17 Eylül 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Arkadaşlıklar, finansal konular veya yatırımlarla ilgili konularda kendinize biraz zaman tanımalısınız. Beklentilerinizi düşük tutun ve enerjinizi önünüze çıkan engellerle mücadele etmek için kullanın. 

Uplifers önerisi: Yolumuza çıkan engeller, çoğu zaman bizi cesaretsizliğe sürükler. Bu noktada yapmamız gereken aslında çaresiz hissetmek değil, bakış açımızı değiştirmek olmalıdır. ¨Engelleri aşmanın yolu: Cesur olmak¨

Boğa Burcu

İstikrarlı davranmaya, kararınızdan şaşmamaya ve biraz yavaşlayıp mevcut konumunuzu korumaya odaklanın. Başkalarıyla farklı düşüncelere sahip olabilirsiniz. Bunun normal olduğunu unutmayın. 

Uplifers önerisi: Fikir ayrılıkları yaşamak, her ilişkide olan, normal bir durumdur. Eğer bu fikir ayrılıklarını birbirinizi geliştirmek için kullanırsanız, faydalı bile olabilir. Fikir ayrılığı yaşamak, karşınızdaki insanın size yeni bir şeyler katabileceğini gösterir. Bu yüzden ilişkinizde görüş ayrılıklarını konuşarak, sakin bir dille çözmek çok etkili sonuçlar yaratabilir. “Mutlu ilişkiye giden yol, fikir ayrılıklarında sağlıklı bir iletişim kurmaktan geçiyor

İkizler Burcu

Biraz yalnız kalmaya ve eğer mümkünse bugün evden çalışmaya gayret edin. Mutlaka seyahat etmeniz gerekiyorsa, rahat kıyafetler giydiğinize ve eklemlerinizi koruduğunuza, işleri aceleye getirmediğinize emin olun. 

Uplifers önerisi: Birazcık yavaşlayıp sezgilerinize kulak verirseniz, size doğruyu olduğu gibi gözlerinizin önüne serecek, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sizi uyaracak ya da insanları anlamak ve iletişim kurmak konusunda size yeni yollar gösterecektir. ¨Özel hayatımızda sezgilerin yeri¨

Yengeç Burcu

Öfkenizi kontrol etmeye ve verimsiz sohbetlerden uzak durmaya çalışın. Enerjinizi meditasyona, bir şeyler okumaya, kendinizle baş başa kalmaya harcayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Önemli toplantılara gireceğiniz günlerde, geleceğinizi etkileme ihtimali olan durumları en etkili şekilde değerlendirmek için sakin olmalısınız. “Durun ve sadece nefes alın

Aslan Burcu

Uranüs ve Mar arasındaki uyumsuzluk gittikçe büyüyor. Kariyerinizle ilgili beklenmedik bir gelişme yaşanabilir ve bu durum evinizde fikir ayrılıklarına neden olabilir. 

Uplifers önerisi: Zaman zaman kızdığınız, tansiyonu artıran veya hak etmediğinizi düşündüğünüz olaylar yaşayabilirsiniz. Önemli olan ise, tam bu noktalarda nasıl tepki verdiğinizdir. Buradaki sinir, aslında bu anlarda sizi ele geçiren “fevri, asabi, sınır tanımaz” tarafınızı tanımlayabiliyor. Öyle ki ego etkisi ile belki o an, sadece kızgınlıkla ortamı ve ilişkileri tartmadan siniriniz doğrudan dışarıya çıkabiliyor. “Yoga felsefesi ile 5 dakikada sinirlerinize hakim olmanın yolları

Başak Burcu

İş yerindeki olası anlaşmazlıkları engellemek için önemli toplantılarınızın saatini yeniden programlayabilirsiniz. Yöneticinizden birkaç gün evden çalışmak için izin istemek de bir çözüm olabilir.  

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

Terazi Burcu

Ailenizle ilgili finansal bir sorun ortaya çıkabilir. Eşinizle birlikte bu sorunun üstesinden gelmek için bazı fedakarlıklarda bulunmanız gerekebilir. 

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Akrep Burcu

Evlilik alanındaki Uranüs, yarından itibaren Mars ile kapışıyor. Ağzınızdan çıkan kelimelere biraz daha dikkat etmekte fayda var. İstemeden söylenen sözler, kırgınlıklara neden olabilir. 

Uplifers önerisi: Partnerinizle aranızda tartışmaya sebep olan konularda direk tartışmak yerine ona kendinizi açıklamaya çalışın. Örneğin ev işlerine yardımcı olmadığı için partnerinize sinirlenip kavga etmek ya da ev işlerinin paylaşılmasının neden önemli olduğunu ve sizin için ne anlam ifade ettiğini açıklamak tamamen hoşgörü yeteneğinizle ve kişisel tercihinizle alakalı bir durum. “İlişkinizi uzun süreli kılmanın sihirli formülü: Hoşgörü

Yay Burcu

Mars ve Uranüs arasındaki uyumsuzluk sizi de etkisi altına alıyor. Yazılı bir proje veya iletişimle ilgili bir konuda iş arkadaşlarınızla aranızdaki tansiyon yükselebilir. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların en önemli özelliklerinden biri takım çalışmasına önem vermeleridir. Ekip başarısı ise süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. “İş yaşamında ekip çalışmasının önemi

Oğlak Burcu

Eğer çocuğunuz varsa, onunla ilgili beklenmedik bir masraf çıkabilir. Aile üyelerinden biri, sizin sandığınızdan çok daha pahalıya mal olacak yeni bir aktiviteye başlamak isteyebilir. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Kova Burcu

Kişisel isteklerinizi veya kendi bakış açınızı kabul ettirmek istiyorsanız, daha barışçıl bir strateji izlemelisiniz. Yavaşlamalı, başkalarının söylediklerine kulak vermeli ve çatışmadan kaçınmalısınız. 

Uplifers önerisi: Yavaşlamak ve iç sesimizi dinlemek; gerçek fikirlerimizi ve hislerimizi anlamamıza yardımcı olarak, doğru adımlar atmamızı sağlar. Bu, özellikle özel hayatımız ve ilişkilerimizle ilgili konularda göz ardı etmememiz gereken bir durumdur.¨İlişkileriniz konusunda göz ardı etmemeniz gereken 5 his¨

Balık Burcu

Hassas bir sağlık sorunundan bahsediyorsanız, detayları başkalarıyla paylaşma konusunda biraz daha dikkatli davranmalısınız. Aradığınız desteği bulamadığınız zaman üzülebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Arkadaş sandığınız insanların en azından yarısının sizi arkadaş olarak gördüğünü mü düşünüyorsunuz? Belli ki birçoğumuzun içgüdüleri, tahminleri ve sezgileri gerçeklerden çok uzak. “Arkadaş sandığınız kişiler acaba sizin gerçekten arkadaşınız mı?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!