler için kurtarıcı ipuçları

Aslan Burcu

İş yerinde gösterdiğiniz çaba karşılığını veriyor. Yaptığınız işler sayesinde değer verdiğiniz kişilerin gözünde ışıl ışıl parlamaya başlıyorsunuz. Yakın zamanda daha fazla tanınan bir kişi olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Başak Burcu

Sevdiğiniz bir kişiden veya bir süredir flört ettiğiniz birinden sürpriz bir teklif alabilirsiniz. Kısa da olsa bir yolculuk yapabilirsiniz ve bu yolculuk sizin için bazı şeylerin başlangıcı olabilir. 

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Terazi Burcu

Ortaklıklar, ortaklaşa yapılacak projeler önem kazanıyor. Eğer bir kredi başvurusunda bulunmanız veya projeniz için kaynak bulmanız gerekiyorsa, ailenizden bir destek görebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Akrep Burcu

Eğer bir ilişkiniz varsa, sevdiğiniz kişi size çok büyük bir sürpriz yapabilir. Heyecan verici gelişmelere hazır olun. Yakında çok olumlu haberler verebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Uzun zamandır yolunda giden bir ilişkiniz var ve ilişkiniz artık doğal akış gereği evliliğe gidiyorsa aklınızda pek çok soru işareti belirebilir. Çünkü evlilik, insanın hayatta aldığı en önemli ve riskli kararların başında gelir. “Evlilik kararı almadan önce kendinize mutlaka sormanız gereken sorular

Yay Burcu

Hem zihinsel hem de duygusal olarak işinizle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Gösterdiğiniz tüm çaba, ne kadar yorucu olsa da sizi gelecekteki başarılara hazırlıyor. Bu yüzden elinizden geleni yapmaya devam edin. 

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Oğlak Burcu

Eğer çocuğunuz varsa, hep birlikte eğlenceli bir geziye çıkabilir veya hafta sonu şehrin karmaşasından uzak bir program yapabilirsiniz. Organizasyon yeteneğinizi kullanarak onlara unutulmaz bir gün yaşatabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Çocuklarınızın enerjisini olumlu yöne çekerek, mutlu ve akıllı yetişmelerine yardımcı olun. Basit görünen değişiklikler bile çocuğunuzda büyük farklar yaratabilir. “Daha akıllı ve mutlu çocuklar yetiştirmenin 10 altın kuralı

Kova Burcu

Son günlerde eviniz ve sevdiklerinizi öncelikleriniz arasında ilk sıraya yerleştirmiş durumdasınız. Bu yüzden sevdiklerinizle, yakınlarınızla biraz daha fazla vakit geçiriyor olabilirsiniz. Tadını çıkarmaya bakın!

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Balık Burcu

Son günlerde kendiniz için ideal bir program yapmakla meşgul olabilirsiniz. Bunun için çok fazla aceleci davranmayın. Hedeflerinize ulaşmak için resmin bütününü biraz daha net görmeniz gerekebilir. 

Uplifers önerisi: Kendinizi durmadan bir şeyler için ya da birileri için kaygı duyarken veya kişisel endişelerinize kafa yorarken buluyorsanız ve bu durumdan yorulduysanız, öncelikle olumsuz bakış açınızı bir kenara bırakmalısınız. Kendinizle durmak bilmeyen savaşlar yaşamak, endişelerinizi azaltmanın aksine daha da artırabilir. “Hayata dair endişelerden uzaklaşmanın yolları

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!