16 Temmuz 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Yaptığınız işle çok mutlusunuz. Şu sıralar işiniz hayatınızdaki en önemli şey olabilir ve özel hayatınızı biraz geri plana atabilirsiniz. Dengeyi kaybetmemeye çalışın. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Boğa Burcu

Bugün gönül meselelerine yoğunlaşabilirsiniz. Bir önceki ilişkinizde yaptığınız yanlışları fark edebilir, yeni bir flörtünüz varsa bu sefer aynı hataları yapmamaya özen gösterebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kapanmış kapılar ve işte o bizim bugün bitmiş olan genel olarak dışarıdan bakıldığında “başarısız” diye isimlendirdiğimiz, “bir hataydı” veya “çoktan bitmesi gerekiyordu” dediğimiz ilişkilerimiz bugünümüzü nasıl etkiliyor? Bunu hiç düşündünüz mü? “Geçmişin başarısız ilişkilerini bugüne dönüştürmeye: Hayat beni aşka inandır!

İkizler Burcu

Etrafınızı düzenlemenin veya evinizde bazı değişiklikler yapmanın zamanı geldi de geçiyor. Bugün bu tür işleri halletmenin tam zamanı. Vaktinizi iyi değerlendirin. 

Uplifers önerisi: Çalışma alanınızın yeri ve düzeni, çalışma sisteminiz üzerinde oldukça etkili. Yeterince ışık alan, kendinizi rahat hissedeceğiniz bir ortamda çalışmak kadar, kullandığınız malzemelerin dikkatinizi dağıtmaması ve sizi iş konusunda isteklendirmesi gerekiyor. “10 adımda çalışma alanınızı düzenleyin

Yengeç Burcu

Eğer önünüzdeki bir yazıyı yeniden düzenleme, revizyon yapma, kendinizi ifade biçiminizi geliştirme gibi bir düşünceniz varsa, bugün buna yoğunlaşmanın tam zamanı. Sandığınızdan daha hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Size herhangi bir konuda yapılan eleştirilerin kişisel gelişiminize katkı sağlayacak bir şekle dönüştürülebilirsiniz. “Yapılan eleştirilerin kişisel gelişiminize katkıda bulunması için izlemeniz gereken 8 adım

Aslan Burcu

Gelir düzeyinizle ilgili bazı endişeleriniz varsa, bu konuda bir adım atmanın tam sırası olabilir. Yeteneklerinizi kullanarak kendinize ek gelir yaratabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Başak Burcu

Kalbinizle duygularınız arasında büyük bir uyum söz konusu. Duygularınızı açıkça ifade etmek, kalbinizin kapılarını aralamak için doğru zaman. 

Uplifers önerisi: Başkalarının hakkınızdaki düşünceleri ve öngörüleri her zaman gerçekleri yansıtmayabilir. Mutlu olabilmek için kendi isteklerinizi ve hedeflerinizi belirlemeniz gerekir.¨Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Terazi Burcu

Eğer günlük karmaşadan uzak kalıp, kendinizi biraz deşarj etmeye ihtiyacınız varsa bunu daha fazla ertelemeyin. Deniz kıyısına gidin, yeşillik bir yere gidin, kendinizle baş başa kalmaya çalışın. 

Uplifers önerisi: Belki ‘bir dakika’lık bir zaman dilimi, kendinizi iyi hissetmenizi sağlamak için size çok kısa geliyordur. Ama bugün başlayacağınız bir dakikayla meditasyonun olumlu etkilerini görüp, ilerleyen günlerde bu zamanı üç, beş belki on dakikaya çıkarmak isteyebilirsiniz. “Sadece bir dakikalık meditasyon ile farkına varacağınız 9 şey

Akrep Burcu

İş arkadaşlarınızla iş dışında da keyifli vakit geçirebilirsiniz. İyi bir ekip olmak, aynı zamanda iyi arkadaş olmayı gerektirir. Bunun kıymetini bilin. 

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Yay Burcu

Profesyonel hayatınızda önemli başarılar yakalayabilirsiniz. Bu başarınızın simgesi olarak, sizin için çok değerli bir ödüle layık görülebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İş yerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

Oğlak Burcu

Tatile çıkmadan önce her bir detayı en ince ayrıntısına kadar planlamanın tadını çıkarın. Bu hem rahatlamanıza hem de tatilden alacağınız keyfi maksimuma çıkarmanıza yardımcı olur. 

Uplifers önerisi: Turkuaz rengi denizleri, incecik kumlarıyla cennetten bir köşe tabirinin hakkını veren Türkiye’de tatil yapmak için birçok yer var. “Bu yaz tatilinizde kesinlikle keşfetmeniz gereken Türkiye’deki saklı rotalar

Kova Burcu

Bugünlerde önemli bir yatırım yapmayı, bir gayrimenkul satın almayı düşünüyorsanız şanslı zamanınızdasınız. Yakınlarınız sizin için her türlü detayla ilgilenebilir, size hayatı kolaylaştırmak için yardımcı olabilir. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Balık Burcu

Yakınlarınızdan biriyle kurduğunuz ilişkiye odaklanabilirsiniz. Karşınızdaki kişiyle aranızı sıcak tutmak için yapacağınız her şey, sizi çok mutlu edebilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. “Daha iyi bir dost olmak için yapmanız gerekenler

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!