17 Aralık günlük burç yorumları

17 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları
17 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Önemli bir anlaşma ya da hukuki bir konuda yaşayacağınız problemler yüzünden gergin anlar yaşayabilirsiniz. Yaşayacağınız stresle başa çıkabilmeniz ve sakinliğinizi korumanız önemli.

Uplifers önerisi: İş ortamı stresin ortaya çıkmasına elverişli bir ortamdır. İş yerindeki stres faktörlerini ortadan kaldırmak için uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’nun önerileri; ¨İş yerinde stresle nasıl başa çıkılır?¨

Boğa

Finans alanında gelişmelerin yaşanacağı bir gün olacak. Ekstra mesailerinizden ya da yaptığınız özel bir projeden finansal destek sağlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

İkizler

Gelirinizle ilgili yapmış olduğunuz planlarda değişiklik yaratacak bir gelişme söz konusu olabilir. İşinizle ilgili gelişmeler yaşadığınız bu dönemde kişisel gelişiminize katkıda bulunacak organizasyonlara katılmayı ihmal etmemelisiniz.

Uplifers önerisi: Kişisel gelişiminize katkıda bulunması için uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’nun kişisel gelişim eğitimlerinden faydalayanabilirsiniz.

Yengeç

Kendinizi başka insanlara yardım etme ve sosyal sorumluluk projelerinde yer alma isteğiniz olabilir. Birikiminizi başka insanlarla paylaşıyor olmak manevi açıdan sizi besleyecektir.

Uplifers önerisi: Yeni projeler gerçekleştirdiğiniz bu dönemde, başkalarına yardım etmeyi de düşünebilirsiniz. İyilik yapabilen ve başkalarının hayatında küçük dokunuşlarla büyük değişiklikler meydana getirebilen kişiler kendilerini daha işe yarar ve mutlu hissederler.¨Can yeleği içimizdedir: İyilik devrimine katılın.¨ 

Aslan

Herhangi bir akademik kariyer hedefiniz ya da kariyerinizde yükselme yaşama isteğiniz varsa, bugün bu konuda bir gelişme yaşayabilirsiniz. Alacağınız sevindirici haberler sizi motive edecektir.

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. Motivasyon kaynağı olarak; ¨ödül mü özgür irade mi? ¨ soruna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Başak

Bu aralar finansal anlamda yaşadığınız sıkıntılar gündeminizi meşgul edebilir. Yapacağınız yatırımların planladığınız gibi gitmeyecek olması stres yaşamanıza sebep olabilir.

Uplifers önerisi: Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak, güvenli ve rahat bir yaşam sürmenin anahtarlarındandır. Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır. ¨Para biriktirmenize yardımcı olacak ipuçları¨

Terazi

Olaylara pozitif bir bakış açısıyla yaklaşmanız hayatınızda umduğunuzdan daha fazla değişiklik yaratacaktır.  Değişime ve gelişime açık olmanız, kişisel gelişiminiz için faydalı olacaktır.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası“

Akrep

Her ne kadar partnerinizin memnuniyetinin sizin sorumluluğunuz olduğunu hissediyor olsanız da, kendi istekleriniz ve ihtiyaçlarınızın da bilincinde olmanızda yarar var.

Uplifers önerisi:  İlişkide var olan bağımlılık sağlıksız olup, hem bağımlı olan kişiye, hem de bağımlı olunan kişiye zarar verir. Bağımlı olan taraf kaygılı ve depresif olurken, bağımlı olunan kişi de üzerinde bir baskı hisseder. ¨İlişkilerde bağımlılık¨

Yay

Ailenizle bir araya gelmek ve eski fotoğraflara bakarak geçiminizi hatırlamak size iyi gelecektir . Nostaljik saatler, keyfinizi yerine getirebilir.

Uplifers önerisi: Ailenizle bağlarınızın kuvvetli olması, problemlerinize geçici çözümler bulmak yerine, kalıcı çıkış yolları bulmanıza yardım eder. ¨Aile içi iletişimin önemi¨

Oğlak

Bugün, partnerinizden gelecek önerileri dikkatli dinlemenizde fayda var. Dışarıdan bir bakış açısı, ihtiyacınız olan yaklaşımı sağlayabilir.

Uplifers önerisi: İlişkide iyi olanı görmek önemlidir, çünkü sevmek iyiyi görmektir. Kötüyü gördüğünüzde kötü hisseder ve bu kötü histen, yani kişiden kaçmaya çalışırsınız. ¨Yaşam koçu Hande Akın ile ilişkiler üzerine¨

Kova

Bugünlerde seyahat ediyorsanız ya da belirli bir konuda cevaplar arıyorsanız, keyifli zaman geçiriyor olabilirsiniz. Araştırma yapmak keyfinizi yerine getiriyor.

Uplifers önerisi: Dünyanın size sunduğu güzelliklerin tadını çıkarabilmek için, bol bol seyahat edin. Seyahat etmek ve farklı kültürleri keşfetmek, hayata olan bakışınızı değiştirir. Seyahat önerileri için ; ¨Explore Up¨ kategorimize göz atın.

Balık

Bugünlerde, ders vermek ve öğretmek konusunda ne kadar başarılı olduğunuzu fark edebilirsiniz. Anlattıklarınızın anlaşıldığından emin olun.

Uplifers önerisi:  Başarıya ulaşmış olan kişilerin sırlarından biri, ne söyledikleri kadar nasıl söylediklerine de önem vermeleridir. Çünkü aslında iletişim, konuşmadığınız ve hatta farkında olmadığınız zamanlarda da devam eder. ¨Vücut dilini doğru kullanmak için ipuçları¨

 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!