16 Ocak 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bugünkü Yeni Ay, size kariyer konusunda harika bir enerji getiriyor. Finansal konulara biraz odaklanarak bu enerjiyi önümüzdeki günlerde muhteşem fırsatlara çevirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: “Asla köprüleri yakma” hepimizin hayatında en az bir kez duyduğu bir tavsiye. Bu tavsiyeyi hem kariyer hayatınızda hem de kişisel yaşamınızda uygulamak ilişkilerin güçlü olması için mantıklı olabilir. Eğer bir kez köprüleri yaktıysanız sonuçları umduğunuzdan çok daha farklı olabilir. “Yaktığınız köprüleri yeniden onarmanın 10 yolu

Boğa Burcu

Yeni Ay tüm dinamizmiyle sizi de etkisi altına alıyor. Romantik bir kaçamak veya kısa bir tatil organize etmek iyi bir fikir olabilir. 

Uplifers önerisi: Dans bireysel olarak; kas gücümüzü, esnekliğimizi, dayanıklılığımızı ve dengemizi arttırıyor; stres yönetimimize destek veriyor ve baş etme stratejilerimizi güçlendiriyor. Bununla birlikte, akıl sağlığımızı koruyucu bir etkiye de sahip. Partnerli danslar ise uzun vadede düzenli olarak yapıldığında bireysel faydalara ek olarak; bilişsel ve sosyal işlevlerimizi kuvvetlendiriyor, modumuzu yükseltiyor ve özgüvenimizi arttırıyor. “Partnerinizle yeniden bağ kurmanın en eğlenceli yolu: Dans!

İkizler Burcu

Bugün başlayan ve son derece güçlü etkilere sahip olan Yeni Ay, iş konusunda yeni yatırım araştırmaları için güzel fırsatlar sunabilir. İhtiyacınız olan desteği kolayca bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Yengeç Burcu

İş hayatınız bu sıralar çok yoğun olabilir. Ancak işinizle ilgili sorumluluklarınızın, sevdiklerinizle geçirdiğiniz zamandan çalmasına izin vermeyin. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Aslan Burcu

Haftanın geri kalanında işinizle ilgili çok yoğun günler geçirebilirsiniz. Yeni Ay, iş hayatında önemli hedefleri yerine getirmeniz için aradığınız motivasyonu sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

Başak Burcu

Gökyüzündeki ahenk, yeni bir romantizm dalgasının habercisi. Önümüzdeki iki hafta boyunca romantik anlar sizi bekliyor. 

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım

Terazi Burcu

Bugün başlayan Yeni Ay, özellikle evinizi ilgilendiren konularda farklı gezegenlerle değişik açılar yapıyor. Önümüzdeki iki hafta boyunca eviniz ve ailenizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Akrep Burcu

Hem Mar hem Jüpiter Akrep burcunda yer alıyor ve bugün Yeni Ay ile bir araya geliyor. Yeni fikirler, yeni bilgiler ve yeni pazarlama teknikleri şu sıralar tüm gündeminizi oluşturabilir. 

Uplifers önerisi: Yaratıcı olmak istiyorsanız, trend, tanımlama veya tarz gibi kalıpları önemsemeyin. Özel bir şeyler ortaya koymak ve herkesten farklı olmak istiyorsanız, kendinizi herhangi bir kalıba sokmaya çalışmayın. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Yay Burcu

Bugün başlayan Yeni Ay, parasal konuları gündeme getirebilir. Yeni bir ek iş yapmaya, sahip olduğunuz bir şeyleri satmaya veya evden yapabileceğiniz bir iş kurmaya karar verebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Oğlak Burcu

Oğlak burcunda gerçekleşen Yeni Ay, size mükemmel bir enerji verebilir. Bu enerjiyi kullanarak büyük bir isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

Kova Burcu

Beklenmedik gelişmeler veya yeni bilgiler önümüzdeki birkaç gün boyunca sizi yolunuzdan alıkoyabilir. Bunu bir fırsat olarak görüp, meseleye biraz da dışarıdan bakmayı deneyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yolumuza çıkan engeller, çoğu zaman bizi cesaretsizliğe sürükler. Bu noktada yapmamız gereken aslında çaresiz hissetmek değil, bakış açımızı değiştirmek olmalıdır. ¨Engelleri aşmanın yolu: Cesur olmak¨

Balık Burcu

Bugün başlayan Yeni Ay, sosyal açıdan sizi güçlendirecek gezegenlerle bir araya geliyor. Önümüzdeki iki hafta boyunca sosyal çevrenizde bambaşka bir role sahip olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Çene çalma ya da ayaküstü muhabbet olarak adlandırılabilecek minik sohbetler, içe dönük insanlar için eziyet olmakla beraber sosyalleşme açısından oldukça faydalı. Popüler olan her şeyin sırayla yerilmesi programı kapsamında bu sohbetlerin sıkıcı, sığ ve zaman kaybı olarak gösterildiği yazılar yazıladursun, diğer insanlarla bağ kurma ihtiyacımız hiç azalmıyor. Derin sohbetlere ya da samimi itiraflara olduğu kadar, havadan sudan etkileşimlere de ihtiyaç duyuyoruz. “Sosyalleşmenin ilk adımı: Ayaküstü sohbetler için kurtarıcı ipuçları

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!