16 Nisan 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Eğer yalnızsanız, aranızda derin bir bağ hissedeceğiniz birileriyle tanışabilirsiniz. Üstelik bu karşılaşma işinizle ilgili bir seminer, toplantı, konferans sırasında yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızla bir mekandasınız ve uzaktan çok beğendiğiniz ve etkilendiğiniz birini gördünüz ama ilk adımı atamıyorsunuz. Araştırmacıların, farklı flörtleşme tekniklerini farklı mekanlarda deneyerek vardığı sonuçlara göz atarak, ne yapmanız gerektiği konusunda biraz yardım alabilirisiniz. “Bilimsel araştırmalara göre flörtleşmenin en etkili yolları

Boğa Burcu

Çekim gücünüz oldukça yüksek, bu yüzden bekarsanız biraz sosyalleşmek iyi olabilir. Eğer hayatınızda biri varsa da romantik bir gece geçirmek, güzel bir yemek yemek iyi bir fikir olabilir. 

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım

İkizler Burcu

Venüs ve Jüpiter’in bugün karşı karşıya gelmesi, sizin açınızdan güzel bir sinerji yaratabilir. Özellikle yaratıcılık gerektiren bir projeyle ilgili önemli adımlar atabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Yengeç Burcu

Venüs ve Jüpiter bir araya gelip sosyal hayatınızı genişletmenizi sağlarken bir yandan da karşınıza romantik fırsatlar çıkarıyor. Aşk ve şans bir arada ilerliyor. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

Aslan Burcu

Ortağınızla birlikte ilişkinizi resmileştirmek için bir adım atabilirsiniz. Öte yandan aşk hayatınızda da beklenmedik gelişmeler yaşanabilir, hiç beklemediğiniz bir ortamda sizi etkileyen biriyle karşılaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Aşkı tanımlarken vücutta yaşanan bedensel değişimler yoluyla tanımlamalar yapılması, sık karşılaşılan bir durum. ‘İki kalbin birlikte atması.’ söylemi de, birbirini çok seven insanların birbirine ne kadar bağlı olduklarını göstermek için sıklıkla kullandıkları bir metafor. “Tek ritimde iki kalp: Araştırmalar birbirini seven kişilerin kalp atışlarının senkronize olduğunu gösteriyor

Başak Burcu

Bir yerden bir yere giderken hoş bir tesadüf yaşanabilir. Bu romantik bir karşılaşma da olabilir, uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınız da… Keyfini çıkarmaya bakın. 

Uplifers önerisi: Günlük yaşamımızda karşılaştığınız zorlukları aşabilmek ve mutlu kalabilmek için, bu önerileri sizlerle paylaşmak istedik. Mutluluğun bir seçim olduğunu unutmayın. Sabah uyandığınızda, o gününüzü nasıl geçirmek istediğinizi düşünün ve mutlu olmayı seçin. “Mutluluk manifestosu

Terazi Burcu

Maddi koşullarınızla ilgili olumlu bir hareketlilik yaşanabilir. Beklediğinizden daha fazla bir geri ödeme veya önemli bir zam alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Akrep Burcu

Burcunuzda yer alan Jüpiter, Venüs ile bağ kuruyor. Olaylara karşı heyecanınız, cömertliğiniz ve özgüveniniz özellikle aşk hayatınızda hoşlandığınız kişiyi kendinize çekmek için mıknatıs etkisi yaratabilir. 

Uplifers önerisi: Yapılan psikolojik araştırmalara göre; farklı nedenlerle fiziksel olarak uyarılan insanların hoşlandıkları cinsten tanımadıkları biriyle tanıştıklarında, hissettikleri çekim de artıyor. “Hissettiğimiz gerçekten cinsel çekim mi? Yoksa onu başka duygularla mı karıştırıyoruz?

Yay Burcu

Romantik bir ortam yaratarak sevdiğiniz kişinin gönlünü bir kez daha çalabilirsiniz. Eğer bekarsanız, sizin için özel olan birisi tarafından hayallerinize karşılık bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Her şeyin en iyisine sahip olmak isteyen Y jenerasyonu, ilişki konusunda da son derece hassas. “Modern zamanlarda aşk: Y jenerasyonunun romantik ilişkilerinde en sık yaptığı 10 hata

Oğlak Burcu

Eğer bekarsanız, hayallerinizi kurduğunuz gibi biriyle karşılaşabilirsiniz. Eğer hayatınızda biri varsa, sevdiğiniz kişiyle vakit geçirerek ona verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Partnerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir buluşma planlamak oldukça zor. Planlarınızı yaparken, partnerinizi tanıyor olmanız ve ilişkinizin gidişatının bilincinde olmanız kadar yaratıcı olmanız da ¨Masrafsız ve keyifli buluşma önerileri¨

Kova Burcu

Bugünkü Jüpiter-Venüs etkileşimi size bir fırsatlar ilgili haber getirebilir. Bu fırsat yeni bir eve taşınma veya hayalini kurduğunuz şehre yerleşme konusunda olabilir. 

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Balık Burcu

Tekliflere hazır olun. Bir arkadaşınız kısa bir yolculuğa çıkmayı teklif edebilir, sizi biriyle tanıştırmak isteyebilir. Bu planlar deniz kenarında yapılacak şeyler olabilir. 

Uplifers önerisi: Mutlu olmak için aslında yapmamız gereken tek şey, mutluluğa açık olmak ve mutluluğa odaklanmak. “İlişkilerinizde mutluluğu bulabilmek ve iç huzura kavuşabilmek için 21 öneri

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!