17 Kasım 2016 günlük burç yorumları

6 Haziran 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Birini defalarca ipten almanıza rağmen karşınızdaki kişi hala hata yapmaya meyilli olabilir. Bir yerden sonra insanların hatalarından ders almaları için en dibi görmelerine izin vermeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. “Daha iyi bir dost olmak için yapmanız gerekenler

Boğa Burcu

Amaçlarınızı diğer insanlarla paylaşmak istiyor olabilirsiniz. Bir şeyler kafanızda dönüp dolaşıyor ve sizi yalnız bırakmıyor olabilir. Olumlu düşünüp, başarıya ulaşacağınıza inanırsanız elde edemeyeceğiniz hiçbir şey yok.

Uplifers önerisi: Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. ¨Kendimizle pozitif iletişim kurmanın önemi¨

İkizler Burcu

Gerilimli durumlar içerisindeyseniz rahat olmak her zaman sizin avantajınıza olabilir. Rahat olmayı başarırsanız kontrolü kaybetmeniz oldukça zor gözüküyor.

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Yengeç Burcu

Hayallerinize ulaşmaya çalışırken en büyük yardımcınız hayal gücünüz olabilir. Eğer kendi kafanızda güçlü duruma gelirseniz, dış dünyaya karşı güçlü bir duruş sergileyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Aslan Burcu

Uzun süredir hayatınızda olumlu bir şey olmayışı bunun sonsuza kadar süreceği anlamına gelmiyor. Bazen siz düşüncelerinizle bu negatifliği uzaklaştırabilirsiniz. Olumlu şeyleri istemeye başlarsanız ulaşmanız çok zor değil.

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği

Başak Burcu

Birisiyle bir alanda enteresan bir yarışa girmiş ve kaybedeceğinizi düşünebilirsiniz. Olayın tam ortasında yer alıp, acaba ben neredeyim diye düşündüğünüz için kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Kazanmaya sandığınızdan daha yakın olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İlk önce neyi iyi yaptığımızla başlamak gerekiyor işe. İşte bunun için en önemli yöntem “geri bildirim analizi.” Bu analiz; birçok başarılı yönetici tarafından, çalışanların güçlü yönlerini keşfetmek için kullanılan bir araçtır. ¨Kendimizi nasıl tanır ve yönetiriz?¨

Terazi Burcu

Bugünlerde etrafınızda bir pozitif enerji sezebilirsiniz. Bu enerji dolayısıyla gerçekleşmesini umduğunuz şeyler doğrultusunda hareket ederseniz, ulaşmamanız için hiçbir neden gözükmüyor.

Uplifers önerisi: Hayalinizdeki kişiye ulaşmanın, resmettiğiniz hayatı yaşamanız zor değil. Kişisel gelişimin, kişinin ideal benliğine ve hayalindeki yaşama ulaşmasındaki etkilerini ve bu ideal resme ulaşmanıza yardımcı olacak önerilerimize bir göz atabilirsiniz. “Kişisel gelişim hayatınızı nasıl değiştiriyor?

Akrep Burcu

Yakın çevrenizdeki birisi bazı hedeflerinizden vazgeçmeniz gerektiğini söylemiş olabilir. Geçmişte size doğru tavsiyeler vermiş olsa bile, bu kişinin her söylediğini kesin doğru olarak kabul etmemelisiniz. Kalbinizi dinleyip ona göre hareket etmelisiniz.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Yay Burcu

Hayatınızda bir şeylerin gerçekleşmesi için çok özel, kararlı ve karışık bir plana ihtiyacınız olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Yanılıyorsunuz, bu hayalinizin gerçekleşmesi için altıncı hissinize kulak vermeli ve gönlünüzden geçeni dinlemelisiniz.

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin¨

Oğlak Burcu

Hayatı boyunca sizi idol olarak gören birisinini sizin tavsiyelerinize ve yardımlarınıza ihtiyacı olabilir. Karşınızdaki kişi çıkmazlardaysa ona bir çözüm yolu olabileceğini belirtmeniz bile yeterli olacaktır.

Uplifers önerisi: Yetersiz kaldığınız konularda yardım isteyebilmek, başarıyı yakalamanıza yardımcı olacak özellikler arasındadır. Kendinizi bu konuda geliştirerek, problemlerin üstesinden daha kolay gelebilirsiniz. “Yardım istemek güçsüzlük değildir

Kova Burcu

Bir karar vermeniz adına birileri tarafından baskı görüyor olabilirsiniz. Vereceğiniz alternatif kararlar sizi mutlu etmiyor ise bu olaydan tamamen uzaklaşarak kendinizi korumaya alabilirsiniz. Uzaklaşın.

Uplifers önerisi: Kendinizi durmadan bir şeyler için ya da birileri için kaygı duyarken veya kişisel endişelerinize kafa yorarken buluyorsanız ve bu durumdan yorulduysanız, öncelikle olumsuz bakış açınızı bir kenara bırakmalısınız. Kendinizle durmak bilmeyen savaşlar yaşamak, endişelerinizi azaltmanın aksine daha da artırabilir. “Hayata dair endişelerden uzaklaşmanın yolları

Balık Burcu

Daha fazla üzerine gitmek istediğiniz bir yeteneğiniz olabilir. Bu yeteneğinizden para kazanabileceğiniz hiç aklınıza geldi mi? Tutkunuzdan para kazanma şansınız beklediğinizden daha çok olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni projeler üzerine çalışmak, kendinize uygun hobilerle vakit geçirmek uzun vadede ufkunuzu açacaktır. ¨Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!