17 Ekim 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Eğer uzun süredir devam eden bir ilişkiniz varsa ve bazı şeyleri daha sonra çözmek üzere askıya aldıysanız, artık kartları açık oynamanın zamanı gelmiş olabilir. Siz kalbinizi dürüstçe açarsanız, karşı taraf da aynı şeyi yapacaktır. 

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım

Boğa Burcu

Eğer yeni bir egzersiz programına başladıysanız, bunu tüm hayatınıza yaymalısınız. Dengeli beslenmeli, uyku saatlerinize dikkat etmelisiniz. Gerekirse bu konuda bir uzmandan destek alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Söz konusu yemek yemek olduğunda, her ne kadar farkında olmasak da, bırakılması güç alışkanlıklara sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu alışkanlıklardan bazıları vücudunuz için faydalıyken (her sabah kahvaltı etmeden evden çıkmamak gibi), bazıları da kötü alışkanlıklar olabilir (tabağınızı silip süpürmek gibi). Beslenme alışkanlıklarının çoğu çocukluk yaşlarında edinilmiş olsa da, yetişkinlik döneminde bu alışkanlıkları değiştirebilmek mümkün. “Sağlıklı kilo vermek için doğru ve dengeli beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmenin yolları

İkizler Burcu

Eğer son dönemde çok fazla çalıştığınızı düşünüyorsanız, biraz ara verip kendinize vakit ayırmak iyi olabilir. Sizi mutlu edecek, eğlendirecek aktivitelerde bulunabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Yengeç Burcu

Aile büyüklerinizin size ihtiyacı olabilir. Anneniz veya babanız için doktor randevusu almanız, onlara eşlik etmeniz veya onların hayatına dair şeylerle ilgilenmeniz gerekebilir. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Aslan Burcu

Hayattaki iş dışındaki hobileriniz, hedeflerinizle ilgili araştırma yapmak ve bunun üzerine eğilmek için güzel bir gün. Kendinizi tatmin edecek aktivitelere vakit ayırmak size çok iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza ya da ailenize iyi davrandığınız kadar kendinize de iyi davranıyor musunuz? Son dönemde yapılan araştırmalar; hayatımıza mola verip, kusurlarımızı kabul etmenin daha sağlıklı bir yaşam için atılacak ilk adım olması gerektiğini gösteriyor. “Psikolojik araştırmalarda yeni dalga: Kendinize iyi davranın

Başak Burcu

Bir süredir göz koyduğunuz ufak tefek şeylere para harcamak size kendinizi iyi hissettirebilir. Bazen alışveriş yapmak sadece eğlenceli değil aynı zamanda terapötik bir etkinlik olabilir. 

Uplifers önerisi: Sektörlerin farklı alanlarına dair fikir sahibi olabilmek ve sektörün önde gelen isimlerinin fikirlerine yer verebilmek için başlattığımız Follow Up köşesinde, moda sektörünün önde gelen isimleriyle alışveriş alışkanlıkları üzerine konuştuk: ¨Moda sektörünün alışveriş alışkanlıkları¨

Terazi Burcu

Mars hala Terazi burcunda olduğu için özgüveninizi çevrenizdekilere gösterebilirsiniz. Etrafınızdakiler, sizin söylediklerinizi dinlemek için dikkat kesilebilir. 

Uplifers önerisi: Yeni biriyle tanıştığınızda, karşınızdaki insanla ilgili bir fikir edinmeniz 1 saniyeden bile kısa bir zaman alıyor. Bu kadar kısa sürede oluşan ilk izlenimin sonradan değişmesi oldukça zor; fakat karşınızdaki kişiye doğru bir izlenim vermenize yardımcı olacak uygulamalara bu noktada başvurabilirsiniz. “Karşınızdaki insanı etkileme sanatı: Doğru ilk izlenim bırakma yöntemleri

Akrep Burcu

Spiritüel konularla ilgilenebilir veya biraz kendi kendinize kalıp zihninizi dinleyebilirsiniz. Hayattaki bir sonraki hamlenizi planlamadan önce biraz kendinizle vakit geçirmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

Yay Burcu

Yakın zamanda bir arkadaşınızla ciddi bir tartışma yaşamış olabilirsiniz. Bazen arkadaşlıkları askıya almak, biraz ara vermek daha iyi bir fikir olabilir. 

Uplifers önerisi: Arkadaş sandığınız insanların en azından yarısının sizi arkadaş olarak gördüğünü mü düşünüyorsunuz? Belli ki birçoğumuzun içgüdüleri, tahminleri ve sezgileri gerçeklerden çok uzak. “Arkadaş sandığınız kişiler acaba sizin gerçekten arkadaşınız mı?

Oğlak Burcu

Bir Oğlak burcu her zaman başarıya ulaşmak için başkalarından daha fazla çalışır. Sizin bu azminiz, yöneticilerinizin ve önem verdiğiniz kişilerin dikkatini çekmeyi başarıyor. 

Uplifers önerisi: Leipzig Üniversitesinde yapılan bir araştırmada, sabah erken kalkan insanların daha aktif olduğu sonucuna ulaşıldı. Fakat bunun etkili olabilmesi için sadece sabah erken kalkmak yetmiyor. Bunun yanı sıra olumlu bir düşünce şekli oluşturmalı ve yapılması gerekenleri herkesten önce yapmalısınız. “Başarılı insanların sahip olduğu 7 sabah rutini

Kova Burcu

Eğer yeni bir eğitim programına katıldıysanız, bu tempo size biraz ağır gelmiş olabilir. Kendinizi fazla yorgun hissediyorsanız, dinlenmek için her zamankinden fazla vakit ayırmalısınız. Zihin yorgunluğu bedensel yorgunluktan daha fazla etki yaratabilir. 

Uplifers önerisi: Son zamanlarda kendinizi sürekli yorgun hissediyorsanız bunun iş yoğunluğu dışında da sebepleri olabilir; ¨Kendinizi sürekli yorgun hissetmenizin sebepleri ve çözüm önerileri¨

Balık Burcu

Yaptığınız işteki başarınız ve ününüz artıyor olabilir ancak geliriniz buna paralel şekilde artış göstermeyebilir. Finansal konularda bir uzmandan tavsiye almak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!