17 Ekim 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Muhasebecinizle bir araya gelip, iş yeri giderlerinizi dikkatlice incelemenin vakti gelmiş olabilir. Özellikle harcamalar ve vergiler konusuna özen göstermelisiniz. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Boğa Burcu

İş hayatında yeni bir ortaklık kurma aşamasında olabilirsiniz. Hem siz hem de karşı taraf, 5 Kasım’a kadar birbiriniz hakkında araştırma yapmakla meşgul olma ihtimaliniz yüksek. 

Uplifers önerisi: Daha güvenli adımlar atabilmek için, hata yaptığınızı fark ettiğinizde, geri adım atmaktan çekinmeyin. Yaşadıklarınızı tecrübe olarak görün ve kendinizi geliştirin. “Daha verimli çalışmanın yolları

İkizler Burcu

Araştırma konusunda büyük başarılar elde edebilirsiniz. Kimselerin bilmediği derin konulara dalarak, geleceğinizi belirleyecek kadar önemli bilgiler edinebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

Yengeç Burcu

Bir yakınınız sizinle önemli bir konuda konuşmak isteyebilir. Karşınızdaki kişiye aradığı samimiyeti sunarsanız, onun kendini daha kolay ifade etmesini sağlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Zor durumda olan ve yardımınıza ihtiyaç duyan yakınlarınıza yardım etmeyi ihmal etmeyin. Onlara vakit ayırarak, değerli olduklarını gösterin. “Asla pişman olmayacağınız 53 şey

Aslan Burcu

Bugünlerde evinizle ilgili konular sizi epey meşgul edebilir. Özellikle yeni ev arıyorsanız veya önemli bir tadilata kalkışmak üzereyseniz, bu konuya biraz daha vakit harcamanız gerekebilir. 

Uplifers önerisi: Evinizde değişiklik yapmak istediğinizde, aklınıza gelen ilk şey, eşyalarınızı yenilemektir. Ancak yeni bir şeyler almadan da evinizin havasını değiştirmeniz mümkün.¨Evinizin havasını değiştirecek masrafsız öneriler¨

Başak Burcu

Merkür, burcunuzun mesaj sektörüne doğru ilerliyor. 5 Kasım’a kadar iletişim alanında attığını her adım, yumuşak bir geçiş süreciyle birlikte başarılı bir sonuca ulaşabilir.

Uplifers önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili birkaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. “Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri

Terazi Burcu

Finansal konularda bazı sıkıntılarla veya çıkış yolunu bilemediğiniz durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bir arkadaşınız, ortağınız veya bir yakınınız bu zor durumdan kurtulmak için size çıkış yolunu gösterebilir. 

Uplifers önerisi: Gerçekten ‘paranın değerini bilen’ insanlar, ister zengin diye isimlendirin ister fakir olarak, yine de para hesabını hepimizden fazla düşünüyorlar. “Param var evet, almamayı seçiyorum yine evet!

Akrep Burcu

Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi başkalarına anlatmak için karşınıza önemli fırsatlar çıkabilir. Düşüncelerinizi paylaştıkça, yeni insanların ilgisini çekebilir ve böylelikle çevrenizi genişletebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Aslında mükemmeliyetçilik korkunun çok güzel maskelenmiş bir versiyonu; kökleri çoğu zaman suçluluk ve utanca dayanan sosyal ve psikolojik bir duygu ve düşünce durumu. Bu, bitip tükenmeyen imkansız arayış, yakalanması imkansız kovalama zamanla kişide istediği yere varamamaktan kaynaklanan sonsuz bir tatminsizlik hissini doğurabilir. “Mükemmeliyetçiliğin hayatınızı paralize etmesini azaltmanın 6 yolu

Yay Burcu

Önemli bir kişiyle kimse bilmeden stratejik konuşmalar yapabilirsiniz. Bu konuştuklarınız, özellikle 5 Kasım’dan sonra çok daha önemli hale gelebilir. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Oğlak Burcu

Bir yakınınız veya bir arkadaşınız zorlu bir sınavdan geçiyor olabilir. Her ne kadar ona yardım etmeyi çok isteseniz de elenizden gelen en iyi şey onu dinlemek ve sadık bir dost olduğunuzu göstermek. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Kova Burcu

Bugünlerde paylaştığınız bir sunum, karşınızdaki kişilerin büyük beğenisini toplayabilir. Patronunuz sizin fikirlerinizi daha fazla duymak isteyebilir. Artık sesinizi çıkarmanın vakti geldi. 

Uplifers önerisi: İş dünyasında fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür. Eşi benzeri görülmemiş verilerin hızlıca paylaşıldığı bir bilgi toplumunda yaşıyoruz ve bu toplumda PowerPoint slaytlarını okumak, neredeyse en büyük günahlardan biri olarak görülüyor. “İçinizdeki sunum dehasını ortaya çıkarmanın 7 yolu

Balık Burcu

Eğer yarıda bıraktığınız bir eğitimi tamamlamayı veya uzun süredir gitmek istediğiniz o kursa yazılmayı düşünüyorsanız tam sırası olabilir. Kendinize güvenin ve başaracağınıza inanın. 

Uplifers önerisi: Yeni şeyler öğrenirken hafızanızı doğru kullanarak öğrenme sürecini hızlandırabilirsiniz. ¨Hafızanızı geliştirmenin yolları¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!