16 Ocak 2014 günlük burç yorumları

16 Ocak 2014 günlük burç yorumları
16 Ocak 2014 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bugün özgüveninizin yüksek olduğu bir gün olacak. Yeni insanlarla tanışmak ve sosyal yönünüzğ gğçlendirmek için uygun bir gündesiniz. Konuşmayı planladığınız özel biri ya da özel bir konu varsa, bugün bu konu hakkında istediğiniz kişiyle konuşabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Her nerede olursanız olun, karşınıza çıkan partner adayını etkileyebilmek için önce kendinizi etkilemeniz şart. Özgüveninizi yükseltecek öneriler için; “Daha seksi hissetmenin yolları”

Boğa Burcu

Bugünü kendinizi geliştirebileceğiniz aktivitelere ayırabilir, modunuzu ve enerjinizi yükselteceğini düşüneceğiniz uğraşlarla meşgul olabilirsiniz. Dış görünüşünüzle ya da stilinizle ilgili değişiklikler yapmak istiyor olabilirsiniz. Bugün bu değişiklikler için uygun bir gün olacak.

Uplifers önerisi: Yeni sezona girerken, giyim ve stil önerileri sunduğumuz Style Up kategorisine göz atabilir, kombin önerilerinden ilham alabilirsiniz.

İkizler Burcu

Bugünü nasıl geçireceğinizle ilgili planlarınız henüz netlik kazanmamış olabilir ancak sosyal yönden aktif bir gğn geçireceksiniz. Gireceğiniz ortamlar ya da tanıyacağınız yeni kişiler, size farklı fırsatlar sunabilir.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Yengeç Burcu

Bugün kariyeriniz konusunda olumlu gelişmelerin yaşanabileceği bir gün olacak. Kendinizi geliştirebileceğiniz eğitim fırsatları yakalayabilir ya da size kariyeriniz konusunda avantaj sağlayabilecek yeni insanlarla tanışsabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni fırsatlar keşfedebilmek, farklı seçeneklerinizi görebilmek ve fark yaratabilmek için, yaratıcılığınızı beslemekten çekinmeyin. “Mutluluk manifestosu“

Aslan Burcu

Bugün partnerinizle ya da arkadaşlarınızla zaman geçirmek size kendinizi iyi hissettrebilir. Sosyal yönünüzü güçlendirmek istediğiniz zamanlar olması nedeniyle farklı gruplarla dışarı çıkabilir ya da arkadaşlarınızı evinize davet edebilirisniz.

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızı evinize davet ederek mutfaktaki marifetlerinizi de gösterebilirsiniz. ¨Düşük kalorili kokteyller¨ile ¨sağlıklı aperatifler¨ hazırlayarak keyifli bir gece için hazırlık yapın.

Başak Burcu

Bu aralar duygusal açıdan hiç olmadığınız kadar yoğun anlar yaşayabilirsiniz. Duygu yoğunluğu yaşadığınız konuları çevrenizdekilerle paylaşmamanız, içinden çıkamayacağınız problemlerle tek başınıza mğcadele etmenizi gerektirebilir ve bu durum sizin için ruhsal açıdan yıpratıcı sonuçlar doğuabilir.

Uplifers önerisi: Bazen, olaylar kontrolümüzden çıkar, duygusal dengemiz anlık değişkenlikler gösterir. Böyle durumlarda her şeyi yerli yerine oturtmak için yapacağımız küçük dokunuşlar yeniden dengemizi yakalamamızı sağlayabilir. Prof. Dr. Barton Goldsmith’in önerdiği günlük 10 ruhsal fitness egzersizine bir göz atabilirsiniz.

Terazi Burcu

Bugünü sizin için özel olan biriyle geçirmek isteyebilirsiniz. Artan özgüveniniz ve cesaretiniz sayesinde ilginizi çeken insandan olumlu geri dönüşler almanız söz konusu olabilir. Bugün bu insanla biraraya gelebilmek için farklı buluşma planları yapabilirisiniz.

Uplifers önerisi: Partnerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir buluşma planlamak oldukça zor. Planlarınızı yaparken, partnerinizi tanıyor olmanız ve ilişkinizin gidişatının bilincinde olmanız kadar yaratıcı olmanız da ¨Masrafsız ve keyifli buluşma önerileri¨ 

Akrep Burcu

Bugün yaratıcılığınızın arttığı bir gün olacak.  Bu özelliğinizi eviniz ya da kendinizle ilgili yapmak istediğiniz bir değişiklik için kullanabilir, kendinizi için  ya da eviniz için güzel bir değişim programı planlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni bir yere taşınıyorsanız, ya da bulunduğunuz ev ile ilgili değişiklikler yapmak istiyorsanız, renklerin gücünü kullanın. ¨Evinizin her odası için farklı renk seçenekleri¨

Yay Burcu

Duygularınızı ve düşüncelerinizi açıkça ifade etmekte zorlanıyor olabilirsiniz ve bu düşünceleri karşınızdakilere aktaracak farklı metodlar denemek istreyebilirsiniz. Kendinizi en iyi şekilde ifade etmenize ve sosyalleşmenize yardımcı olacak bir hobi edinmeniz size yardımcı olacaktır.

Uplifers önerisi: Yeni projeler üzerine çalışmak, kendinize uygun hobilerle vakit geçirmek uzun vadede ufkunuzu açacaktır. ¨Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın¨

Oğlak Burcu

Bugünü partnerinizle ya da sizin için özel olan biriyle geçirmek sizi düşündüğünüzden daha mutlu ve enerjik kılabilir. Sevdiğiniz insanla kaliteli ve mutlu bir zaman geçirmek için küçük bir buluşma ayarlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Partnerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir buluşma planlamak oldukça zor. Planlarınızı yaparken, partnerinizi tanıyor olmanız ve ilişkinizin gidişatının bilincinde olmanız kadar yaratıcı olmanız da ¨Masrafsız ve keyifli buluşma önerileri¨ 

Kova Burcu

Bugün yarım kalmış işlerinizi tamamlamak için oldukça uygun bir zaman olabilir. Bitirdiğiniz projeler sayesinde bir süreliğine de olsa kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz ancak kendinizi salmamanızda yarar var. Yeni projeler çok yakında tekrar sizi bekliyor olacak.

Uplifers önerisi: Yeni projeler üzerine çalışmak, kendinize uygun hobilerle vakit geçirmek uzun vadede ufkunuzu açacaktır. ¨Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın¨

Balık Burcu

Bugün daha verici olabilir ve insanlara yardım etmeyi ön plana koymayı düşünüyor olabilirsiniz. Tanımadığınız insanlara yardımcı olabilmek ve başkasının hayatında değişiklikler yaratabilmek size kendinizi iyi hissettirecektir.

Uplifers önerisi: Yeni projeler gerçekleştirdiğiniz bu dönemde, başkalarına yardım etmeyi de düşünebilirsiniz. İyilik yapabilen ve başkalarının hayatında küçük dokunuşlarla büyük değişiklikler meydana getirebilen kişiler kendilerini daha işe yarar ve mutlu hissederler.¨Can yeleği içimizdedir: İyilik devrimine katılın.¨ 

 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!